Prijedlozi za ime fb grupe?

Dany6

Zainteresovan član
Poruka
344
Valjda sam "ubo" podforum.
Kako sam naslov kaze potrebni su mi prijedlozi sa ime fb grupe,grupa bi bila ono tipa treba ti neki majstor,servis i sl i trazis u grupi kontakt od pomenutih....
Nekima mozda smjesna tema ali jbg...
Razmisljao sam o "pitaj i pronadji" ,zatrazi i pronadji,pitaj i nadji ili tako nesto.....
 
Valjda sam "ubo" podforum.
Kako sam naslov kaze potrebni su mi prijedlozi sa ime fb grupe,grupa bi bila ono tipa treba ti neki majstor,servis i sl i trazis u grupi kontakt od pomenutih....
Nekima mozda smjesna tema ali jbg...
Razmisljao sam o "pitaj i pronadji" ,zatrazi i pronadji,pitaj i nadji ili tako nesto.....
Nemam sada inspiracije za naziv ali sudeci kako ih ja trazim a to je ukucam majstor pa ostalo, smatram da bi bilo korisno da ubacis majstori u naziv zbog pretrage a ostalo eventualno dodas u opis.
 
Valjda sam "ubo" podforum.
Kako sam naslov kaze potrebni su mi prijedlozi sa ime fb grupe,grupa bi bila ono tipa treba ti neki majstor,servis i sl i trazis u grupi kontakt od pomenutih....
Nekima mozda smjesna tema ali jbg...
Razmisljao sam o "pitaj i pronadji" ,zatrazi i pronadji,pitaj i nadji ili tako nesto.....
ringispil_emocija-29092022-000126.jpg
 
Napraviš ime grupe tako da je ljudi koji traže majsore što lakše pronađu. Ako ćeš lokalno, a trebao bi, nazoveš grupu npr Majstori Beograd. Ako ćeš šire, pošto pretpostavljam da ima više takvih grupa, onda budeš malo kreativan i uzmeš neko lako pamtljivo ime, npr "Majstori majstori", to će mnogi zapamtiti. Možeš uzeti neki alat da vidiš šta se kuca u Guglu, otprilike se slično kuca i na fb. Npr "Preporuka za majsora" ili "Preporuke za majsore". Za svako ime proveri da li grupa sa istim imenom već postoji.
 

Back
Top