Quantcast

Pripadnik Žandarmerije fizički napao medicinske tehničare u Hitnoj u Kraljevu

Reefer

Zaslužan član
Poruka
126.982
Mešaš babe i žabe. Prvo, ona uličarka je nokautirala službeno lice. Ovaj je zadao lakše povrede (ne znamo koje, ali očigledno ništa opasno) medicinskim tehničarima.
Sa druge strane, u istom teksu piš i da: "u Odredu Žandarmerije u Kraljevu u toku je pokretanje disciplinskog postupka protiv ovog njihovog pripadnika i on će, kako zvanično saznajemo, do okončanja postupka biti udaljen iz službe."
Za te lakše povrde se ide kod prekršajnog sudije, ali izgleda da su toliko male bile da nije imalo smisla išta pokretati, osim disviplinske mere u samoj žandarmeriji. Bilo bi lepo kad bi zaista taj žandar dobio šut iz policije.

jolemisa

Veoma poznat
Poruka
12.052
http://rs.n1info.com/Vesti/a562930/...medicinske-tehnicare-u-Hitnoj-u-Kraljevu.html

napao ih , izudarao

a tuzilastvo kaze da nema osnova za gonjenje https://www.alo.rs/vesti/hronika/zandarmerija-zandarm-kraljevo/282578/vest

* nema elemenata krivicnog dela*

a ona sto je udarila komunalku ce verovatno biti krivicno gonjena
Ne branim zandarma ni malo,ako je kriv treba da odgovara,ali na snimku nema tona.Ko zna koji je razlog tog napada.Da su ljubazni svuda u bolnicama,nisu,a da umeju da ujedu,umeju.I to preterano bezobrazni.A ona zena,ako bude koristila onaj snimak,vidi se lepo kako je komunalka sa ledja gura obema rukama,a to ne sme da radi.Iako joj je vratila i to dobro,trebala je jos i da je sutne kada je lezala.Pa ako bude kaznjena bar da zna zasto je.

Poruka
3.363
Mešaš babe i žabe. Prvo, ona uličarka je nokautirala službeno lice. Ovaj je zadao lakše povrede (ne znamo koje, ali očigledno ništa opasno) medicinskim tehničarima.
Sa druge strane, u istom teksu piš i da: "u Odredu Žandarmerije u Kraljevu u toku je pokretanje disciplinskog postupka protiv ovog njihovog pripadnika i on će, kako zvanično saznajemo, do okončanja postupka biti udaljen iz službe."
Za te lakše povrde se ide kod prekršajnog sudije, ali izgleda da su toliko male bile da nije imalo smisla išta pokretati, osim disviplinske mere u samoj žandarmeriji. Bilo bi lepo kad bi zaista taj žandar dobio šut iz policije.
Rekao bih da ti brajko nemaš pojma šta govoriš, najblaže rečeno... "lakše povrede" su kad kum ošamari starojka zbog plećke pa se posle napiju zajedno, a kada žandarm fizički nasrne na lekara na dužnosti, e to je brajko moj udarac u temelj naših vrednosti, koje očigledno nisu i tvoje.
Ovde je povredjena cela država Srbija i svi mi zajedno.
....Al to narko dilerima sa Kosova i iz Tutina, ne znači mnogo...

Reefer

Zaslužan član
Poruka
126.982
Nisamo ti i ja ovde da određujemo nivo povreda, već stručnjaci. Tako da to jesu lakše povrede, ako je sve iz novinskog članka tačno.
Verovatno nisi ni pročitao članak, jer da jesi, ne bi pisao da je neko nasrnuo na lekara, jer se lekari na spomojiu nigde. Ne bih ja te tvoje vredosti ni poredio sa mojima, trudim se da se što manje poredim, vidim, dodirnem ili bilo kakav kontakt, sa onima koji oprvadavaju nasilnike. Kako onu uličarku, tako i ove žandare.

Poruka
3.363
Nisamo ti i ja ovde da određujemo nivo povreda, već stručnjaci. Tako da to jesu lakše povrede, ako je sve iz novinskog članka tačno.
Verovatno nisi ni pročitao članak, jer da jesi, ne bi pisao da je neko nasrnuo na lekara, jer se lekari na spomojiu nigde. Ne bih ja te tvoje vredosti ni poredio sa mojima, trudim se da se što manje poredim, vidim, dodirnem ili bilo kakav kontakt, sa onima koji oprvadavaju nasilnike. Kako onu uličarku, tako i ove žandare.
Brate, povredjen je sam sistem države Srbije, ako ti to ne vidiš, ti si izrazito glupa osoba.
A da ne pominjem da je napadnuta ŽENA u TREĆOJ SMENI KOJA SPAŠAVA ŽIVOTE!
U SAD bi popio 50 godina isto veče!
...
A LEKAR JE SVAKO KO LEČI, koji je čin manje je bitno.
U stvari, nisi ti glup, nego ovde imaš zadatak da umanjuješ i umiruješ.
...
Zamisli da neko tako napadne tog tužioca koji je rekao da nema elemenata KD?!
Onako samo malo mu prdne pod nos u liftu?
Pa isto veče bi mu prebili dete kada se vraća sa treninga!

Reefer

Zaslužan član
Poruka
126.982
Brate, povredjen je sam sistem države Srbije, ako ti to ne vidiš, ti si izrazito glupa osoba.
A da ne pominjem da je napadnuta ŽENA u TREĆOJ SMENI KOJA SPAŠAVA ŽIVOTE!
U SAD bi popio 50 godina isto veče!
...
A LEKAR JE SVAKO KO LEČI, koji je čin manje je bitno.
U stvari, nisi ti glup, nego ovde imaš zadatak da umanjuješ i umiruješ.
...
Zamisli da neko tako napadne tog tužioca koji je rekao da nema elemenata KD?!
Onako samo malo mu prdne pod nos u liftu?
1. Gde si u ovom članku pročitao da je napadnuta žena? Kakve veze ima da li je žen ili mušakarac? Kakve veze ima da li je 1, 2. ili 3. smena? Kakvi su ovo pokušaji skretanja teme?
2. Ne, lekar je lekar, medicinski tehničar je drugo zanimanje. To je samo pokazalo da nisi pročitao (ili nisi pažljivo) članak, ali si se našao da kritikuješ, mada ne znaš koga i šta.
3. Ako ga napadne i "nema elemenata krivičnog dela", onda bi bilo isto kao i sa ovim žandarom.
Ili treba i ja da povećam font?

Poruka
3.363
1. Gde si u ovom članku pročitao da je napadnuta žena? Kakve veze ima da li je žen ili mušakarac? Kakve veze ima da li je 1, 2. ili 3. smena? Kakvi su ovo pokušaji skretanja teme?
2. Ne, lekar je lekar, medicinski tehničar je drugo zanimanje. To je samo pokazalo da nisi pročitao (ili nisi pažljivo) članak, ali si se našao da kritikuješ, mada ne znaš koga i šta.
3. Ako ga napadne i "nema elemenata krivičnog dela", onda bi bilo isto kao i sa ovim žandarom.
Ili treba i ja da povećam font?
Mogao si i 4. tačku da staviš, a to je da je ovako nešto moguće samo u Srbiji, 2020, u SAD bi popio 50 godina.
Jer tamo nema zezanja sa lekarima.
Al ovde nema zezanja sa tutincima!
...
Postoji širok spektar dela, gde se ne sudi samo za učinjeno, već i za očigledno pokazano ponašanje, tj u ovom slučaju drskost, bezobrazluk i nepoštovanje nekog ko ti spašava život, Tj pokazao si nameru.
...
Ne odgovori mi, šta bi bilo da se ovom tužiocu prdne pod nos?
Kako li bi taj prošao?
Mislim KD očigledno nema, slažeš se?
moram velikim slovima jer ne vidiš, pito sam te i prošli put, al ti ne vide

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.