Prirodni afrodizijaci

ne mislim za njega, više za mene :rumenko:

Provalila sam da sam posle masaže nekako... mmmmm malo više hot
Masaža je dobra za opustanje, naročito ako je maserka zgodna a za zene neki dobar maser

Da li neko zna šta bi bili dobri prirodni afrodizijaci, za muškarce i za žene... ili hrana, neka tbl ali na prirodnoj bazi, masaža, šta god...
Najpre vrsta hrane
Cink je odlican afrodizijak za muskarce a i selen
 
Znam za morske plodove, i to dosta ima smisla jer mirišu a mnogi i izgledaju (dagnje npr) kao polni organi

Ali mislim da je to sve trenutno dejstvo putem asocijacije, za zdrav libido se reguliše hormonski status (između ostalog i kvalitetnom hranom), a to ume da potraje

Ima i pečurka, Phallus impudicus aka smrdljivi falus, koja dokazano deluje afrodizijačno, ljudi polude kad je nađu, a kažu da se ne može promašiti jer se njen miris oseća preko pola šume

Tartufi isto, poznato je da svinje odlepe za tartufima, a ni ljudi nisu imuni
 
Dobar Komsija Pozajmi, a Dobra Komsinica Da - Komso jesi li za kafu? |  Фејсбук

Kafa!!!:D
 
Da li neko zna šta bi bili dobri prirodni afrodizijaci, za muškarce i za žene... ili hrana, neka tbl ali na prirodnoj bazi, masaža, šta god...
Najpre vrsta hrane
Od toga draga moja, nema ništa!
Afrodizijak je u glavi,...to jest odatle "vetar duva".
Od toga da pripremamo trpezu, punu GMO hrane ili pesticida, nema ništa.
Ako se budeš dobro smorila u kuhinji, od dobrog s.exa nema ništa!
Pametni muškarci to znaju i vešto taktiziraju.
 
Марихуана, отвара неке нове видике.Храна је укуснија, секс је 10 пута бољи. Е сад не знам како утиче на жене.
Imala sam sex sa marihuanom pre dosta godina više puta, ali nije menjala moj doživljaj seksa, jeste bilo opuštenije u odnosu , smejali smo se, sve je bilo ludo, ali sam doživljaj dole u vagini je bio isti..
 
ЕNa duže staze, sigurno budi kontraefekat jer uništava moždane ćelije. Ništa bolje od zdravog i normalnog libida!
Нормално, исто као кафа итд. Све је то допинг. Она покушава блажи допинг узети ради тога, хоће путем хране, стварно не знам жене како ради.
 

Back
Top