luka19m
Zainteresovan član
- Poruka
- 243
Primio bih stene bernardinca na poklon. Imace dobre uslove, veliko dvoriste, negu i paznju
Donji video prikazuje kako da instalirate aplikaciju na početni ekran svog uređaja.
Napomena: This feature may not be available in some browsers.

Vidi ovu sarplaninku na temi ispod... Ako vec imas uslove za veliko kuce, aj, obraduj nas sve...![]()
volim velike pse, ali bih radije uzeo kuce. A bernardinac je broj 1 za mene 
Tvoj drug je zakasnio. A zašto lepo ne skupiš novac i kupiš štene? Ili, ako hoćeš da te pas ne košta ništa u smislu nabavke, ne odeš do nekog azila, ima i tamo velikih pasa, pun je fb grupa za udomljavanje, a trenutno je najalarmantnije stanje u azilu pokojne Etele Merk.
Dete,a dali tebi roditelji dozvoljavaju da imaš takvog i tolikog ljubimca?
...i znaš li koliko je ulaganje i kolike obaveze u štene dok odraste i kasnije u hranu za tako velikog psa? Ne odgovaramo te, samo pokušavamo da budemo realni.

lepa vestDa vas obavestim sve da sam jutros kupio bernardinca![]()

