prikazani snimci iz bazena u sindlerovoj

IDI_DADA_AMIN

Iskusan
Banovan
Poruka
5.486
Veceras smo , u "utisku nedelje" napokon videli snimak koji dokumentuje koji se to , od politicara , kupa u cuvenom bazenu u sindlerovoj ulici:D

Velimir Velja Ilic, covek - delfin........polu riba polu devojka, se brcka u bazencicu, koji je naravno zaradio posteno , kao i hiljade srba....:roll:

vodozemac se kandiduje za predsednika drzave......uz ogromnu podrsku neplivaca, koji ni pristojnu kadu u kupatilu nemaju.......

Hocete li glasati za cacansko "cudoviste iz crne lagune"???:shock:
 
Veceras smo , u "utisku nedelje" napokon videli snimak koji dokumentuje koji se to , od politicara , kupa u cuvenom bazenu u sindlerovoj ulici:D

Velimir Velja Ilic, covek - delfin........polu riba polu devojka, se brcka u bazencicu, koji je naravno zaradio posteno , kao i hiljade srba....:roll:

vodozemac se kandiduje za predsednika drzave......uz ogromnu podrsku neplivaca, koji ni pristojnu kadu u kupatilu nemaju.......

Hocete li glasati za cacansko "cudoviste iz crne lagune"???:shock:

Nisam gledala, pa mi, molim te pojasni-o kojoj se ulici radi? Šilerovoj ili ovoj što si napisao? Čula sam za film Šindlerova lista, sad sam totalno zbunjena...
 
Ako mogu, da malo dodam...Kad postanemo normalni, onda ćemo jasno videti razliku izmedju dobra i zla, tako da neće bitri problema da dobro trijumfuje...

Mislim, ako kod nas uspevaju nenormalne stvari, onda ni mi fakat, nismo normalni?
А, ако смем и ја да додам...

Ух... То је овде све мало по систему "зачараног круга".

Како да постанемо "нормални", ако нису нормалне прилике... ?

А како тако "ненормални" да утичемо на прилике, колико се може утицати...?
 
Rešenje je u stvaranju miliona malih mikrokosmosa normalnosti koji će ,posle određenog ,nadajmo se kratkog vremena ,dovesti do stvaranja MAKROKOSMOSA....
Možda bi ovo pomoglo
brokenTV2.jpg
 
Veceras smo , u "utisku nedelje" napokon videli snimak koji dokumentuje koji se to , od politicara , kupa u cuvenom bazenu u sindlerovoj ulici:D

Velimir Velja Ilic, covek - delfin........polu riba polu devojka, se brcka u bazencicu, koji je naravno zaradio posteno , kao i hiljade srba....:roll:

vodozemac se kandiduje za predsednika drzave......uz ogromnu podrsku neplivaca, koji ni pristojnu kadu u kupatilu nemaju.......

Hocete li glasati za cacansko "cudoviste iz crne lagune"???:shock:

Velja Ilic zastitnik seljaka-ima bazen u kuci...
Velja Ilic je u zivotu radio,za razliku od neradnika iz nevladinih organizacija- dobija 6.000 evra mesecno tako sto iznajmljuje nekretnine...

Zaista, ma koliko se trudio,ne mogu da kazem da narod nije kriv kada glasa za ovakvu kreaturu...
 
А, ако смем и ја да додам...

Ух... То је овде све мало по систему "зачараног круга".

Како да постанемо "нормални", ако нису нормалне прилике... ?

А како тако "ненормални" да утичемо на прилике, колико се може утицати...?

Mislim da je odgovor u pitanju: da li ljudi stvaraju prilike, ili prilike ljude? Mislim da su prilike posledica dejstva nas, ljudi, a ne obrnuto.

Može se uticati, samo je potrebna borba, doslednost, volja i pozitivna energija. Pa, otprilike, to bi izgledalo ovako-nije normalno kad neko konzumira alkohol na radnom mestu. Većina ljudi tome ne pridaje značaj i prihvata to kao normalnu stvar. A nije tako. Alkoholisanom licu daš lepo otkaz, pa se ova većina pretvori u manjinu-i eto, jedna mala pobeda u cilju uvodjenja normalnosti. Tako čovek deluje na prilike. A kada prilike upravljaju ljudima, onda su merila vrednosti pomerena ili ih uopšte nema. Nisu prepoznatljiva.

Možda deluje bajkovito, ali to je realno. I ostvarivo. Ako krenemo od malih stvari, svako u svom delokrugu dejstva, svaka mala pobeda biće značajna na trnovitom putu ka normali.

To je moje mišljenje.
 
Velja Ilic zastitnik seljaka-ima bazen u kuci...
Velja Ilic je u zivotu radio,za razliku od neradnika iz nevladinih organizacija- dobija 6.000 evra mesecno tako sto iznajmljuje nekretnine...
Zaista, ma koliko se trudio,ne mogu da kazem da narod nije kriv kada glasa za ovakvu kreaturu...

Ne znam, i moj otac i moja majka su radili, moj suprug i ja se ubismo radeći, pa nismo uspeli da napravimo bazen u kući. U stvari nemamo ni kuću, imamo samo stan. A bazen u stanu... ne ide.:|
 
Mislim da je odgovor u pitanju: da li ljudi stvaraju prilike, ili prilike ljude? Mislim da su prilike posledica dejstva nas, ljudi, a ne obrnuto.

Može se uticati, samo je potrebna borba, doslednost, volja i pozitivna energija. Pa, otprilike, to bi izgledalo ovako-nije normalno kad neko konzumira alkohol na radnom mestu. Većina ljudi tome ne pridaje značaj i prihvata to kao normalnu stvar. A nije tako. Alkoholisanom licu daš lepo otkaz, pa se ova većina pretvori u manjinu-i eto, jedna mala pobeda u cilju uvodjenja normalnosti. Tako čovek deluje na prilike. A kada prilike upravljaju ljudima, onda su merila vrednosti pomerena ili ih uopšte nema. Nisu prepoznatljiva.

Možda deluje bajkovito, ali to je realno. I ostvarivo. Ako krenemo od malih stvari, svako u svom delokrugu dejstva, svaka mala pobeda biće značajna na trnovitom putu ka normali.

To je moje mišljenje.

Upravo tako. Prepustili smo se stihiji koja nosi ovu državu i većina običnih ljudi dozvoljava sebi da živi stihijski. Ne zameram, samo konstatujem.

Sećam se Djindjićeve inicijative s početka njegovog mandata vezane za prelazak ulice na crveno svetlo za pešake. Izmedju ostalog, od toga je počeo. Sećam se reakcija njegovih protivnika koji su se smejali njegovoj želji da budemo disciplinovan (čitaj - normalan) svet. Onda je policija masovno, prvo upozoravala, a onda ikažnjavala pešake koji su prelazili ulicu van prelaza i na crveno svetlo i za 15 dana se više niko nije smejao, svi su čekali zeleno za semaforu.
 
Ne znam, i moj otac i moja majka su radili, moj suprug i ja se ubismo radeći, pa nismo uspeli da napravimo bazen u kući. U stvari nemamo ni kuću, imamo samo stan. A bazen u stanu... ne ide.:|

Pa niste radili kao sto to Velja-radnik radi... Ubi' se iduci od zakupca do zakupca trazeci im kiriju...

Strasno je sta sve moze da prodje na izborima u Srbiji....
 

Back
Top