Prirodni nacini lecenja zuba

gost 433974

Veoma poznat
Poruka
12.863
Jel zna neko neki prirodni nacin da izlecimo karijes

A da to nije zubar ?


I zamolila bih vas da ako ne znate, suzdrzite se komentara kako treba ici kod zubara
To bi mi mnogo znacilo : D




Ps: ali ne prevencija pre nego sto dodje do karijesa

Nego prirodni lek, koji otklanja karijes kad se on pojavi
 
Poslednja izmena:
Otvoricu vam svoju dusu....
Izgleda da me ove 2 zubarke kod kojih sam isla, da su me zeznule

Imala ja jednom ispod zuba nesto kao sivkasto, za to mi rekle da je karijes i popravile kao


I sad na neke druge zube kad imam isto to, kazu kao pigmentacija
I sad me boli gornji desni, ne znam tacno koji
I izgleda da je sivkast malo

Ps: jednom mi za jedan rekle da ima karijes
A na sledeci pregled da nema
Zasto sam nastqvila da idem kod njih, zaaasto !??!?!?
 
Ko još prirodno leči pokvarene zube? Nauka je napredovala i karijes se uklanja mehanički i to mesto se leči i posle krpi. Prosto. Kako ćeš biljakama ili šta god da lečiš to?
Odakle znam,
Ali ako to uspeva ispada mi lakse
Jer fora.... kad ti popravlja zub, ona deo tvog zuba unistava kako se karijes ne bi sto vise prosirio
A meni se to iskreno ne svidja
Ok mi je posto nemas vise taj kvar
Ali nemas vise ni deo tvog zuba

A meni je to nepojmljivo
I ne mogu to da prihvafim
Jer do pre 1.6 god otprilike, svi su mi zubi bili veoma zdravi
I onda samo krenuo jedan prvo karijes, pa drugi, i sad izgleda da je ovo treci
A to je preeevise za ove stalne zube

Plus imam pigmentaciju na neke desne
A sigurno to moze biti i pocetak karijesa
A one sto se tice pigmentacije ne mogu nista da urade
Jer kako same kazu, za pigmentaciju nema leka fazon
Samo treba da se ne prosiruje vise, jer to prerasta u karijes


E sad, posto si ti tako logicki tip, verovatno ces sad da me ubedjujes da odem kod zubara
Msm ja hocu naravno, da odem na lregled da vidim sta je ovo cudo
A to tek sledece nedelje mogu
A do tad cu nesto prirodnim putem da vidim jel moze
Plus, iznervirale me ove zubarke i previse
Nemaju pojma iskrnea da budem
Iako im ordinacija izgkeda na zavidnom nivou


Izvinjavam se na ovolikom razglabanju, prosto isfrustrirana sam, iskrena da budem
 
ne moze kvar da se izleci nikako osim mehanickim odstranjivanjem i popunjavanjem praznine. jedino moze da se zaustavi sam od sebe kad je u pocetnim fazama kao na mojoj donjoj cetvorci zubarka nije htela da busi pitala me koliko stoji ta rupica ja kazem ima sigurno desetak godina a mozda i vise. kaze ona necemo da busimo nego samo da pratimo kako ce da napreduje. jos nije stigao do dentina nego se zacaurio u gledji jer je doslo do remineralizacije.
mozes samo da sprecis karijes a nikako da ga sama lecis. od prirodnih metoda postoji recimo muckanja kokosovim uljem a ostalo je manje vise poznato, redovno pranje zuba mekanim cetkicama, obavezno ciscenje izmedju zuba koncem, int.cetkicama a najbolje dentalnim tusem. i promeni zubara nadji nekog dobrog
 
peri zube pre spavanja i ujutro, 3-4 min
možeš da prođeš razne zubare, često daju besplatan pregled i možeš da ih isprobaš ... verovatno će ti neki reći slično ... pitaj poznanike da ti preporuče nekog ili gledaj po netu za šta su specijalisti, neko bi odma da da vadi a neko uzme da leči... imaš i stom. fakultet
ima i žalfija kao za desni da ispiraš... postoje ti neki holistički zubari tipa ameri ali nisam se zadržavala mnogo, možeš da vidiš, obično prodaju tu i neke suplemente u stvari : ))

ako su ti ovi nešto zabrljali možda nije loše da odeš na stomatološki faks, oni mogu da budu i pametni i da ti urade... mada kad dođe do vađenja nekog možda traži drugo treće mišljenje
 
peri zube pre spavanja i ujutro, 3-4 min
možeš da prođeš razne zubare, često daju besplatan pregled i možeš da ih isprobaš ... verovatno će ti neki reći slično ... pitaj poznanike da ti preporuče nekog ili gledaj po netu za šta su specijalisti, neko bi odma da da vadi a neko uzme da leči... imaš i stom. fakultet
ima i žalfija kao za desni da ispiraš... postoje ti neki holistički zubari tipa ameri ali nisam se zadržavala mnogo, možeš da vidiš, obično prodaju tu i neke suplemente u stvari : ))

ako su ti ovi nešto zabrljali možda nije loše da odeš na stomatološki faks, oni mogu da budu i pametni i da ti urade... mada kad dođe do vađenja nekog možda traži drugo treće mišljenje
Hvala ti
Msm da za ovaj zub imam samo pocetak karijesa
Do skoro mi svi komoeltmi zubi bili zdravi
Inace, perem zube bas u tim terminims
A za ovaj pregled zuba kod vise njih si mi dala sad ideju
Hvala ti jos jednom
 
Jel zna neko neki prirodni nacin da izlecimo karijes

A da to nije zubar ?


I zamolila bih vas da ako ne znate, suzdrzite se komentara kako treba ici kod zubara
To bi mi mnogo znacilo : D




Ps: ali ne prevencija pre nego sto dodje do karijesa

Nego prirodni lek, koji otklanja karijes kad se on pojavi
budi sretna, ignorisi probleme, emituj ljubav i pozitivnu energiju svima pored kojih prodjes...................
Pozitivna energija....................dokazan "medikament" koji leci sve bolesti.
 

Back
Top