Припадници неонацистичке групе обележили годишњицу смрти Милана Недића, нешто даље, грађани протестовали због скупа

Ја тебе не разумем, не ваља ти суд, ме ваља ти држава, не ваља ти друштво...

А чекај, а кад је тај исти суд пресудио у корист Ђиласа против неких новина, јел тад није био ,,уцењен"??

Paranoidna ponašanja i priviđanje Đilasa u diskusijama u kojima dotični nije ni tema, to je samo proizvod onih koje verno i pomno pratiš.

Đilas ako je lopov neka ga vode i osude, a ne da još on njih tuži za klevetu i oni mu plate za to. Koliki mentol moraš biti da prozivaš čoveka i još te on tuži i dobije na sudu? Bože sačuvaj.

Ne valja mi sud u kom Radoičić ne bude ni saslušan, ne valja mi sud u kom Hrkalovićka optužuje Stefanovića, ona slobodna, on ni saslušan. Ne valja mi sud u kom Koluvija padne sa značkama i rotacijom, a onda ga predsednik brani da nije imao kokain, nego samo vutru. Ne valja mi, zemljače. Ne valja mi to što se pripadnici bezbednosne agencije slikaju sa Hofmanom u Franšu, a zna se čime se dotični bavi.

Paranoidna ponašanja i priviđanje Đilasa u diskusijama u kojima dotični nije ni tema, to je samo proizvod onih koje verno i pomno pratiš.
Навео сам ти то као контрапример тези да је судство ,,уцењено". Да јесте, не би један (и то најачи) опозициони лидер добијао спорове на суду.
И он није једини пример.

Ne valja mi sud u kom Radoičić ne bude ni saslušan, ne valja mi sud u kom Hrkalovićka optužuje Stefanovića, ona slobodna, on ni saslušan. Ne valja mi sud u kom Koluvija padne sa značkama i rotacijom, a onda ga predsednik brani da nije imao kokain, nego samo vutru. Ne valja mi, zemljače. Ne valja mi to što se pripadnici bezbednosne agencije slikaju sa Hofmanom u Franšu, a zna se čime se dotični bavi.
Мислим да износиш политичке ставове, а не правне чињенице и доказе.

Навео сам ти то као контрапример тези да је судство ,,уцењено". Да јесте, не би један (и то најачи) опозициони лидер добијао спорове на суду.
И он није једини пример.

Мислим да износиш политичке ставове, а не правне чињенице и доказе.

Ako vučeš paralelu gde je cela javnost bila upoznata sa naslovom u novinama i gde sud prosto nije imao mogućnost da izbegne takvu presudu, gde niko nikome ne preti i ne ucenjuje zbog nekih par hiljada evra gde će se platiti odšteta i situaciju gde je sud ucenjen i gde odjednom niti jedan razlog nije dovoljno dobar, a imaju direktnu povezanost, to je onda tvoj problem.

Mislim i ja da si ti najobičniji bot koji se koristi klasičnim spinovima gde ti neko navede konkretne primere i situacije, a ti na to odgovoriš samo "nije to tako".

Sve što sam napisao su činjenice, o čemu postoje svedoci očigledno, tako da se bukvalno diskvalifikuješ kao bilo kakav sagovornik ovde.

Ako vučeš paralelu gde je cela javnost bila upoznata sa naslovom u novinama i gde sud prosto nije imao mogućnost da izbegne takvu presudu, gde niko nikome ne preti i ne ucenjuje zbog nekih par hiljada evra gde će se platiti odšteta i situaciju gde je sud ucenjen i gde odjednom niti jedan razlog nije dovoljno dobar, a imaju direktnu povezanost, to je onda tvoj problem.

Mislim i ja da si ti najobičniji bot koji se koristi klasičnim spinovima gde ti neko navede konkretne primere i situacije, a ti na to odgovoriš samo "nije to tako".

Sve što sam napisao su činjenice, o čemu postoje svedoci očigledno, tako da se bukvalno diskvalifikuješ kao bilo kakav sagovornik ovde.
Добро, који су то јаки докази који доказују да су Милошевић и Мира наредили да се убије Ћурувија а да су ови оптужени то спровели у дело?
А које је суд наводно игнорисао?

Дакле?

Добро, који су то јаки докази који доказују да су Милошевић и Мира наредили да се убије Ћурувија а да су ови оптужени то спровели у дело?
А које је суд наводно игнорисао?

Дакле?

Kao što rekoh, ja ti napišem pasus krivičnih dela i dokaza da je sud zakazao u saradnji sa državom, znači ne valja ni država, ni vlast, ni sudstvo, ti mi na sve to što je činjenično i dostupno svima za proveriti kažeš da nisam naveo dokaz, ja sa tobom više razgovarati neću.

Uspeo si sebe da ubaciš prosto u spin i bot grupaciju koja sve radi za održanje ove vlasti na čelu i sa tobom više nema nikakvog razgovora, jer je to čisto gubljenje vremena.

Znam kako glasi, ucenjeni sud je oslobodio sve učesnike tog ubistva.

Znao sam, ali isto tako znam da ako je Čanak naš agent onda treba da ugasimo službu.
Никад не заборављај вишестранчје као ''политичку реформу'' самоуправљања, sve ti je to ista tikva

Dajem pare na kladzu da su ljuti podrzavaoci tzv ruske denecifikacije Ukrajine sa sve srpom i cekicem. Luda kuca Srbija.

Teško. Malobrojni nedićevci i zboraši tj. ljotićevci su verovatno jedini iskreni nacionalisti u Srbiji. Putina i rusku invaziju uglavnom podržavaju matori idioti koji sanjaju povratak komunizma i mlađi, lažni četnici sa ravnogorskom ikonografijom i komunističkom praksom.

Кида нас удба, једног по једног...

Вама либералима привале неке шизофреничаре (ко што је комша), нама конзервативцима - са робије убице и силоватеље...
ohhh, sad sam i liberal :hahaha:
joj bre za ovih 21 godine krstarice nema sto nisam bio

ohhh, sad sam i liberal :hahaha:
joj bre za ovih 21 godine krstarice nema sto nisam bio
На овој теми си у том чабру, ниси сигурно апологета Србске легитимне (под међународним окупаторним законима) државе од 1941-1945 које су предмет ове либералске Сатанизације по Титином рецепту спинованом на данас...

Teško. Malobrojni nedićevci i zboraši tj. ljotićevci su verovatno jedini iskreni nacionalisti u Srbiji. Putina i rusku invaziju uglavnom podržavaju matori idioti koji sanjaju povratak komunizma i mlađi, lažni četnici sa ravnogorskom ikonografijom i komunističkom praksom.
Sve je to ista anticivilizacijska bagra.

Мишљење једног збораша:

IMG_20240203_210618.jpg

:per:

На овој теми си у том чабру, ниси сигурно апологета Србске легитимне (под међународним окупаторним законима) државе од 1941-1945 које су предмет ове либералске Сатанизације по Титином рецепту спинованом на данас...
Џаба ти је, и ви сте под контролом наше свемоћне тајне службе. Само вас надгледа:

1707145719288.png

:D

Тај ,,Устав" је био пуч против Југославије, а главна мета су били Срби и Србија.
Значи дуленце по теби Србији, највећој републици у СФРЈ, није одговарала лабавија федерација, него је "морала" да буде у чврстом загрљају са Хрватском?

Значи дуленце по теби Србији, највећој републици у СФРЈ, није одговарала лабавија федерација, него је "морала" да буде у чврстом загрљају са Хрватском?
Не, него је тиме омогућено да се разбије Југославија, а и сама Србија давањеем неморалних привилегија њеним покрајинама.

Ne lažem. Možda su baba i deda lagali..ali ne verujem. Zašto bi lagali posle toliko godina?
Ti se zaista raspravljaš sa komšijuom, najvećim mrziteljem, šovinistom i fašistom na forumu? :pop:

Znači kad citiraš bilo koga sa neta, za tebe je dokaz? Ja ti sad nađem komšijueve komentare kako su žene u crnom super i ti smatraš da jesu? :think:
Не, само сам навео да има и другачијих мишљења и погледа. Чак нисам ни рекао да се слажем са тим. ;)

Да, ал оне са мозгом
Е мој Зилоте... :lol:
Е тако ти ботујеш смрт и рехабилитацију Недића, ко Сима Спасић смрт Ћурувије...
Ћурувију је неко убио, али суд је утврдио да они којима се судило то нису учинили. Сада на делу имамо класичан политички притисак на суд.

Back