Припрема становништва Америке за руски нуклеарни напад

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Обилић

Veoma poznat
Poruka
13.229
Нашли су типа који тврди на основу дугогодишњег рада са уранијумом, плутонијумом, цезијумом,
да никлеарно зрачење није опасно !

Значи у опасности су једино они који су у домету удара експлозије !

Ево послушајте, ако сам ја добро разумео ...

Има она мој к :hahaha:
800067_vladimir-putin-02.10.2015_ls.jpg

zna li se datum napada

Размислите,
ово је велики аларм !

Чим су они приступили таквој пропаганди (која можда прича истину ?).

Читам коментаре,
гомила људи наводи своје родитеље и друге људе
који су преживели неки нуклеарни акцидент
или радили у додиру са нуклеарним отпадом.

Сви одреда кажу да су ти људи живели по 90 и више година,
да никакве последице нису имали
у смислу зрачења - једино опекотине
али то ти је као да си се опекао на ринглу - колико ја капирам ?!

Kod izlozenosti zracenju je bitno mnogo faktora, izmedju ostalog i duzina izlaganja, vrsta zraka (alfa/beta/gama zraci), itd, itd.

Ne moze da se banalizuje tek tako.

Послушај клип,
ако не разумеш укључи Гугл транслејтер.

Ово може бити јако интересантно и нама
јер хоћемо да пређемо на нуклеарне електране !

Sva što kaže taj čovek je istina. Plutonium i uranijum mogu da se konzumiraju i u ishrani te imaju lekovito svojstvo pri svakodnevnom korišćenju. Hoće čovek od toga da zasvetli al neće d'umre. Uostalom videćete kad nam Francuzi izgrade nuklearke i skladišta za otpad kako domaći tako i francuski , svaka kuća u Srbiji će zasijati .Projekt Jadar će tad postati vazdušna banja , ekološka oaza za sport i rekreaciju gde će posetioci moći uživati u kiselim jezerima ..

Sva što kaže taj čovek je istina. Plutonium i uranijum mogu da se konzumiraju i u ishrani te imaju lekovito svojstvo pri svakodnevnom korišćenju. Hoće čovek od toga da zasvetli al neće d'umre. Uostalom videćete kad nam Francuzi izgrade nuklearke i skladišta za otpad kako domaći tako i francuski , svaka kuća u Srbiji će zasijati .Projekt Jadar će tad postati vazdušna banja , ekološka oaza za sport i rekreaciju gde će posetioci moći uživati u kiselim jezerima ..

Боље да је истина то што причаш !

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back