Moderni fizičari su došli do toga da živimo u simulaciji... u retkim ali intrigantnim teorijama zavere Zemlja se naziva "prison planet" kao mesto na koje zla vanzemaljska civilizacija bića dugog veka i supernapredne tehnologije drži disidente i kriminalce i ratne zarobljenike i sve koji su zasmetali nekome iz vlasti ili bili nekorisni, zarobljene u ljudskim telima... pošto nemaju način da ubiju interdimenzionalna bića (naše duše) oni su napravili za njih krhka ljudska tela kratkog veka unutar simulacije...kad ćovek umre onda mu obrišu pamćenje i vrate ga nazad da se opet rodi...i tako zauvek..uz to ljudska energija nastala pri jakim emocijama se sakuplja i skladišti i koristi kao pogonska energija negde
ajde da vidimo u svetlu te dve ideje kakav model realnosti sledi iz toga....kako bi vi da ste napredna i zla vanzemaljska civilizacija uredili interaktivnu simulaciju koja treba da spreči pobunjenike da otkriju istinu o sebi?
da sam zao ja bih:
ugradio bih im u telo monitore misli i osećanja i sve skladištio u nešto kao Akaša što je korisno kad treba raditi forezniku pobune ili kad ih posle smrti ubeđujem da svojom voljom treba da se ponovo rode i svojom voljom pristanu na brisanje memorije da bi učili lekcije u školi života...
pored toga što im preko simulacije obezbeđujem kakav ja hoću ulaz za sva njihova čula, ugradio bi način da im ubacujem misli i vizije u glavu..to bi dobro došlo naprimer da izazovem psihotična stanja i druge mentalne bolesti kod odabranih individua ili da im dam pogrešne ideje
bića bih stavio u režim da moraju da spavaju dobar deo dana...dok spavaju Matriks bi mogao da im daje hipnotičke sugestije
stvorio bih sisteme u kojima moraju da naporno rade dobar deo dana da bi preživeli da bi ih držao zauzetim
ubacio bi im jak seksualni nagon da mladost provedu jureći za seksom...
uveo bi im bolesti i parazite da kad ostare što manje vremena mogu da razmišljaju o nečemu drugom osim zdravlja
stalno bih organizovao distrakcije da nemaju vremena da se posvete sebi i razmišljaju o svom stanju
stvorio bi im različite međusobno suprotstavljene religijske sisteme koji bi ih držali u čvrstim lažnim uverenjima koja ih sprečavaju da napreduju...nauku bih plasirao kao jedan od tih sistema i strogo je konmtrolisao preko finansijskih sredstava koja bi išla samo projektima koji meni odgovaraju
uveo bih u simulaciju svoje snage koje vladaju svim polugama moći i izvorima informacija
stalno bi ta bića plašio jer strah daje mnogo energije
izazivao bih stalne ratove jer nema boljeg načina da ih zamajavam, da ih sprečim da se ujedine i da im kradem energiju
dao bi im simulaciju toga da mogu da idu u astralni svet (astral projection) i daljinski vide (remote viewing) lokacije i događaje da bih mogao da ih prevarim kad bude zatrebalo
....
ako sve to ne daje rezultate onda bih ih ubedio da sami svojom tehnologijom koju im ja dajem unaprede svoja tela integrišući ih sa AI tako da mogu bolje da ih kontrolišem tj. da direktno manipulišem njihove misli i osećanja
zvuči poznato?
ajde da vidimo u svetlu te dve ideje kakav model realnosti sledi iz toga....kako bi vi da ste napredna i zla vanzemaljska civilizacija uredili interaktivnu simulaciju koja treba da spreči pobunjenike da otkriju istinu o sebi?
da sam zao ja bih:
ugradio bih im u telo monitore misli i osećanja i sve skladištio u nešto kao Akaša što je korisno kad treba raditi forezniku pobune ili kad ih posle smrti ubeđujem da svojom voljom treba da se ponovo rode i svojom voljom pristanu na brisanje memorije da bi učili lekcije u školi života...
pored toga što im preko simulacije obezbeđujem kakav ja hoću ulaz za sva njihova čula, ugradio bi način da im ubacujem misli i vizije u glavu..to bi dobro došlo naprimer da izazovem psihotična stanja i druge mentalne bolesti kod odabranih individua ili da im dam pogrešne ideje
bića bih stavio u režim da moraju da spavaju dobar deo dana...dok spavaju Matriks bi mogao da im daje hipnotičke sugestije
stvorio bih sisteme u kojima moraju da naporno rade dobar deo dana da bi preživeli da bi ih držao zauzetim
ubacio bi im jak seksualni nagon da mladost provedu jureći za seksom...
uveo bi im bolesti i parazite da kad ostare što manje vremena mogu da razmišljaju o nečemu drugom osim zdravlja
stalno bih organizovao distrakcije da nemaju vremena da se posvete sebi i razmišljaju o svom stanju
stvorio bi im različite međusobno suprotstavljene religijske sisteme koji bi ih držali u čvrstim lažnim uverenjima koja ih sprečavaju da napreduju...nauku bih plasirao kao jedan od tih sistema i strogo je konmtrolisao preko finansijskih sredstava koja bi išla samo projektima koji meni odgovaraju
uveo bih u simulaciju svoje snage koje vladaju svim polugama moći i izvorima informacija
stalno bi ta bića plašio jer strah daje mnogo energije
izazivao bih stalne ratove jer nema boljeg načina da ih zamajavam, da ih sprečim da se ujedine i da im kradem energiju
dao bi im simulaciju toga da mogu da idu u astralni svet (astral projection) i daljinski vide (remote viewing) lokacije i događaje da bih mogao da ih prevarim kad bude zatrebalo
....
ako sve to ne daje rezultate onda bih ih ubedio da sami svojom tehnologijom koju im ja dajem unaprede svoja tela integrišući ih sa AI tako da mogu bolje da ih kontrolišem tj. da direktno manipulišem njihove misli i osećanja
zvuči poznato?
Poslednja izmena: