Quantcast
  • Dragi prijatelji, obaveštavamo vas da smo spojili forume "Košarka", "Fudbal", "Tenis" i "Ostali sportovi" u novi forum "Sport" koji se nalazi u kategoriji "Život".

Prijateljstvo posle ljubavi?

taurus79

Početnik
Poruka
10
Ovca:-p:
taurus79:
Ne moze.Kako se osjecas kada te ostavi cura ili momak?Sigurno ne prijateljski nastrojeno.
Ma daj sta je stobom... pa neostavlja uvek nekoga, postoji nekad i dogovor kada vide da im bas neide?!?!? zar ne i zasto nebi mogli da budu prijatelji meni je to ok... ali naravno samo ako to oboje zele :roll:

Ma koliko ih se to rastaje kompromisom,majke ti :?:

A

Alisa u zemlji čudesa

Gost
Verujem u ljubav koja je procvetala iz prijateljstva, i taj vid ljubavi mi se najvise dopada jer poznajes osobu s kojom stupas u vezu, i možes predhodno proceniti da li bi vam uspelo...
A prijateljstvo posle ljubavi( mislim na ono pravo prijateljstvo, a ne samo ćao za ćao...) je često nemoguće. Sve zavisi od veze koju ste imali s dotičnom osobom i razloga zbog kojeg ste završili tu vezu... MADA ISKRENO MISLIM NASTOJANJE DA SKLOPIŠ PRIJATELJSTVO S BIVŠIM(ŠOM) JE ČISTO GUBLJENJE VREMENA... Ipak svako ima svoje razloge i svoje sopstveno mišljenje...

lolla

Aktivan član
Poruka
1.010
Nemam nishta protiv prijateljstva posle ljubavi... ali nisam do sada uspela da ostvarim taj ideal. Da ne spominjem da sam uglavnom bila sa kojima sam se prethodno druzila, sa nekim manje, s nekim vishe... posle raspada veze sve bi otislo u p.m.:)...
Prijateljstvo i ljubav ne idu ruku pod ruku..

J

Just me

Gost
Prijateljstvo i ljubav idu zajedno. Ipak, kada se neko voli iskreno iz srca, onda to nikada ne moze da prestane. Mozes samo da se pomiris sa situacijom da vas dvoje necete biti zajedno. Mozes i da glumis da ste samo prijatelji, ali sve je to velika laz. Ja glasam za zaborav.

B

books

Gost
ma nikad!!!kako to moze???onaj ko ostavlja ne zeli vise da bude sa tom osobom!!!mozda mu je samo krivo u pocetku, pa izigrava neko lazno prijateljstvo(stiteci sebe) dok bura ne prodje!!!a onaj ko je ostavljen uvek ce cekati novu nadu makar i kao drug ili drugarica!!!ma to bre ne postoji!!!to ti je kao kad ugasis svecu!!jedno vreme ostane samo dim dok polako i on ne nestane.......
obrnuta situacija je vec moguca.... :lol:

coka

Zainteresovan član
Poruka
101
Just me:
Prijateljstvo i ljubav idu zajedno. Ipak, kada se neko voli iskreno iz srca, onda to nikada ne moze da prestane. Mozes samo da se pomiris sa situacijom da vas dvoje necete biti zajedno. Mozes i da glumis da ste samo prijatelji, ali sve je to velika laz. Ja glasam za zaborav.
Slazem se sa tobom,upravo to moze samo da se glumi..no..pa shta ima tu loshe d abudemo prijatelji sa bivshom/im??mislim da je to lol :P :shock:

coka

Zainteresovan član
Poruka
101
Baby Kate:
Obrati paznju na prvi deo recenice:NEMA RAZLOGA,NEMA SMISLA,NEMA POTREBE...Ako hoces objasni mi molim te cemu to prijateljstvo?
Pa dobro to sve zavisi od osobe,mozda ti mislish tako da nema razloga,smisla,blablabla ali drugi mozda nisu tog mishljenja :P Kakav bi zivot bio kada bi svi razmishljali na isti nachin? :( :shock: 8)

stanje
Ova tema je zatvorena zbog neaktivnosti. Molim objavite novu temu i pridružite se diskusiji.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.