PRINC NA PRINCA UDARIO

Koji od ova 3 dela samatrate najbolji

  • POP I-Sand of Time

    glasova: 5 20,8%
  • POP II- Worrior Within

    glasova: 13 54,2%
  • POP III- The Two Trones

    glasova: 6 25,0%

  • Ukupno glasova
    24
  • Anketa je zatvorena .
Obersturmfuehrer:
Najbolji princ je prince of persia 1
Prince-of-Persia--3.jpg

:)
ovo sam igrao na sega megi!
 
Ovo je vec pisano, ali 'ajde. Morash da se popnesh na one platforme na zidu (usput ga izbegavajuci) i kada dodjes na vrh, skochi mu na glavu. Aktivirace se Speed Kill. Zavrshi Speed Kill propisno i ponovi postupak (samo sa druge platforme). Kada je dzin oslepljen, udari ga u jednu nogu otpozadi 2-3 puta, a onda, kad je podigne, i u drugu. Skochi mu na ledja i opet aktivirash Speed Kill. Trebaci ti 3 udarca, i dzin je gotov. Poz. :)

P.S. Meni su ovi "obavezni" Speed Killovi (kod bossova) najiritirajuca tachka u igri. Prosto mrzim kada me neko na neshto prisiljava, u ovom sluchaju na Speed Killove, sa minimumom tolerancije na greshke. :)
 
E UBILA SAM JEEEEEEEEEEEEEEE!3 dana mi je treblo da provalim i provalila sam na kraju:)e a sada sam se opet zaglavila:)pa ako moze neko da mi pomogne pleaseeeeee:)znaci ubijem je i krenem dalje:)idem bla bla ubijem one nindze prodjem one bodlje dodjem do fontanje pa udjem u neku sobu:)i sada tu ne znam sta da radim:)trebala bi valjda da primim neke moci nesto kao eye... ali ne znam kako to da uradim:)pomozite mi molim vasssss:)
 
Izvoli onda ti objasni da treba sva tri izvora treba namestiti vodu da teče u istom koritu,uz to posle da se vere po stenčugama.Mislim,ako se dobro sećam,ona tu ženu na gredi prelazi nekoliko meseci!A ova zagonetka sa vodom nije najteža....
 
Posto necu biti tu na zatvaranje ove teme, a sanse da neki drugi pop izadje na prvo mesto da proglasim pobednika.

WW is the champion WW is the champion No time for losers because WW is the champion

Dobro dosta sam se uzivljavao:

Prince of Persia Worrior Within je po rezultatima ankete najbolji deo ove triologije
 
ljudi dje se nalaze save file-ovi za warrior within, pretrazio sam folder c\prog.files\ubisot\popww...ali ne mogu da nadjem folder u kome se nalaze saveovi, niti bili sta sto bi ukazivalo na nekakve saveove
inace presao sam princa ali nisam pronasao sve life upgradeove pa sam skinuo neke save-ove kad se borim protiv onog crnog cudovista Dahakate cini mi se tako zove, da vidim kakav je taj kraj,ali ne znam dje da ih stavim. Znaci pitanje je dje da ubacim ove nove fajlove?
 

Back
Top