Prirodna lepota žene

294821_top-10102018-0054_ff.jpg
Ova djevojka mi je najljepša mlada glumica.
 
Oduvek je bilo i biće prirodno lepih žena.
Bez fotošopa,bez mnogo mejkapa..
Lepe kose i ukratko..one žene koje
je majka priroda stvorila kao svoje remek delo.

Pogledajte prilog 1143076
Tilda Swinton 1988
Lepota je ono sto diktira trend ili moda. Pre 300 godina najlepse zene su bile debele i pozeljno bradate. Sve zavisi od kulturne sredine. Inace sve su zene lepe. Svaka ima neku svoju lepotu koju nosi u sebi i nije tesko prepoznati je. Forsiranje jednog stila, ili devojaka koje su slicne viktori.. andjelima je nepostovanje 99% zena koje ne ispunjavaju norme koje se vestacki postavljaju i moze se slobodno reci vredjaju one koje ne ispunjavaju kriterijume.
Dodacu, fotografije koje su dodate su masivno obradjene u photoshopu i prepune su filtera.
 
Lepa devojka, ali je nasminkala sve sto se nasminkati moze, a to meni nije malo.
Plus je fotka doradjena u photoshopu.
Cim se ne vide pore, nema senki i sve je glatko vidis da je nesto radjeno.
Nema previše šminke..a fotke se u današnje vreme uvek malo dorađuju..
I dok nije bilo fotošopa,fotke su retuširane..Znam čak i kako se to radilo.
 
Ne nema.
Usta je nasledila da li od oca ili majke, nisam sigurna, znam da je uvek bila prirodna od kad je započela karijeru.
A što se grudi tiče, oni nisu deo lepote lica. A ona je izvadila svoje prave grudi jer joj je majka imala rak dojki. I onda je stavila veštačke.
Koliko se secam, ona je operisala nos i jagodice, jos na pocetku karijere. neki poznati hirurg je o tome pricao jednom prilikom.
Da je imala "paprika" ili babura vrh nosa koji se najlakse operise
 
koliko se ja secam, nije.
Mrzi me sad da trazim link, ali tema je bila kakvi sve nosevi postoje, koji su najtrazeniji.... da doktori ne mogu da naprave cudo i da produze kratak nos i slicno, a da ne izgledas neprirodno i "sklepano".
Pa su onda navodili, izmedju ostalih ko je kakav nos uradio, i spomenuli Andjelinu, da je nos i jagodice uradila sa jos 16 godina i da je njen bilo lako uraditi zbog tog baburastog vrha. Malo ga smanjili i to je to. Izgleda prirodno.
 
Али она није природна. Стављала је уметке у нос, да шири ноздрве и у вилицу. Не знам јел још нешто.
Stvarno to nisam znao.
Ali i da jeste, sad me više fascinira to što će žene da nađu neku manu drugoj ženi. Ako imdistiraš na tome da si u pravu, evo budi. Za telo nema šta da se kaže, prirodno je. Meni više smeta njeno neprirodno ponašanje. Ona nikad nije bila
to što jeste.
.
Ona je bila brineta koja je radila u fabrici.
Kada su od nje "napravili Merilin Monro", ceo njen život, pojavljivanja svuda, sve njene izjave- sve je, nažalost bila samo predstava.

Bukvalno je bila (u to vreme) "veliki korak za čoveka", postala je sex simbol, ostala je tako i zapamćena.
Niko nikad, zapravo, nije upoznao "Merilin Monro", jer ta ličnost nije ni postojala.
Sve je bio šou.

P.S. ah, da...zvala se Норма Џин Мортенсон (енгл. Norma Jeane Mortenson; Лос Анђелес, 1. јун 1926 — Лос Анђелес, 5. август 1962)
 
Nikad mi nije bila lijepotica a ni neka naročita glumica. Uvijek je imala neke čudne pokrete, držanje glave a o isjeckanom govoru da ne pričam.
Za uloge je uvek imala neke ludače, pa ti je zbog toga čudno (držanje glave i slično).
Lepota? To ni meni nije jasno, često čitam svuda da je bila mnogo lepa. Dokaz da o ukusima ne vredi raspravljati ;)
 

Back
Top