Prihvatanje sveobuhvatnog sporazuma sa ovakvim hordama zapadnog zla biće trajno iseljeni svi Srbi sa Kosova i Metohije

nesko101

Elita
Poruka
17.200
AUTORSKA
Ovo i sam izdajnik tj. predsednik Republike Srbije sada sa sigurnošću zna da ne može preživeti na vlasti ni mesec posle tog prihvatanja.
Njegova politika se skroz raspala jer se zasnivala na tome da će Kurti postati omražen na zapadu odbijanjem ZSO a u stvari on ga je nadmudrio i njega doveo u taj polozaj da jedino ostaje surovo ucenjivanje prema njemu i Srbiji.
Svi Srbi vide da je Vučić za dva meseca uspeo da iseli 11% Srba sa Kosova a koliko će biti do kraja godine niko ne zna.Izgleda da ima šanse da iseli svih 100% pa onda ne mora ništa ni da potpisuje.

Dok ti ne prodre u tu tupavu glavu.

Мени је јасно да је Вучић издао Србе са КиМ, али Срби са КиМ на сваким изборима бирају њега и издајничку Српску листу.

боље гледај својим комшијама да продреш у тупаву главу.

Мени је јасно да је Вучић издао Србе са КиМ, али Срби са КиМ на сваким изборима бирају њега и издајничку Српску листу.

боље гледај својим комшијама да продреш у тупаву главу.
Ja se i uživo borim kao i ovde i u to budi siguran.Ali tupavcima nema pomoći jer su takvi i gotovo.

Među Srpstvom je buljuk ništarija i sa njima nema uspeha u borbi za oslobođenjem.
Oslobodjenje od koga? NATO-a na Kosovu ili Vucica na Andricevom vencu?

Uzgred, zasto bi neko u Stalacu ili Senti bio taoc vas koji ste jos na Kosovu? Sta si ti kao Srbin sa Kosova uradio povodom Oluje '95?

AUTORSKA
Ovo i sam izdajnik tj. predsednik Republike Srbije sada sa sigurnošću zna da ne može preživeti na vlasti ni mesec posle tog prihvatanja.
Njegova politika se skroz raspala jer se zasnivala na tome da će Kurti postati omražen na zapadu odbijanjem ZSO a u stvari on ga je nadmudrio i njega doveo u taj polozaj da jedino ostaje surovo ucenjivanje prema njemu i Srbiji.
Svi Srbi vide da je Vučić za dva meseca uspeo da iseli 11% Srba sa Kosova a koliko će biti do kraja godine niko ne zna.Izgleda da ima šanse da iseli svih 100% pa onda ne mora ništa ni da potpisuje.
Odakle tebi podatak da je u 2 mjeseca iseljeno 11% Srba s Kosova?

Нешко, зашто стално отвараш теме са истим садржајем?

Не мора баш свака твоја мисао о истој теми да буде посебна тема.
Baš sam to pomislio. Sve ista stvar iz 1000 kuteva. Dovoljna je jedna jedina tema za njegovih 50 koje je otvorio u zadnjih godinu dana, a sve su iste.

Te “ pretnje “ oko iseljena ne doticu nikoga ni u Bgd a ni u Pr.
Kome se ne svidja ili mu se nece/ne moze siroki mu granicni prelazi…
Nitko nikoga ne može prisiliti da negdje živi. Recimo, teza većeg dijela hrvatskih Srba bila je da oni ne žele živjeti u bilo kakvoj hrvatskoj državi pa da je i sva od zlata i zato su se iselili. Njihova mantra bila je uvijek ista: "Nema više šanse za suživot Hrvata i Srba. Ako dođe do toga da tzv. Krajina pripadne Hrvatskoj, iselit ćemo se." Ista je stvar na Kosovu. Ako ima iseljavanja, većini je razlog za iseliti se činjenica da nema više srpskih vlasti i institucija na Kosovu, a ne realni uvjeti života. Ako neki teritorij nije politički srpski, onda Srbi vjeruju da tu nema više smisla ostati živjeti pa se iseljavanju.

Oslobodjenje od koga? NATO-a na Kosovu ili Vucica na Andricevom vencu?

Uzgred, zasto bi neko u Stalacu ili Senti bio taoc vas koji ste jos na Kosovu? Sta si ti kao Srbin sa Kosova uradio povodom Oluje '95?
Zaposlio sam jednu porodicu koja je izbegla odatle na Kosovo a šta si ti uradio druže?

Zaposlio sam jednu porodicu koja je izbegla odatle na Kosovo a šta si ti uradio druže?
Ja sam se iselio i oslobodio im malo prostora da mogu da disu.
'Ajd da ti verujemo na rec da si to uradio sto tvrdis ovde. U sustini na Kosovu odavno nema nikoga ko je dosao sa Olujom tamo, Unmik/EU/USA su dali iseljenicke vize svakom od tih nesrecnika koje je S;loba poslao dole. Tako da...

Back