Prirucnik za modernu udavacu

Najbitnije je naći dobrog vola. Jednog od onih koji vode raskalašan život, piju, puše zdravlje ruše :) švalerišu se..... ali kad dođu kući tako dobro lažu da sve ostalo nije bitno i vama do yaya. A takvi najviše i trče da se žene.

E sad, ima i druga kategorija, koja je gori izbor, ali ne moramo sve biti srećnice. To su pasivci koji su život proveli mirno, staloženo, nadajući se uspehu, a onda su se oženili i poludeli. E, takvi ne umeju da lažu i taj brak neće baš sjajno proći...

Prema svakome treba da postoji dobra taktika - peechkomanipulacija. I, naravno, neizbežno pripremanje za alarmantnu situaciju - šta ako on neće bebu :shock: :shock: :shock:

O tome kasnije, kad uzmem kaput sa hemijskog.

LEXA Carica si!!! Ovo cu morati da istampam da odnesem na posao da zalepim sebi da to citam svaki dan..
SVaka cast!!! :)
 
11. Redovno kupovati "časopise za muškarce" i ažurirati svoja znanja iz oblasti automobilizma, audio i video tehnike i sporta. Slike obnaženih lepotica obavezno dobro proučiti i u časovima kad ste same- isprobati neku od poza koja vam je najviše "krivila glavu" dok ste pokušavale da je shvatite.

12. pricu o prethodnim partnerima vesto izbegavati, a ako se bas mora, stidljivo priznati da vam je treci:mrgreen:
 
Najbitnije je naći dobrog vola. Jednog od onih koji vode raskalašan život, piju, puše zdravlje ruše :) švalerišu se..... ali kad dođu kući tako dobro lažu da sve ostalo nije bitno i vama do yaya. A takvi najviše i trče da se žene.

E sad, ima i druga kategorija, koja je gori izbor, ali ne moramo sve biti srećnice. To su pasivci koji su život proveli mirno, staloženo, nadajući se uspehu, a onda su se oženili i poludeli. E, takvi ne umeju da lažu i taj brak neće baš sjajno proći...

Prema svakome treba da postoji dobra taktika - peechkomanipulacija. I, naravno, neizbežno pripremanje za alarmantnu situaciju - šta ako on neće bebu :shock: :shock: :shock:

O tome kasnije, kad uzmem kaput sa hemijskog.

LEXA Carica si!!! Ovo cu morati da istampam da odnesem na posao da zalepim sebi da to citam svaki dan..
SVaka cast!!! :)
Ja Vam se divim :roll:
@ Lexa
Predlažem ti da posle nađeš nekog bika pa da ustanoviš razliku
@ Samantha jouns
Zalepi na neko vidno mesto da mogu i drugi da vide šta čitaš svaki dan.
 
Ja Vam se divim :roll:
@ Lexa
Predlažem ti da posle nađeš nekog bika pa da ustanoviš razliku
@ Samantha jouns
Zalepi na neko vidno mesto da mogu i drugi da vide šta čitaš svaki dan.
Recimo da u tome i jeste cela mudrost, jer ako neće bebu najpre mora da mi dokaže da je VO, a ne BIK :twisted:
A zna se za šta služi VO, kad već ne može kravu da oplodi :)

Mislim da će Samanta da se posrami sada. Evo i ja se sramim. Sramim se :oops:
 

Back
Top