Quantcast

priprema za progon,Gornji Milanovac

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
citam kako su isplatili,zbog
napada pasa na stoku,i da su im zalbe
sve vece!Verovatno ce posegnuti da to
rese metkom,jer misle da ce im to
budzet spasiti,cak suprotno ce biti
gore,time se moze definisati da je
sistem veza sa vezom i nesposobnost
resavanja slucaja i uopsteno samih
azila,sto treba dovesti u pitanje
kompletnu situaciju!GORNJI
MILANOVAC,VLASTI RESITE TO BEZ
UBIJANJA!Da bar generacije iza nas budu
edukovane i PAMETNIJE!

egzorcista

Ističe se
Poruka
2.674
citam kako su isplatili,zbog
napada pasa na stoku,i da su im zalbe
sve vece!Verovatno ce posegnuti da to
rese metkom,jer misle da ce im to
budzet spasiti,cak suprotno ce biti
gore,time se moze definisati da je
sistem veza sa vezom i nesposobnost
resavanja slucaja i uopsteno samih
azila,sto treba dovesti u pitanje
kompletnu situaciju!GORNJI
MILANOVAC,VLASTI RESITE TO BEZ
UBIJANJA!Da bar generacije iza nas budu
edukovane i PAMETNIJE!

Popij tabletu i lezi, vidiš da ti nije dobro. :mazi:
Kad se malo oporaviš, otidi prvo pa traži od učiteljice da ti vrati pare koje je zaradila učeći te. Onda otidi na Radnički univerzitet i uplati neki kurs za opismenjavanje odraslih, pa da i ti znaš da pišeš kao čovek.

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Popij tabletu i lezi, vidiš da ti nije dobro. :mazi:
Kad se malo oporaviš, otidi prvo pa traži od učiteljice da ti vrati pare koje je zaradila učeći te. Onda otidi na Radnički univerzitet i uplati neki kurs za opismenjavanje odraslih, pa da i ti znaš da pišeš kao čovek.

Mda, emocionalo izazvanima nije uvek lako da razumeju empate i da pored forme uoce sustinu... :neutral: Decko pise o tome da ce nasilno i nepotrebno biti okoncano mnogo zivota, nebitno cijih, a ti ga prozivas za gramatiku. :roll:

Slicno su u Ukrajini uradili, pustili su pse da se nekontrolisano mnoze a onda su ih na najbrutalnije moguce nacine, na hiljade, ubijali pred EP. Toliko humanijih metoda ima, a takodje i dugorocno isplativijih, zasto je ljudima, narocito onima sa fotelja, tesko to da shvate i prihvate?

Poslednja izmena:

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
Upravo tako'ne potcenjuj prijatelje,pogotovo neprijatelje'.Lepi moj,sviranje po onakvim notama...iskustvo ti nije jaca strana,stvaras:bes,neprijatelje,omalovazavas itd!Bar promeni avatar!Covek ne shvata da uredjenje jedne drzave,bas se ogleda u odnosu coveka prema zivotinjama!

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
Volio bi naravno da svi probudimo saosjecanje,jer verujem u bolje dane,gde nasoj deci,buducim generacijama,rec'ubiti'nece biti svakodneva upotreba!Zato pocnimo sa manjom svescu,zivotinjama,koje zakon zanemaruje i naravno kladim se da gospoda koja sedi u foteljama,nece podsmesljivo sediti u svojim foteljama nego stvarati bolje sutra za sve nas!

paganinikus_banditus

Primećen član
Poruka
687
Не ,него ће да издвоје буџет у милионима динара да би чували керове у кавезима...не видим сврху постојања азила за псе...јер то кошта...
боље да те паре преусмере на породиље,на куповину рачунара деци у школама или још боље да направе тоалете по Милановачким сеоским школама,да деца не би вршила нужду по пољским клозетима
као у средњем веку...

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
Resenje nisu no-kill azili nego kombinacija azila, CNR (catch-neuter-release) i promocije udomljavanja i sterilizacije a sve dok se psi samo ubijaju, novi ce da dolaze. S obzirom da deca u skolama idu u poljske klozete, vidim da lokalna vlast bas i nije... :think: naprednih shvatanja? Naravno da psi nisu prioritet iznad dece, nikad to ne bih ni pomislila, ali vidim da lokalnim vlastima ni deca nisu prioritet. (BTW Slovenija je, da bi bila primljena u EU, morala da usvoji zakon o zastiti zivotinja i da pocne da ga primenjuje. Mi ga imamo ali nesto mislim da cemo morati i da ga primenjujemo da bi se nesto postiglo u okviru evropskih integracija...)

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
Не ,него ће да издвоје буџет у милионима динара да би чували керове у кавезима...не видим сврху постојања азила за псе...јер то кошта...
боље да те паре преусмере на породиље,на куповину рачунара деци у школама или још боље да направе тоалете по Милановачким сеоским школама,да деца не би вршила нужду по пољским клозетима
као у средњем веку...
edukacija,to je mnogo bitnije prijatelju,rekao sam,nauci postovati zivot,a ne ubiti,ubiti i ubiti,pa ces onda ziveti na pravi nacin.Bio sam po Bosni i znam kakav je to jad

paganinikus_banditus

Primećen član
Poruka
687
А што мислите да су Европски закони бољи,кул,напредни,демократски....
Што не запатити краве,свиње,овце и неке јестиве животиње него псе по улици...чему толика накарадност....почећемо да једемо шницле из епрувете јер тако не убијамо наше пријатеље КРАВЕ...
Податак за 2008 годину.
Пољопривредни буджет општине Краљево 11 милиона дин.
Буџет за штенару или како се то модерно зове АЗИЛ 13 милиона дин.
анималисти без кишног викенда на селу баве правима животиња...да није јадно било би смешно

Poslednja izmena:

yota

Aktivan član
Poruka
1.806
iskreno prijatelju,jezim se nekad od evrope,ali eto opet imaju bolje standarde,dok mi svoju muku mucimo,i sto nas muce,ali MI MOZEMO BITI BOLJI TO SIGURNO!Oni npr:uspavljuju,a ustvari kokaju,ako nema ko da udomi psa,azil ili bilo sta,dok kod nas,natovari pusku i rokaj,a to je iskreno jos gore!Sve bi ja to ukinuo,radi svih nas!'preblizi se Bogu,ne idi od njega'

mimi's mom

Buduća legenda
Poruka
32.800
А што мислите да су Европски закони бољи,кул,напредни,демократски....
Што не запатити краве,свиње,овце и неке јестиве животиње него псе по улици...чему толика накарадност....почећемо да једемо шницле из епрувете јер тако не убијамо наше пријатеље КРАВЕ...
Податак за 2008 годину.
Пољопривредни буджет општине Краљево 11 милиона дин.
Буџет за штенару или како се то модерно зове АЗИЛ 13 милиона дин.
анималисти без кишног викенда на селу баве правима животиња...да није јадно било би смешно

Ne mislim i u sustini sam veliki euroskeptik ali nam treba neko odozgo da nas utera u red. Oni su svoje pse makar obezbedili nekim sklonistima i imaju neki rok pre eutanazije a kod nas ipak... I da, veci su od nas i u situaciji su da nas ucenjuju.

Poslednja izmena:

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.