Quantcast

Prilikom gledanja videa tamna slika

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.087
Скинеш гспот видиш које кодеке користи и ето решења... А кад си већ тамо скинеш и ВЛЦ па бог да те види... ВЛЦ би пустио и гов** само ако је у неком видео формату....

Red_Zmaja

Domaćin
Poruka
3.087
Па мора да је нешто што си пре тога кад је пуштао филмове инсталирао/подесио... Не могу да бацам пасуљ и да погађам како је шта конфигурисано шта је инсталирано етц... Ја рекох уопштено...

tab503

Ministar foruma
Administrator
Poruka
80.558
joooj ja sam imao taj problem.
To mi se jednom desilo, Filmovi su bili kao da sam dosta zamracio brightnes, bas nezgodno, ali sad ne mogu da se setim kako sam to resio.
Secam se da sam se mucio dobrih nedelju dana i na kraju san resio taj problem ali ne mogu da se setim sta sam radio (sta sve nisam radio) :D
Nije manjak kodeka u pitanju sigurno nego nesto zeza i to debelo, i kad to deinstaliras sve ce se srediti ali sad ne mogu da se setrim sta je to bilo (ili neki kodek ili neki player a cini mi se da mi je jedan player koji sam morao da skinem zbog nekih filmova koji su samo tamo radili pravio problem) (a nikom drugom nije pravio, ocigledno kombinacija playera i kodeka nije bila dobra)

Sta si sve instalirao od kodeka i playera?

Oggy

Domaćin
Poruka
3.724
Program koji koristi overlay je potamnio sliku, i tada je tamna.Kad koristis program koji ga ne koristi onda je OK. Pustiti film pa kad je tamna slika ici u decoder\codec propertis, naci brightnes ili contrast pa ih na slajderu pomeriti.

Valja pogledati i podesavanja boje u samim grafickim drajverima, oce ponekad;)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.