Quantcast

Prijatelji pravili istu fotografiju svakih pet godina ...

Qurajber

Veoma poznat
Banovan
Poruka
11.259
Tradicija traje već trideset godina...

Pet mladića iz Santa Barbare u Californiji 1982. godine poziralo je za fotografiju tokom ljetnog odmora. Tokom naredne tri decenije, ponovo su se slikali na istom mjestu i sa sličnim pozama, svakih pet godina.

John Wardlaw, Mark Rumer, Dallas Burney, John Molony i John Dickson prijatelji su iz srednje škole. Nakon prve fotografije trebalo im je pet godina da se sjete da je ponove, ali od tada to redovno čine.

- Imao sam osjećaj da će ovo postati neka tradicija, ali nisam ni pomišljao da ćemo to raditi 30 godina - rekao je Wardlaw.

- Nemam pojma zašto smo odlučili napraviti te ozbiljne izraze lica. Siguran sam da smo mislili da smo jako kul - ispričao je on za CNN.

markons82

Veoma poznat
Poruka
14.630
Ma znam,to ja navikao na ime Frikovi jer sam gledao tu seriju na nasim programima.
Odlicna serija :ok: ,gledao sam je nekoliko puta i nikad je nisam izgledao do kraja.
Ja gledam trenutno mnogo serija :) CSI Miami, New York, Eureka je nazalost gotova, Walking Dead, Falling Skies, pa ponekad pogledam epizodu Psych, pa onda Dexter uskoro krece, pa gledao Fringe al me smorila...Pa onda sve sezone ( ponovo ) Star Gate SG1, pa Atlantis, pa Universe....

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.