Припадници неонацистичке групе обележили годишњицу смрти Милана Недића, нешто даље, грађани протестовали због скупа

Па ти очигледно не знаш ћирилицу. Нисам написао да су они лажног опозиционара и тајкуна Ђида ставили под своју команду, већ да су се они (Зелено-леви фронт, екс-Не давимо Београд) ставили под његову. Тиме су у доброј мери издали своју идеју, и премда су они прелазили цензус самостално и није им требала коалиција да их пребаци преко цензуса, ушли су у његову коалицију зарад промоције на N1 и Nova S (иако се њихови гласачи информишу преко нета), Ђидиног лажног обећања да му је његов Вољени обећао Београд, а вероватно и за нешто лове за СмрадОмира ЛазОвића и Добрицу Никад Градоначелником Веселиновића.

Moja greška, pročitao sam pogrešno.

Pa, ne čudi me to s obzirom da su svesni da za ekološko-levi sektor svakoga u Srbiji zabole, a oni se ne bave time iz aktivizma nego kako bi se uhlebili kao i svi ostali, da se ne lažemo. Kako će ekološki leva stranka da uspe kad Srbin baca đubre u reku?

ne čudi me to s obzirom da su svesni da za ekološko-levi sektor svakoga u Srbiji zabole
Није тачно, лупаш. Има довољно у овом граду и у Србији оних који су за левицу и није им са те стране требао тајкун Ђидо. Понављам, њихово гласачко тело је оријентисано на друштвене мреже и ако их нема на Ђидиним телевизијама, њима то ништа не штети.
Не давимо Београд (сада преименовано у Зелено-леви фронт) је 2018. године први пут изашао на градске изборе и то самостално и тада су освојили скоро 4%, али како је тада цензус био 5%, остали су без одборника у градској скупштини. Сада они самостално прелазе цензус. Они су свуда прешли цензус као коалиција Moramo на изборима 2022. Са 4,7% гласова били су освојили 13 мандата од 250 колико има у Народној скупштини, а на граду су освојили 11,04% или 13 одборника од 110 колико има градска скупштина.
Али сад су га ставивши се под Ђидину команду издували. Сада када су се продали тајкуну Ђиди, на њихово место ће доћи нека друга левичарска организација; наравно биће потребно неко време за то, али гласача левице итекако има.

Пре ће бити да за твоју десницу народу више пуца прслук, осим што гласају за СНС као десну странку али пре свега је гласају као странку власти.

Poslednja izmena:
  • Haha
Reactions: PA8
Није тачно, лупаш. Има довољно у овом граду и у Србији оних који су за левицу и није им са те стране требао тајкун Ђидо. Понављам, њихово гласачко тело је оријентисано на друштвене мреже и ако их нема на Ђидиним телевизијама, њима то ништа не штети.
Не давимо Београд (сада преименовано у Зелено-леви фронт) је 2018. године први пут изашао на градске изборе и то самостално и тада су освојили скоро 4%, али како је тада цензус био 5%, остали су без одборника у градској скупштини. Сада они самостално прелазе цензус. Они су свуда прешли цензус као коалиција Moramo на изборима 2022. Са 4,7% гласова били су освојили 13 мандата од 250 колико има у Народној скупштини, а на граду су освојили 11,04% или 13 одборника од 110 колико има градска скупштина.
Али сад су га ставивши се под Ђидину команду издували. Сада када су се продали тајкуну Ђиди, на њихово место ће доћи нека друга левичарска организација; наравно биће потребно неко време за то, али гласача левице итекако има.

Пре ће бити да за твоју десницу народу више пуца прслук, осим што гласају за СНС као десну странку али пре свега је гласају као странку власти.

Šta znači moja desnica?

Прво, био је самоуправни социјализам, није био комунизам, јер исти никада и нигде није био остварен као друштвено уређење. Комунизам је замишљено идеално друштво без државе, а која се ради заштите поретка увек поставља као сила изнад друштва и зато, по комунистима, држава као таква треба да одумре. Комунизам је друштво без класа, без новца, са заједничким власништвом над средствима за производњу, а која су услед нових научних открића доживела такав технолошки напредак да могу омогуће појединцу, а за чију се свест подразумева да је такође у међувремену довољно напредовала, да ради колико жели и шта жели, као и да троши онолико добара колико му / јој је потребно.

Друго, не знам какве је последице самоуправни социјализам оставио на људе? Можда су се истрауматизовали када су након две године рада у предузећу добијали друштвене станове које нико није могао да им одузме и које су могли да пренесу на своје потомке? Да ли су можда били потрешени када су тај друштвени стан у време хиперинфлације откупили за 10так тадашњих ДЕМ? Или их је можда најстрашније ганула чињеница што ваш Вољени још не може да прода све шта је у самоуправном социјализму направљено, и поред тога што се друштвена имовина крчми већ 30 година? :kafa:
Taj sistem je bio u suštini sledeći. Njegov lider je u jednom momentu rekao "Ko ima takvu omladinu ne treba da brine za svoju budućnost". Eto toliko o toj omladini koja se posle poklala čim je on otego papke....

lider je u jednom momentu rekao "Ko ima takvu omladinu ne treba da brine za svoju budućnost".
Па мислио је на твог Вољеног!

1707125607099.png

• Haha
Reactions: PA8
Кида нас удба, једног по једног...

Вама либералима привале неке шизофреничаре (ко што је комша), нама конзервативцима - са робије убице и силоватеље...

Да, заправо, он све контролише из сенке:

1707125938020.png

:per:

Domaći izdajnici, strani plaćenici? Taj narativ mi je poznat nešto.
И агенти страног капитала. ;)

То су сви они који су разбуцали Србију српски народ и нашу државност. Није важно дал се представљају као ,,комунисти", ,,антикомунисти", ,,четници", ,,либерали", ,,десничари", ,,левичари", већ је важно за кога раде- за Србију или против ње.

Они који деле Србе, покушавају да дестабилизују државу, нападају српски културу, идентитет, Цркву и две националне установе- су издајници.

И агенти страног капитала. ;)

То су сви они који су разбуцали Србију српски народ и нашу државност. Није важно дал се представљају као ,,комунисти", ,,антикомунисти", ,,четници", ,,либерали", ,,десничари", ,,левичари", већ је важно за кога раде- за Србију или против ње.

Они који деле Србе, покушавају да дестабилизују државу, нападају српски културу, идентитет, Цркву и две националне установе- су издајници.

Mene brine samo narativ domaći izdajnici, strani plaćenici, jer je uz taj narativ ubijeno mnogo ljudi koji su samo mislili drugačije, bez da su dokazano biti to što im se pripisivalo.

Dok, npr, Nenad Čanak, dokazan u tome, nije video zatvora.

Mene brine samo narativ domaći izdajnici, strani plaćenici, jer je uz taj narativ ubijeno mnogo ljudi koji su samo mislili drugačije, bez da su dokazano biti to što im se pripisivalo.
На пример?
Не кажем, било је грешака, злочина и неопростив их убица, али нису сви били невинашца. Усташе које је наша УДБА убијала по емиграцији сигурно нису били невинашца већ осведочене убице Срба.
Dok, npr, Nenad Čanak, dokazan u tome, nije video zatvora.
Друг Чанак је специјални агент српске службе убачен међу аутономаше да разбије њихове редове. Од како је он њихов ,, лидер" они су најслабија и најмиморнија опција у Војводини, а она је све српскија и српскија.
А недавно је и успешно поделио ткз. ЦПЦ, афирмишући неког ,,Митрополита" Бориса који се сад покрвио са Дедеићем. Од како је он отишао да пружи ,,подршку" Милу у ЦГ, овај је пао са власти. Тако да, Српска Идеја само више добија подршку, чим Чанак ,,опљуне" по њој.
1707126893339.png

:D

На пример?
Не кажем, било је грешака, злочина и неопростив их убица, али нису сви били невинашца. Усташе које је наша УДБА убијала по емиграцији сигурно нису били невинашца већ осведочене убице Срба.

Друг Чанак је специјални агент српске службе убачен међу аутономаше да разбије њихове редове. Од како је он њихов ,, лидер" они су најслабија и најмиморнија опција у Војводини, а она је све српскија и српскија.
А недавно је и успешно поделио ткз. ЦПЦ, афирмишући неког ,,Митрополита" Бориса који се сад покрвио са Дедеићем. Од како је он отишао да пружи ,,подршку" Милу у ЦГ, овај је пао са власти. Тако да, Српска Идеја само више добија подршку, чим Чанак ,,опљуне" по њој.
Pogledajte prilog 1494012

:D

Npr Slavko Ćuruvija.

On je agent naše službe? Nisam znao da se agenti naše službe školuju u inostranstvu i pljuju po nama.

Npr Slavko Ćuruvija.
Да ли знаш како гласи недавна пресуда суда у том случају?

Слободану Милошевићу и Србима тј. српској служби, најмање је у том моменту одговарало убиство Ћурувије. ;)

On je agent naše službe? Nisam znao da se agenti naše službe školuju u inostranstvu i pljuju po nama

Ниси знао да тајне службе подваљују своје агенте и убацују их у непријатељске редове?

Тако је нама ЦИА подметнула Вука Драшковића да заведе наивне Србе и националисте деведесетих.

Да ли знаш како гласи недавна пресуда суда у том случају?

Слободану Милошевићу и Србима тј. српској служби, најмање је у том моменту одговарало убиство Ћурувије. ;)

Ниси знао да тајне службе подваљују своје агенте и убацују их у непријатељске редове?

Тако је нама ЦИА подметнула Вука Драшковића да заведе наивне Србе и националисте деведесетих.

Znam kako glasi, ucenjeni sud je oslobodio sve učesnike tog ubistva.

Znao sam, ali isto tako znam da ako je Čanak naš agent onda treba da ugasimo službu.

U svakom slucaju Tito nije ostavio naslednika, nego je napravio ustav 1974 da bi posle njegove smrti doslo do razlaza republika sto im je i ustavom omoguceno... Dakle Jugoslavija utopija.
Будалаштина. Устав из 1974 је био ГЕНИЈАЛАН, на пример САП Војводина је од 1974 до 1989 када јој је насилно укинута уставна аутономија била достигла СР Словенију по развијености, СФРЈ је била сјајно децентрализована шта је одговарало СР Србији, а југословенска федерација се никако не би распала да је Балкански касапин 1990. године подржао Савезну владу Анте Марковића уместо што је био умислио да ће му ЈНА обезбеди да постане "српски Тито" у "Југославији са онима који у њој желе да остану."

1707128201852.png

Znam kako glasi, ucenjeni sud je oslobodio sve učesnike tog ubistva.
Ех,сад, па ти би хтео и да утичеш на судске одлуке?
То се зове притисак на суд. Наравно, не сматрам да ти као појединац вршиш тај притисак, али врши политичка опција која тврди да је суд ,,уцењен" и да пресуда није ,,праведна".

Znao sam, ali isto tako znam da ako je Čanak naš agent onda treba da ugasimo službu.
То може да значи само да не разумеш методологију службе. Агент убачен међу непријатеље не мора да буде леп или симпатичан. А поготово не сме да прича оно што стварно мисли или ради.
Погледај сведочења бившег аса наше службе, Друга Боже Спасића. Његов специјални задатак било је разбијање усташких мрежа у иностранству. Као такав био је убачен у њихове редове. Он је тада морао да глуми већег усташу од самих усташа, не мислиш ваљда да он треба да прича тамо њима како је Павелић убица а Дража херој?? Па онда би га открили, а онда тешко њему.

Исто је и овде. Као неко убачен међу аутономаше наравно да ће да прича њихови причу.
Али погледај учинак, од како је он ,,лидер" аутономаша дчта идеологија се тотално срозала у Војводини. Ког год српског душманима он похвали, Срби буду против њега. Подржао Мила, и Мило пао. Афирмисао ,,Митрополита" Бориса и тај поцепао ткз. ЦПЦ.
Тако да су велике његове заслуге за српске интересе.

Будалаштина. Устав из 1974 је био ГЕНИЈАЛАН, на пример
Тај ,,Устав" је био пуч против Југославије, а главна мета су били Срби и Србија.

Ех,сад, па ти би хтео и да утичеш на судске одлуке?
То се зове притисак на суд. Наравно, не сматрам да ти као појединац вршиш тај притисак, али врши политичка опција која тврди да је суд ,,уцењен" и да пресуда није ,,праведна".

То може да значи само да не разумеш методологију службе. Агент убачен међу непријатеље не мора да буде леп или симпатичан. А поготово не сме да прича оно што стварно мисли или ради.
Погледај сведочења бившег аса наше службе, Друга Боже Спасића. Његов специјални задатак било је разбијање усташких мрежа у иностранству. Као такав био је убачен у њихове редове. Он је тада морао да глуми већег усташу од самих усташа, не мислиш ваљда да он треба да прича тамо њима како је Павелић убица а Дража херој?? Па онда би га открили, а онда тешко њему.

Исто је и овде. Као неко убачен међу аутономаше наравно да ће да прича њихови причу.
Али погледај учинак, од како је он ,,лидер" аутономаша дчта идеологија се тотално срозала у Војводини. Ког год српског душманима он похвали, Срби буду против њега. Подржао Мила, и Мило пао. Афирмисао ,,Митрополита" Бориса и тај поцепао ткз. ЦПЦ.
Тако да су велике његове заслуге за српске интересе.

Boža Spasić as službe? Ide čovek po stare dane po Pinku i priča gluposti...

I od toliko optuženih i dokaza protiv optuženih niko kriv? Dobro onda.

Boža Spasić as službe?
Друг Божа је разбуцао масу усташке емиграције. И зато му се требамо захвалити. ;)

od toliko optuženih i dokaza protiv optuženih niko kriv? Dobro onda.
Очигледно је да докази ниси били уверљиви чим их суд није прихватио.

Друг Божа је разбуцао масу усташке емиграције. И зато му се требамо захвалити. ;)

Очигледно је да докази ниси били уверљиви чим их суд није прихватио.

Ovde dokazi za sud nikad nisu uverljivi... Tako i Koluvija nije imao tonu kokaina, kako reče predsednik... Samo par tona vutre.

Ovde dokazi za sud nikad nisu uverljivi... Tako i Koluvija nije imao tonu kokaina, kako reče predsednik... Samo par tona vutre.
Ја тебе не разумем, не ваља ти суд, ме ваља ти држава, не ваља ти друштво...

А чекај, а кад је тај исти суд пресудио у корист Ђиласа против неких новина, јел тад није био ,,уцењен"??

Back