Primajte novac preko vašeg sajta ili e-maila iz celog sveta!

stalker1

Zainteresovan član
Poruka
310
Napokon jedan sajt koji bez problema nudi otvaranje e-računa i našim građanima. Možete kupovati, plaćati, prebacivati novac na vaš bankarski devizni račun i kreditne kartice, prihvatati plaćanja preko svog internet sajta putem kred. kartice ili transferom sa bankarskog računa kupca, primati uplate iz celog sveta putem e-maila...

Otvaranje ovog e-računa je potpuno besplatno! Provizija na transfer novca, slanje/prijem je mala i nikad ne prelazi 0,50 evra po jednoj transakciji!! Zvuči neverovatno ali proverite. Ja sam isprobao i stvarno radi! Primam i šaljem novac iz celog sveta i to skoro trenutnom brzinom!

Servis bez problema radi sa građanima iz Srbije, a sedište mu je u Londonu, Velka Britanija.

Link: https://www.moneybookers.com

Pozdrav!
 
Zanimljivo.Moguce je svasta.Ako je preko njegovog naloga...
Evo sad sam guglao malo i ako je verovati ovom sto sam nasao to nije losa stvar.Ali opet cu sacekati da cujem i licna iskustva korisnika.
Interesantno je da nisam nasao nista novijeg datuma,sve je 2005,2006 nesto malo 2007.Znaci postoje vec prilicno,samo zasto se vise ne prica o njima?
A proviziju su nekad uzimali 2.5%
 
Vidim, azuran si da brises delove teme o kvalitetu foruma.
Cool, svako cuva svoje, normalno.
Edit - vidim upozorenje za neprikladno izrazavanje? LOL Sta sam ja to neprikladno rekao? Da nisam psovao? Vredjao?
Samo sam izneo cinjenice koje su odavno prisutne na ovom forumu tako da...Dobro, nije ni vazno.

Prica rekla kazala o Moneybookersu? :lol: Simpaticno.
Da li bi isto pitao da je rec o PayPal-u? Visi ili MasterCard-u mozda?
MB licno koristim vec 6 godina za kupovinu raznih sitnica, ponekad za kladjenje, ponekad za slanje i primanje novca.
Izmedju ostalog, na samom sajtu MB se moze naci manji spisak mesta gde se moze koristiti MB, razvrstano po kategorijama
http://www.moneybookers.com/app/directory.pl
 
Ako je psovanje nesto nazvati svinjcem i legom netacnih informacija, onda jesam psovao.

30% od fee od tvog refferala ide tebi a fee je jako mali i da bi zaradio nesto moras da imas jaaaako puno refferala koji non stop vrse transakcije ili par malih koji vrse jako velike transakcije.
Sve u svemu, nesto oko cega se uopste ne treba truditi na ovim prostorima.
Uostalom, sve lepo pise na samom MB sajtu:
https://www.moneybookers.com
 
Slusaj soljice,to sto si rekao je u najmanju ruku nepristojno,da nekazem neosnovano jer svaka tvrdanja bez pokrica prerasta u klevetu.A znas dobro cija je osobina kevetanje...

tab je primetio da je u pitanju piramidalna struktura sto si i potvrdio.Avetinja je izneo svoje licno iskustvo.Ja sam samo preneo sta kaze google.I sta je sad tu netacno???

Ti izgleda hoces da se pravis pametan,a na ovaj nacin mozes ispasti samo glup.
 
Slusaj soljice,to sto si rekao je u najmanju ruku nepristojno,da nekazem neosnovano jer svaka tvrdanja bez pokrica prerasta u klevetu.A znas dobro cija je osobina kevetanje...
Vidim da si ovde od skoro...Vidis, ja citam ovaj forum od 2003 godine.

Ti izgleda hoces da se pravis pametan,a na ovaj nacin mozes ispasti samo glup.

Pa mozda i jesam glup, koristim sistem godinama ( tacnije od 2000 ) ali ti si taj koji ne moze da nadje sveze informacije o MB.

MB je banka ( da tako nazovem taj servis ) isto kao i Pay Pal i mnogi drugi a to sto imaju refferali sistem ne cini ih piramidalnom strukturom.
Povezivati piramidalnu strukturu sa MoneyBookers sistemom je i vise nego smesno.
Onda bi svaki sistem, prodavnicu ili nesto trece koji pored osnovne oblasti imaju i reff program trebalo zvati piramidalnom strukturom.
 
Vidim da si ovde od skoro...Vidis, ja citam ovaj forum od 2003 godine..
Vidis i tebi pise da si regostravan od skoro ;) To sto kazes da cituckas od 2003. ne znaci da i Popaj to isto ne radi. Nemoj da stvaras zakljucke na osnovu pretpostavke, jer to samo govori o neozbiljnosti tvog misljenja i potkopava tvoje stavove ;)

Inace, nema potrebe da se ponasas arogantno. Ako mislis da nesto znas onda to mozes na kulturan i fin nacin da prezentujes i druge nesto i naucis, u suprtonom, dzaba ti i znanje kad nemas "slifa"
 
tab je primetio da je u pitanju piramidalna struktura sto si i potvrdio.Avetinja je izneo svoje licno iskustvo.Ja sam samo preneo sta kaze google.I sta je sad tu netacno???

Ti izgleda hoces da se pravis pametan,a na ovaj nacin mozes ispasti samo glup.

Sa ovakvim pogledom je i moj internet provajder "piramidalna igra"... jer mi plaća mesečni račun posle svakog dovedenog novog korisnika :o:o:o
 
Vidim da si ovde od skoro...Vidis, ja citam ovaj forum od 2003 godine....
Ovo je tvoja replika na ono sto sam rekao tj.ono sto si ti citirao???Procitaj molim te ponovo sta sam napisao.Ako nije previse komplikovano za tebe.
I kad imas takvo misljenje o ovom forumu zasto si ovde jos od 2003.Ili opet lupas da bi ispao pametan.


....a to sto imaju refferali sistem ne cini ih piramidalnom strukturom.
Sa ovim se ni ti ne bi slozio da si malo bolje razlislio....

Onda bi svaki sistem, prodavnicu ili nesto trece koji pored osnovne oblasti imaju i reff program trebalo zvati piramidalnom strukturom.
Ne da bi trebalo nego se tacno tako i nazivaju...

Pa mozda i jesam glup...
:lol:Pa posle svega ovoga...sta da ti kazem.Mozda je ovo jedino tacno sto si rekao ;)Bez uvrede,jer nisam to ja zakljucio nego ti.Ja se samo slazem s tobom :)


I na kraju,moje sposobnosti i znanje netreba da te brinu.Da znas upola koliko ja,glava bi ti eksplodirala.

@Partizanovac1984
@car Nemanja
Niste bas razumeli pojam piramidalna struktura.
 

Back
Top