Quantcast

Primećujete li da je Vučić u poslednjim govorima pod bensedinima?

nesko101

Poznat
Poruka
9.805
Autorska tema

Primećuje se od onog govora kada je rekao da se više neće kandidovati kao predsednik i da prepušta mesto mladima.
Tu se primećuje pospanost i smirenost neprimerena njegovom temperamentu i karakteru.
No tu ima nešto na šta
je retko ko obratio pažnju.Rekao je da su mladi bili kod njega na obuku.Od kada je u politici potrebna obuka?
Jer to ona obuka od onomad koju je njemu pružio Šreder?
Da,da to je sigurno
ona iskvarena Britanska politika prema balkanskim narodima kao što su Srbi.

buudala

Legenda
Poruka
53.320
Autorska tema

Primećuje se od onog govora kada je rekao da se više neće kandidovati kao predsednik i da prepušta mesto mladima.
Tu se primećuje pospanost i smirenost neprimerena njegovom temperamentu i karakteru.
No tu ima nešto na šta
je retko ko obratio pažnju.Rekao je da su mladi bili kod njega na obuku.Od kada je u politici potrebna obuka?
Jer to ona obuka od onomad koju je njemu pružio Šreder?
Da,da to je sigurno
ona iskvarena Britanska politika prema balkanskim narodima kao što su Srbi.
I meni se učinilo tako nekako.
.........da prostiš, kao da se ispoveda.

nonaligned

Iskusan
Poruka
6.729
Ne, on ima promenljivo raspolozenje. On je riba u horoskopu, podznak rak.
Ima gotovo identicne amplitude.

Faza 1: (Depresija) Pocne kao da je saznao da je neko umro. Nivo energije 0.
Faza 2: (Uzletanje) Pocne da se hvali sa autputevima, dramaticnim uspesima, i srljanjem u bolju buducnost Nivo energije 3
Faza 3: (Djilasitis) Dnevna doza pljuvanja Djilasa Nivo energije 4
Faza 4: (N1nitis) Na pitanja novinara N1 ima tantrum a stalno ponavlja: "Smiren sam . Vidite kako sam smiren. Ubijam vas sa cinjenicama. Vidite kako sam tolerantan. " Nivo energije 15. Pritisak:visok.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.