Prijemni ispit tj. mala matura

Kaca 965

Zainteresovan član
Poruka
481
Zamolila bih nase drage forumase da nama (sadasnjim osmacima) daju savete kako da postupamo na testu (zavrsnom ispitu) jel da oladimo i budemo opusteni ili tako ness....
Takodje bih zamolila sadasnje osmake da iznesu svoje utiske o prijemnom, da li se pripremaju etc.

P.S. Mozda modovi premeste u forum obrazovanje ali nema veze, Pozz
 
ko zna kako se sad to polaze,pre par godina meni bilo opusteno xD
imao 32 boda :)

nije vazno koliko puta predjes zbirke,vec kako kapiras zadatke
dovoljno je jednom da predjes,a da sto posto skapiras svaki i znas da odradis

i eto :) sigurna si sto posto
 
Ja sam svojevremeno(Pricam k'o da imam 25 godina :P) imao 32.5 boda.

Puko sam grdne pare za privatne casove xD Ali se isplatilo. Upao sam zadnji(24-ti) u moju skolu :D
Jeste da sam se kidao da upadnem, ali evo sad mi je bleja.

I ja sam imala koliko i ti, ali nisam upala gde sam htela, falio mi bod i po..:dash: Sad sam nevidjeno zahvalna Bogu, nenormalnoj komisiji i mojoj brzopletosti. :lol: Da sam upisala to ***** od smera morala bih mnogo vise da ucim, a drustvo bi mi bilo sranje... Imala vise srece nego pameti... Inace, savetujem da se opustis, ja sam bila mrtva ladna jer nisam ni shvatala koliko je ozbiljna situacija.. Isla sam logikom da i ako se ne upisem, nacice se neka veza..:rotf: Inace, prijemni je i do sada bio glupost sa gotovim zadacima, a sad je jos veca, jer opet imate zadatke, a sad su jos i glupi. :sad2:
 
ja na prijemnom imala 38,5 poena :mrgreen: i znam da su mi ta 2 dana prijemnog bila takva opustencija, mnogo dobar osecaj je bio kad sam ujutru ustala 'ladna k'o shpricer' xD a mislila sam da ce me pojesti trema... prethodno sam isla na casove srpskog a matu sam sama radila, srpski presla 2 puta (i to je i vise nego dovoljno, znala sam pola pitanja napamet) a iz matematike sam samo neke oblasti (koje sam smatrala tezim) presla 2 puta, ostalo samo jednom :D
srecno svima :D
 
Zamolila bih nase drage forumase da nama (sadasnjim osmacima) daju savete kako da postupamo na testu (zavrsnom ispitu) jel da oladimo i budemo opusteni ili tako ness....
Takodje bih zamolila sadasnje osmake da iznesu svoje utiske o prijemnom, da li se pripremaju etc.

P.S. Mozda modovi premeste u forum obrazovanje ali nema veze, Pozz

Sto vise vezbanja, koncentrisano i smireno.
Ne previse opusteno.:)
 
Jel nesto promenjeno ove godine ili i dalje srpski i matematika? Srpski je sme, dvaput pređeš zbirku i znaš a matiš u zavisnosti od sklonosti ali uvek možeš da naučiš polovinu. Mada - zanimljivo je da neki nabubaju pitanaj a ima pitanje da popuniš poštansku uplatnic - ćemu se opasno začude... MA - srpsko obrazovanje
 

Back
Top