Pripremanje neukusne hrane

RužnaKoLopov

Buduća legenda
Moderator
Poruka
37.595
Nešto se mislim

Da li je uopšte pametno spremiti uvek ukusnu hranu ili nekad treba i ne ukusnu spremiti ?

Kad proguram pitanje kroz gugle niti jedan jedini neukusan recepat ne postoji čak misli da sam se zeznula pa fazon du ju min ———-> ukusna hrana

Ajde sad šta je po vama neukusna hrana ?

IMG_1553.jpeg

Nešto se mislim

Da li je uopšte pametno spremiti uvek ukusnu hranu ili nekad treba i ne ukusnu spremiti ?

Kad proguram pitanje kroz gugle niti jedan jedini neukusan recepat ne postoji čak misli da sam se zeznula pa fazon du ju min ———-> ukusna hrana

ne ukusnu hranu ne jedem :D

Retko šta je dobro, valjda je to prokletstvo sve što je ukusno nezdravo je maksimalno 🤣🤣🤣

Realno, sva zdrava hrana je prilično neukusna. Recimo ako spremiš nešto na pari, na primer meso i povrće, ribu, šta god... bez dodatka bilo čega, bilo bi prilično bezukusno, ali zdravo. Evo pre neki dan u prodavnici kupio neki sok od šargarepe, reko da probam, 400 din, nije ni jeftin... i stvarno je bio super. Reko saću to sam da napravim. Kupim šargarepu, isečem sitno, ubacim u blender, dobijem sok kad ono đoka. Potpuno bezukusno, ko da sam razvodnio šargarepu. Dakle poenta je da sve prirodno u stvari prilično bezukusno, ustvari, to je zapravo pravi ukus hrane nego nas je industrija navikna na gomile šećera, soli, začina, kojekakvih pojačivača aroma i druge hemije pa je ispalo da je pravi ukus hrane prilično nezanimljiv i neinspirativan.

Nešto se mislim

Pogledajte prilog 1567687
Pssst. Slaviš zlatnu svadbu. Okolo unuci i praunučad. A domaćica ti nikada nije naučila da kuva. Psssst.

Neukusna hrana je ona hrana koju ne voliš.

Svaki čovek ima svoj kriptonit. Moj je recimo bundeva, kesten... dok ima ljudi koji obožavaju.

Sve je to individualno.
A malo se nekada treba potruditi i oko pripreme. Šta s čim ide i na koji
način. Jednom sam dobila divan kompliment.
Deca se nekada najave sat vremena pre nego što će stići i imaju samo
sat ili dva da se zadrže. Nešto da pojedu i idu dalje. A meni prva prodavnica
na 2km.. Pa spremim šta imam. Jednom kaže snajče
''Kako ti od ničega napraviš nešto, a ona moja mama sve ima i napravi
nešto bezveze. Jedva da je jestivo.''

Pa i to što ja spremam je smešno u odnosu na to kako sprema hranu mlađi
sin, kome je to struka.
Al učim.. :ceka:

Nešto se mislim

Pogledajte prilog 1567687
ona sto ne goji.............sve sto je ukusno lepi se za stomak i oce jos.

ok kad nešto baš zabrljaš, kad pustiš rupe u mozgu da pobede npr :sad2:

možda tipa so u kafu, nisam probala ali moguće da je nejestivo :aaa:

često dosoljavam hranu, baš dosta soli dodam, zato što imam još 45 god i još uvek mogu :aaa: nekad me ta anemična hrana baš nervira, tj često, i treba mi da dosolim, dok valjda ne dođe neki problem

drugo je kad je nešto ružno, staro ili već nekako ne valja :(

možda sad više neću dosoljavati :neutral:

Back