Quantcast

Prijateljstvo u nasim glavama...

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.798
A da nije to neka kako da kažem "uža grupa ljudi"?
Na primer, ja sam u 8om razredu pokušavala da uđem u krug pankera, a njima sam bila što ti kažeš "glupa i dosadna" jer nisam imala dovoljno informacija o punku, pokušavala sam da "se ubacim" ali prosto me nisu hteli.
Ako je u pitanju nešto takvo, zaboravi.
Naci ces društvo kasnije.
Ej, glavu gore, i ne trči ni za kim, kažem ti iz iskustva.

Nije to :lol:

Jos sinoc sam sve objasnila

Poslednja izmena:

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.798
Ona kaže da je starija od tebe i ne znam o čemu piše, šta je ona to htjela...možda je htjela da joj neko pozajmi novac pa nisu pa je zato nešto pomislila...ili je, ne znam, ja sam mlad pa imam neko svoje društvo i nikog ne puštam, pogotovo ako je na silu. Pušti vrijeme da odradi svoje, nemoj me pritiskati.

Ne treba mi niko, zašto da stvaram dodatne obaveze sebi, ne mogu stići ni da se družim sa ovima koji su mi mili i dragi, koje poznajem ihaa haa i sad neko da mi se naljuti što mu nisam posvetio pažnju?
Kome se obracas ti
Koji novac :huh:
Ko se ljuti sto mu nije posvecena paznja

Manastirka

Elita
Poruka
17.961
To je normalno, samo su vremena nenormalna, tako da većina nazovi-prijatelja nije ni da pomogne pri selidbi akamoli da dođe da me poseti u nedajboze bolnici i slicno. Prohujalo sa vihorom (takva prijateljstva)

Pa možda i jeste mjerilo.
Kaže se odavno da će "više štete učiniti glup prijatelj nego pametan neprijatelj" i lično sam se uvjerila da je to tačno.
Da...onda budući da nije ni sam svestan šta je uradio, moraš mu "odbiti" na gluposti bez da mu zameriš.Zeznuto jeste.Ali verovatno bih onda oprostila,ako nije bilo iz zle namere.

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.798
Da...onda budući da nije ni sam svestan šta je uradio, moraš mu "odbiti" na gluposti bez da mu zameriš.Zeznuto jeste.Ali verovatno bih onda oprostila,ako nije bilo iz zle namere.
Pa ja sve mislim da bez obzira sto nisam mnogo pametna, znam dokle mogu da idem, gde mi je mesto, gde da se trpam a gde ne, mogu se iskontrolisem da nekome ne ucinim stetu sta znam

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.798
Ne poznajem te...ali meni tvoji postovi i teme ne deluju glupo i bzv.Sad nije loše da ti i sama sa sobom budeš načisto, jesi li ili nisi(u šta ja nimalo ne verujem), najjiskrenije.
Kako da budem nacisto jesam li ili nisam, kada ne znam koliko toga treba neko da zna da bi bio pametan
Prosto ne znam da li je ovo sto ja znam i umem dovoljno da bi neko bio pametan...

Znam samo da uvek moze vise

Van razuma

Iskusan
Poruka
5.798
Evo i ja ti kažem @Van razuma
Daleko od toga da si glupa!
Nisi ni dosadna
Strašno kakvi su ljudi i naša okolina, što rekla moja majka "Gde god sam došla bila "đak generacije", "radnik meseca"..." itd "samo mojima nikad nisam valjala"- e, to ti je to.
Najbliži ljudi ti uništili samopouzdanje.
Ne daj se.
E ovo znam da jeste tako 100%

Manastirka

Elita
Poruka
17.961
Nisi ni dosadna
Strašno kakvi su ljudi i naša okolina, što rekla moja majka "Gde god sam došla bila "đak generacije", "radnik meseca"..." itd "samo mojima nikad nisam valjala"- e, to ti je to.
Ne daj se.
Tako i meni ona ponekad deluje!Mora nekad da im pokaže i "zube".Možda je 10 puta pametnija od njih?

Manastirka

Elita
Poruka
17.961
Nisi ni dosadna
Ne daj se.
Ako mnogo znaju... onda ih odje. i!

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.