Inspector
Aktivan član
- Poruka
- 1.373
Ko je presao ovu igru neka se javi treba mi pomoc. Doso sam do 62% igre kod nekog kanapa na koga kada skocim vidim dva kao dugmeta za pritiskanje ali kada skocim sa konopca na njih nemogu da se vratim u cemu je fora
!!!!!!!! E sada zelim da cujem vese misljenje o igri Said Meri Pirates kazu da je dobra a neznam nisam je igrao !!!!! I nezakljucavaj temu
!!!!!!!! E sada zelim da cujem vese misljenje o igri Said Meri Pirates kazu da je dobra a neznam nisam je igrao !!!!! I nezakljucavaj temu
ali gde nadje Said...
) kako da regrutujem nove ljude a da se posada ne pobuni.....sta je shema.....kako da ih odrzim zadovoljne......a da opet imam oko 100-200 ljudi...?
preusmerite sva pitanja na tu temu. Šta bi sad rekla Meri da vas vidi ovako bezobrazne. 