Prirodni vs Vestak

Metla na vestici

Zaslužan član
Poruka
118.235
Inspirisana caskanjima na drugoj temi pade mi na pamet da priupitam zemske koje su u vezi/braku zasto koristite vibratore kad vam zivi primerak spava pored?

Da ne bude diskriminacije, pitanje za muzjake da li vasa polovina poseduje vibrator? Ako je odgovor da - zasto?
 
Inspirisana caskanjima na drugoj temi pade mi na pamet da priupitam zemske koje su u vezi/braku zasto koristite vibratore kad vam zivi primerak spava pored?

Da ne bude diskriminacije, pitanje za muzjake da li vasa polovina poseduje vibrator? Ako je odgovor da - zasto?
zato sto je seks sa drugom osobom na relaciji ti-ja
a masturbacija ja-ja (z:mrgreen:)

u pitanju su dvije razlicite stvari, obje su jednako potrebne za kvalitetan seksualni zivot osobe
 
Inspirisana caskanjima na drugoj temi pade mi na pamet da priupitam zemske koje su u vezi/braku zasto koristite vibratore kad vam zivi primerak spava pored?

Da ne bude diskriminacije, pitanje za muzjake da li vasa polovina poseduje vibrator? Ako je odgovor da - zasto?

I ako poseduje ja to ne znam. A i ne zanima me. Sa vibrom bih eventualno mogao da mutim nes kafu i ništa više...
 
ko gleda na vibrator ko na suparnika?
ja ga posmatram kao visak ako je seks u najmanju ruku dobar

vibrator je igračka za masturbaciju... muškarac šakom uspijeva dočarati dobar dio ugođaja koji mu pruža žena tokom odnosa, dok ženi prstić daje samo djelić, a nikako osnovni dio užitka, a to je ispunjenost
a vibrator u zajedništvu sa muškarcem mnogim ženama služi da postignu... pa, svima nam je jasno šta se dobija duplom penetracijom... pa ko voli, nek izvoli
 
masturbacija (sa ili bez alatki) je nesto nevezano za seks.
meni je smesno da neko moze i da pomisli da kad neko ima redovan (dobar seks) ne masturbira. te dve aktivnosti su nezavisne jedna od druge i pripadaju razlicitim sferama zadovoljavanja.
 
Evo ja cu ti kazem..sto je svaku ribu blam da se posluzi sama kad joj se oce..nego sve neko pipkanje i uvaljivanje dupeta kao da se mazi..nijedna ne preuzima inicijativu..a nemam pojma dal imaju nisam im preturo po stvarima
 
Evo ja cu ti kazem..sto je svaku ribu blam da se posluzi sama kad joj se oce..nego sve neko pipkanje i
uvaljivanje dupeta kao da se mazi..nijedna ne preuzima inicijativu..a nemam pojma dal imaju nisam im preturo po stvarima

to je zenska inicijativa.
ili je inicijativa da se samo nasadi na ******? el bi tu inicijativu ukapirao?
ali seks nije nasadjivanje na ******. ne samo to vec jos svasta nesto pre toga.
e tugo, kad ti da inicijativu a ti ne ukapirasz:((
 
to je zenska inicijativa.
ili je inicijativa da se samo nasadi na ******? el bi tu inicijativu ukapirao?
ali seks nije nasadjivanje na ******. ne samo to vec jos svasta nesto pre toga.
e tugo, kad ti da inicijativu a ti ne ukapirasz:((

:lol:jeli pile sto si ti meni neurozna u novoj godini a?ja sve to ukapiram al ne zelim da ispunjavam muzicke zelje..za to nek ceka deda mraza..meni treba ona koja ce ga uzme kad pozeli a ne da meni daje znakove dok gledam farmu:lol:
 
to je zenska inicijativa.
ili je inicijativa da se samo nasadi na ******? el bi tu inicijativu ukapirao?
ali seks nije nasadjivanje na ******. ne samo to vec jos svasta nesto pre toga.
e tugo, kad ti da inicijativu a ti ne ukapirasz:((

........auuuuuuuuu a ja pomislio hladno je i to nekoliko puta .............................ako je to njena inicijativa onda se moja moze nazvati "silovanje"................:):):)
 
........auuuuuuuuu a ja pomislio hladno je i to nekoliko puta .............................ako je to njena inicijativa onda se moja moze nazvati "silovanje"................:):):)
haha al pazi ona se namesti i to je inicijativa..a muzjak treba procita da ona oce pa je dovati..i to je zenska dominacija..a nikad da ona slucajno ne spopadne ne bi li se postidela bludnica nijedna:lol:
 
haha al pazi ona se namesti i to je inicijativa..a muzjak treba procita da ona oce pa je dovati..i to je zenska dominacija..a nikad da ona slucajno ne spopadne ne bi li se postidela bludnica nijedna:lol:

.pa o tome i ja mislim ,desilo se nekoliko puta ona mi se neshto namece ,gura guzu medj moje noge ,ja krenem da je mazim i polako napadam a ona ce na to ".......nemoj samo bi malo da ti budem blize sada ....."................lud zbunjenoga.......:)
 

Back
Top