Priroda stvarnosti - interaktivna simulacija

  • Začetnik teme Začetnik teme hm337
  • Datum pokretanja Datum pokretanja

hm337

Elita
Poruka
24.670
Moderni fizičari su došli do toga da živimo u simulaciji... u retkim ali intrigantnim teorijama zavere Zemlja se naziva "prison planet" kao mesto na koje zla vanzemaljska civilizacija bića dugog veka i supernapredne tehnologije drži disidente i kriminalce i ratne zarobljenike i sve koji su zasmetali nekome iz vlasti ili bili nekorisni, zarobljene u ljudskim telima... pošto nemaju način da ubiju interdimenzionalna bića (naše duše) oni su napravili za njih krhka ljudska tela kratkog veka unutar simulacije...kad ćovek umre onda mu obrišu pamćenje i vrate ga nazad da se opet rodi...i tako zauvek..uz to ljudska energija nastala pri jakim emocijama se sakuplja i skladišti i koristi kao pogonska energija negde

ajde da vidimo u svetlu te dve ideje kakav model realnosti sledi iz toga....kako bi vi da ste napredna i zla vanzemaljska civilizacija uredili interaktivnu simulaciju koja treba da spreči pobunjenike da otkriju istinu o sebi?

da sam zao ja bih:

ugradio bih im u telo monitore misli i osećanja i sve skladištio u nešto kao Akaša što je korisno kad treba raditi forezniku pobune ili kad ih posle smrti ubeđujem da svojom voljom treba da se ponovo rode i svojom voljom pristanu na brisanje memorije da bi učili lekcije u školi života...

pored toga što im preko simulacije obezbeđujem kakav ja hoću ulaz za sva njihova čula, ugradio bi način da im ubacujem misli i vizije u glavu..to bi dobro došlo naprimer da izazovem psihotična stanja i druge mentalne bolesti kod odabranih individua ili da im dam pogrešne ideje

bića bih stavio u režim da moraju da spavaju dobar deo dana...dok spavaju Matriks bi mogao da im daje hipnotičke sugestije

stvorio bih sisteme u kojima moraju da naporno rade dobar deo dana da bi preživeli da bi ih držao zauzetim

ubacio bi im jak seksualni nagon da mladost provedu jureći za seksom...

uveo bi im bolesti i parazite da kad ostare što manje vremena mogu da razmišljaju o nečemu drugom osim zdravlja

stalno bih organizovao distrakcije da nemaju vremena da se posvete sebi i razmišljaju o svom stanju

stvorio bi im različite međusobno suprotstavljene religijske sisteme koji bi ih držali u čvrstim lažnim uverenjima koja ih sprečavaju da napreduju...nauku bih plasirao kao jedan od tih sistema i strogo je konmtrolisao preko finansijskih sredstava koja bi išla samo projektima koji meni odgovaraju

uveo bih u simulaciju svoje snage koje vladaju svim polugama moći i izvorima informacija

stalno bi ta bića plašio jer strah daje mnogo energije

izazivao bih stalne ratove jer nema boljeg načina da ih zamajavam, da ih sprečim da se ujedine i da im kradem energiju

dao bi im simulaciju toga da mogu da idu u astralni svet (astral projection) i daljinski vide (remote viewing) lokacije i događaje da bih mogao da ih prevarim kad bude zatrebalo
....

ako sve to ne daje rezultate onda bih ih ubedio da sami svojom tehnologijom koju im ja dajem unaprede svoja tela integrišući ih sa AI tako da mogu bolje da ih kontrolišem tj. da direktno manipulišem njihove misli i osećanja

zvuči poznato?
 
Poslednja izmena:
A da li bi im dao internet?
Monro je inace pred kraj zivota utvrdio da je astralni svet vestackog porekla...
što da ne? da testiram koliko sui sposobni da se pobune i shvate istinu o sebi kad imaju slobodu da komuniciraju jedni sa drugima i bezbrojne izvore dezinformacija...internet bi služio mojim snagama među njima da ih prate i nadziru bez potrebe da to rade preko Matriksa koji nisu ovlašteni da koriste
 
pošto nemaju način da ubiju interdimenzionalna bića (naše duše) oni su napravili za njih krhka ljudska tela kratkog veka unutar simulacije...kad ćovek umre onda mu obrišu pamćenje i vrate ga nazad da se opet rodi...i tako zauvek..uz to ljudska energija nastala pri jakim emocijama se sakuplja i skladišti i koristi kao pogonska energija negde
Nisu tela krhka nego je okruzenje lose, zamisli stavis telo u otvoren svemir, odapelo bi posle pet sekundi. Na Mesecu ne moze ni jedna travka da poraste.
 
Nisu tela krhka nego je okruzenje lose, zamisli stavis telo u otvoren svemir, odapelo bi posle pet sekundi. Na Mesecu ne moze ni jedna travka da poraste.
vidiš koliko je sasvim moguće da živimo u jednom takvom hiper modernom zatvoru?
kako bi se ponašao kad bi znao da je to tako, da ne možeš da veruješ ne samo u ništa što negde pročitaš ili vidiš ili čuješ nego ni svojim sopstvenim čulima?
 
Moderni fizičari su došli do toga da živimo u simulaciji... u retkim ali intrigantnim teorijama zavere Zemlja se naziva "prison planet" kao mesto na koje zla vanzemaljska civilizacija bića dugog veka i supernapredne tehnologije drži disidente i kriminalce i ratne zarobljenike i sve koji su zasmetali nekome iz vlasti ili bili nekorisni, zarobljene u ljudskim telima... pošto nemaju način da ubiju interdimenzionalna bića (naše duše) oni su napravili za njih krhka ljudska tela kratkog veka unutar simulacije...kad ćovek umre onda mu obrišu pamćenje i vrate ga nazad da se opet rodi...i tako zauvek..uz to ljudska energija nastala pri jakim emocijama se sakuplja i skladišti i koristi kao pogonska energija negde

ajde da vidimo u svetlu te dve ideje kakav model realnosti sledi iz toga....kako bi vi da ste napredna i zla vanzemaljska civilizacija uredili interaktivnu simulaciju koja treba da spreči pobunjenike da otkriju istinu o sebi?

da sam zao ja bih:

ugradio bih im u telo monitore misli i osećanja i sve skladištio u nešto kao Akaša što je korisno kad treba raditi forezniku pobune ili kad ih posle smrti ubeđujem da svojom voljom treba da se ponovo rode i svojom voljom pristanu na brisanje memorije da bi učili lekcije u školi života...

pored toga što im preko simulacije obezbeđujem kakav ja hoću ulaz za sva njihova čula, ugradio bi način da im ubacujem misli i vizije u glavu..to bi dobro došlo naprimer da izazovem psihotična stanja i druge mentalne bolesti kod odabranih individua ili da im dam pogrešne ideje

bića bih stavio u režim da moraju da spavaju dobar deo dana...dok spavaju Matriks bi mogao da im daje hipnotičke sugestije

stvorio bih sisteme u kojima moraju da naporno rade dobar deo dana da bi preživeli da bi ih držao zauzetim

ubacio bi im jak seksualni nagon da mladost provedu jureći za seksom...

uveo bi im bolesti i parazite da kad ostare što manje vremena mogu da razmišljaju o nečemu drugom osim zdravlja

stalno bih organizovao distrakcije da nemaju vremena da se posvete sebi i razmišljaju o svom stanju

stvorio bi im različite međusobno suprotstavljene religijske sisteme koji bi ih držali u čvrstim lažnim uverenjima koja ih sprečavaju da napreduju...nauku bih plasirao kao jedan od tih sistema i strogo je konmtrolisao preko finansijskih sredstava koja bi išla samo projektima koji meni odgovaraju

uveo bih u simulaciju svoje snage koje vladaju svim polugama moći i izvorima informacija

stalno bi ta bića plašio jer strah daje mnogo energije

izazivao bih stalne ratove jer nema boljeg načina da ih zamajavam, da ih sprečim da se ujedine i da im kradem energiju

dao bi im simulaciju toga da mogu da idu u astralni svet (astral projection) i daljinski vide (remote viewing) lokacije i događaje da bih mogao da ih prevarim kad bude zatrebalo
....

ako sve to ne daje rezultate onda bih ih ubedio da sami svojom tehnologijom koju im ja dajem unaprede svoja tela integrišući ih sa AI tako da mogu bolje da ih kontrolišem tj. da direktno manipulišem njihove misli i osećanja

zvuči poznato?

Дај неку литературу на ту тему
 
Дај неку литературу на ту тему

naprimer:
Roadmap - David Icke
Alien interview - edited by Lawrence Spencer based on documents provided by Matilda O'Donnel MacElroy
Leaving the trap - Isabelle Greene
Beyond the trap - Isabelle Greene
Moksha from Earth - freedom from archons, reincarnation, soul traps and false light heavens
Wes Penre - Orion book

OBE & remote viewing:
Far Journey - Robert Monroe

vidi i moju temu:
https://forum.krstarica.com/threads/ovaj-svet-kao-farma-dusa-gnosticizam.1056486/
 
Moderni fizičari su došli do toga da živimo u simulaciji... u retkim ali intrigantnim teorijama zavere Zemlja se naziva "prison planet" kao mesto na koje zla vanzemaljska civilizacija bića dugog veka i supernapredne tehnologije drži disidente i kriminalce i ratne zarobljenike i sve koji su zasmetali nekome iz vlasti ili bili nekorisni, zarobljene u ljudskim telima... pošto nemaju način da ubiju interdimenzionalna bića (naše duše) oni su napravili za njih krhka ljudska tela kratkog veka unutar simulacije...kad ćovek umre onda mu obrišu pamćenje i vrate ga nazad da se opet rodi...i tako zauvek..uz to ljudska energija nastala pri jakim emocijama se sakuplja i skladišti i koristi kao pogonska energija negde

ajde da vidimo u svetlu te dve ideje kakav model realnosti sledi iz toga....kako bi vi da ste napredna i zla vanzemaljska civilizacija uredili interaktivnu simulaciju koja treba da spreči pobunjenike da otkriju istinu o sebi?

da sam zao ja bih:

ugradio bih im u telo monitore misli i osećanja i sve skladištio u nešto kao Akaša što je korisno kad treba raditi forezniku pobune ili kad ih posle smrti ubeđujem da svojom voljom treba da se ponovo rode i svojom voljom pristanu na brisanje memorije da bi učili lekcije u školi života...

pored toga što im preko simulacije obezbeđujem kakav ja hoću ulaz za sva njihova čula, ugradio bi način da im ubacujem misli i vizije u glavu..to bi dobro došlo naprimer da izazovem psihotična stanja i druge mentalne bolesti kod odabranih individua ili da im dam pogrešne ideje

bića bih stavio u režim da moraju da spavaju dobar deo dana...dok spavaju Matriks bi mogao da im daje hipnotičke sugestije

stvorio bih sisteme u kojima moraju da naporno rade dobar deo dana da bi preživeli da bi ih držao zauzetim

ubacio bi im jak seksualni nagon da mladost provedu jureći za seksom...

uveo bi im bolesti i parazite da kad ostare što manje vremena mogu da razmišljaju o nečemu drugom osim zdravlja

stalno bih organizovao distrakcije da nemaju vremena da se posvete sebi i razmišljaju o svom stanju

stvorio bi im različite međusobno suprotstavljene religijske sisteme koji bi ih držali u čvrstim lažnim uverenjima koja ih sprečavaju da napreduju...nauku bih plasirao kao jedan od tih sistema i strogo je konmtrolisao preko finansijskih sredstava koja bi išla samo projektima koji meni odgovaraju

uveo bih u simulaciju svoje snage koje vladaju svim polugama moći i izvorima informacija

stalno bi ta bića plašio jer strah daje mnogo energije

izazivao bih stalne ratove jer nema boljeg načina da ih zamajavam, da ih sprečim da se ujedine i da im kradem energiju

dao bi im simulaciju toga da mogu da idu u astralni svet (astral projection) i daljinski vide (remote viewing) lokacije i događaje da bih mogao da ih prevarim kad bude zatrebalo
....

ako sve to ne daje rezultate onda bih ih ubedio da sami svojom tehnologijom koju im ja dajem unaprede svoja tela integrišući ih sa AI tako da mogu bolje da ih kontrolišem tj. da direktno manipulišem njihove misli i osećanja

zvuči poznato?
Koncept "zlog boga". Da, postoji to. Neka stanistička učenja se zasnivaju na tome.
Ja, kao pravoslavni hrišćanin, i kao loš vernik, moram priznati, mnogo sam puta kroz razne periode života i u raznim iskušenjima, razmišljao o tome, kako... prosto nije fer što smo tako vezani materijom za ovaj svet i kako uopšte nismo pravljeni adekvatno za život u ovako grubom svetu. Zapravo su i sve životinje bolje usklađene sa okolinom u kojoj prirodno žive.
A tim pre se do dođe do razmišljanja i o svrsi života. I kad se dođe do određene tačke, kažeš, ili živim i dalje, ili daj da završavamo s ovom lakrdijom.
Ako odlučiš da živiš, onda ti se tek otvara sa lepota ovog postojanja, onda uživaš u svakom udahu vazduha, onda te sunce greje, a ne prži te, onda te vetar hladi, a ne ledi te. Prihvatiš sve što ide u rok službe i ne buniš se što u čorbi nema mesa i što kolega iz ćelije prdi i glasno hrče.
Šta će posle da bude, kad izađeš (ako izađeš) na slobodu, ma hej, to ćemo da vidimo, svet se promeni dok se lega robija, treba prilagođavanja.
Nekog puste i ranije, na uslovno.
Pa, ako se opet nešto zgreši, ajd opet dole, da vidimo ima li ga neko od stari' apsanski' ortaka.
Ako se pak posvetiš uzornom vladanju, onda, zna se, nirvana, eternal peace, rajsko naselje.
A nama, braćo, pesma i veselje.

 
Ja sve u ovo verujem, još odavno, ali...postoji to ali...a to je da li je upućen naš predsednik u tu problematiku. Jer ako nije, kakve su nam šanse...zaista?
Moramo nekako da ubacimo sns u celu priču ili nam nema spasa. Da sns napravi savez sa tom reciklažom duša, da bi mi kao država mogli da funkcionišemo van treće dimenzije. Posle ćemo uvesti i druge države u naš savez, al otom potom. Što bi rekao naš narod, prvo skoči pa reci hop.
---------------
Sad bez zezanja, samo ako imaš vezu sa nekim andjelom ili pretkom koji se odmetnuo, ovako nema ti spasa.
The Matrix GIF
 
Naravno da živimo u simulaciji, ceo univerzum je simuliran u određenoj frekvenciji. Ova planeta je idealna za farmu duša, Robert Monroe lepo je rekao da naše telo proizvodi loosh tj. hranu za demone/bića iz druge dimenzije. Uzgajaju nas ovde zbog najjače emocije koju čovek može da oseti a to je strah. Napustiš telo nakon fizičke smrti, tvoja duša biva uhvaćena u svetlost, misli obrisane, duša vraćena u novonastalo telo. Tako da razmislite kad pravite decu, pravite kontenjer za nečiju dušu koja ovde isključivo dolazi da pati, drugu svrhu nemamo ovde...naučite kako da izbegnete svetlost i nastavite dalje, ovde se ne vraćati nikad.
 
ceo ovaj Univerzum je verovatno soul tap...u nekoj primarnoj realnosti hvataju se duše i zatvaraju u kapsule a onda im se projektuje ovaj matrijalni svet i astralni svet posle smrti i vraćanje u ovaj svet jer kao nismo otplatili karmu i naučili lekcije... otrpilike sve je kao u filmu Matriks prvi deo sem što nije bilo pobune mašina nego su neki entiteti ultra visoke inteligencije i zlobe napravili svoju zamku u primarnoj realnosti..i da mi jesmo baterije odnosno izvori energije za njih...ali gotovi su...stigla je konjica u primarnu realnost...
 
Ko je to otkrio i kako?
niko ne može da zna konačnu istinu o stvarnosti dok je zarobljen u ovom svetu gde ti se sve o stvarnosti servira preko čula . sve što vidiš, čuješ, mirišeš, okusiš, dodiruješ je samo informacija koju interpretira tvoj mozak..to što dobijaš je informacija kojoj ne možeš znati uzrok i namenu...ne možeš znati da li je svet oko tebe samo simulacija i da li su ljudi oko tebe NPC karakteri......jedino što imaš je mogućnost da razmišljaš i jedino pouzdano znanje je da ništa ne znaš... tako je napravljena zamka... e sad imaš knjige o zamki pisane od strane ljudi koji veruju da su na ovaj ili onaj način došli do istine.... neke sam naveo u jednom od postova na ovoj temi...ako te interesuje istražuj ali uvek kao i za svaku informaciju u životu ne kao vernik nego kao kritički um...
 
niko ne može da zna konačnu istinu o stvarnosti dok je zarobljen u ovom svetu gde ti se sve o stvarnosti servira preko čula . sve što vidiš, čuješ, mirišeš, okusiš, dodiruješ je samo informacija koju interpretira tvoj mozak..to što dobijaš je informacija kojoj ne možeš znati uzrok i namenu...ne možeš znati da li je svet oko tebe samo simulacija i da li su ljudi oko tebe NPC karakteri......jedino što imaš je mogućnost da razmišljaš i jedino pouzdano znanje je da ništa ne znaš... tako je napravljena zamka... e sad imaš knjige o zamki pisane od strane ljudi koji veruju da su na ovaj ili onaj način došli do istine.... neke sam naveo u jednom od postova na ovoj temi...ako te interesuje istražuj ali uvek kao i za svaku informaciju u životu ne kao vernik nego kao kritički um...


Nisam vernik tj nisam religiozan...
Takodje u ništa skoro ne verujem da je zasigurno istina ali verujem i opet ako se ne varam i želim da verujem da život i svest nije samo jednostavno puka slučajnost hemijskog procesa nastalog zbog pogodne udaljenosti planete od zvezde tj sunca i spleta okolnosti da se život hemijski formira.Ili je možda jeste tako ali na neki način poseban da je nastala posebna vrsta energije gde se formirala duša tj svest a ako znamo da po zakonu prirode energija se ne može uništiti niti stvoriti iz ničega tako može da se zaključi da je ta životna energija neuništiva i jednostavno postoji kao neki vremenski paradoks, time loop gde nema bi početka ni kraja jednostavno je tu zauvek.

Drugo svakako mislim da postoji jedna najača sila koja je kreirala sve ovo postojanje i ona nema početa a ni kraja i jednostavno ne možemo da shvatimo i procesiramo to zašto i kako i odakle ali eto tu je i postavila je zakone i procese u prirodi što sad opet govori da je svet neka vrsta simulacije ali mislim da nije onakva kakva ova tema govori već na skroz drukčiji i random slobodan način sa zakonima prirode i univerzuma, slobodne volje i sticajem okolnosti ako me razumete.

Ne verujem u nikakav takav matrix i teoriju tj ta teorija je samo neki horor sf.Posmatrajući svet oko sebe daleko od toga da je lepo mesto ali nije ni mesto za neko mučenje i zatvor već je škola postojanja koja naš svest i duše uči postojanju i zakonima univerzuma kroz slobodnu volju izbora i spleta okolnosti.

Više mi dodje ovaj život tj trenutni nivo postojanja kao neko od jednih početnih oblika učenja i puta koji ko zna dokle seže do izvora svih energija koja je opet prisutna u na svakom nivou oa i na onom najnižem početnim.
Mislim da je zemlja i ta vrsta postojanja samo jedna od nekih početnih oblika energije gde svest i duše se još uče postojanju i pravilima i zakonima prirode i univerzuma kao što malo dete otkriva svet.Tako naše duše uče i to negde od početka skoro i vrlo moguće nekad i kroz par života pre nego što ode na viši nivo postojanja, uči se svemu, pa čak i moralnim vrednostima i usavršava da bi mogla da bude mirna i živi nepogrešivo na sledećem nekom višem nivou.

Zlo koje se promiče i ta negativna energija postoji ali nema moć obmane, stvaranja i zadržavanja, zarobljavanjem duša i energije u neki kavez ili zatvor već samo remeti i usporava proces učenja i skreće duše da malo zalutaju ali nikad toliko da zauvek se vrte gde nije predvidjeno jer ona glavna energija i izvor neda da se remeti proces i sve mora da teče po zakonima bar ne u tolikoj meri da se skoro duša zauvek vrti i zadržava uticajem te negativne energije i bude zarobljena već balansira i dozvoljava toj negativnoj energiji da funkcioniše onoliko koliko je potrebno da sve prodje kao učenje i škola.

Nema pakla ni zatvora već samo put i staza na kome neke duše idu nekad neasvaltiranim deonicama za koje se misli da su prečice dok se ne ispostavi da mora da se prodje kroz trnje da se shvati pa nekad i do te mere da mora da se okrene i vrati nazad na pravoj stazi ako se ne umeša ta neka energija pa vrati zalutale bez vraćanja unazad na pravu stazu.

Verujem da ako nismo samo hemija postoji povezanost duša i energije i u ono što nazivamo ljubav i da ta energija nas oslobađa i vodi nas na pravi put i neda da se povezanost duše gubi niti sećanja, sve negde stoji zapisano i leka nas kad odemo na neki viši nivo.
 
koliko razumem počeo je dan Svaroga kako su stari Sloveni nazivali Boga koji je život, svesnost i ljubav. Intervencijom Svaroga zli bogovi Anuanki reptili koji su vladali planetom su svrgnuti i kažnjeni. Treba napomenuti da je Otac o kome Isus priča Svarog a ne Anunaki reptil Jehova. Kod Indusa Svarog se zove Brama, kod Kelta on se zove Dagda, a kod Germana Tyr / Tiwaz (ne mešati sa Torom koji je ekvivalent Peruna). Čovečanstvo očekuju svetli dani. Vreme ratova i vladavine zla odlazi u prošlost.
 
koliko razumem počeo je dan Svaroga kako su stari Sloveni nazivali Boga koji je život, svesnost i ljubav. Intervencijom Svaroga zli bogovi Anuanki reptili koji su vladali planetom su svrgnuti i kažnjeni. Treba napomenuti da je Otac o kome Isus priča Svarog a ne Anunaki reptil Jehova. Kod Indusa Svarog se zove Brama, kod Kelta on se zove Dagda, a kod Germana Tyr / Tiwaz (ne mešati sa Torom koji je ekvivalent Peruna). Čovečanstvo očekuju svetli dani. Vreme ratova i vladavine zla odlazi u prošlost.
yeah-baby.gif
 
Sad bez zezanja, samo ako imaš vezu sa nekim andjelom ili pretkom koji se odmetnuo, ovako nema ti spasa.
Ne plašim se ja njih. Mene Bog koji je sam život čuva. Ne bog iz jevrejskih bajki za robove. Nego pravi Bog.

Mogu eventualno da mi nešto nameste. Ali u tom slučaju kazna će biti strašna za sve te koji učestvuju u tome i cele njihove familije. Neće Bog koji je život da toleriše zlo nad svojim ljudima.
 

Back
Top