- Poruka
- 122.624
Inspirisana caskanjima na drugoj temi pade mi na pamet da priupitam zemske koje su u vezi/braku zasto koristite vibratore kad vam zivi primerak spava pored?
Da ne bude diskriminacije, pitanje za muzjake da li vasa polovina poseduje vibrator? Ako je odgovor da - zasto?
Da ne bude diskriminacije, pitanje za muzjake da li vasa polovina poseduje vibrator? Ako je odgovor da - zasto?




)
ali koristim ga kada se njemu nece,a meni se bas hoce ili kada on nije tu..kao dopunu..