Price Iz Skolske Klupe...

Sizzlym:
a ja nisam ishla u shkolu zato shto....pa...jednostawno nisam ishla u shkolu;):)
a kod mene u generaciji jedno odeljenje ima prosek 4,8 pa wi widite...

boze me sacuvaj :lol:
ama, to nije normalno. ali ozbiljno. kod nas naj djak u razredu (krele :lol: ) ima prosek 4,8.
imamo 12 odlicnih, 16 vrlodobrih, 1 dobrog, i 5 nedovoljnih.
svi nedovoljni imaju keca iz fizike, a neki imaju i matis, muzicko, hemiju.
 
Meni je najgore bilo kad je iz likovnog matori jarac hteo da mi zakljuci 4 i ja nesto krenem da pricam sa drugom na hodniku i kazem moje misljenje o nastavniku a ovaj stajao 1 metar iza mene.Na kraju je morao da mi prepravi na 5.
 
Crazy_creature:
Pa da, kod nas po tradiciji shpansko-italijansko odeljenje ima prosek vecji od 4,6... Druga godina Shpanci i Italijani imaju 4,8, a trecja 4,7... Ma strashno.... Kuda ide ovaj svet:lol:

Tradicija, hmmm, da. Mi smo onda bili neki izrodi. Ili jednostavno nismo imali Italijane da nas vade :P
U I razredu smo bili odeljenje sa najlosijim ocenama i najvise izostanaka u celoj skoli. Kasnije smo se popravili (tj. drugi su se pokvarili :D), ali 4.6... not even close.

Shta, chujem da Bloody Mary ide u penziju???!!!
 
Ikast:
Tradicija, hmmm, da. Mi smo onda bili neki izrodi. Ili jednostavno nismo imali Italijane da nas vade :P
U I razredu smo bili odeljenje sa najlosijim ocenama i najvise izostanaka u celoj skoli. Kasnije smo se popravili (tj. drugi su se pokvarili :D), ali 4.6... not even close.

Shta, chujem da Bloody Mary ide u penziju???!!!
ma i mi smo shto se izostanaka tiche uzhas! iako mozhda jesmo shtreberi, svi smo opushteni, znamo da se zezamo, i stvarno smo super ekipa... ;-)

da, vlajka ide u penziju (najverovatnije), ali cje biti tu sigurno i ove i sledecje god... tako nam je rekla... ako si video na sajtu ono pismo - to je ortakinja poslala heheh :D a oni napisashe "brojni uchenici protestuju"... ne verujem da bi se bilo ko ko nije iz I6 slozhio s tim!!! :lol:
 
*drunken_butterfly*:
ma i mi smo shto se izostanaka tiche uzhas! iako mozhda jesmo shtreberi, svi smo opushteni, znamo da se zezamo, i stvarno smo super ekipa... ;-)

Super je shto se slazhete, mi smo nekako tek kasnije svi uklopili i privikli jedni na druge.
A i nasha generacija Italijana je imala super super ocene.

*drunken_butterfly*:
da, vlajka ide u penziju (najverovatnije), ali cje biti tu sigurno i ove i sledecje god... tako nam je rekla... ako si video na sajtu ono pismo - to je ortakinja poslala heheh :D a oni napisashe "brojni uchenici protestuju"... ne verujem da bi se bilo ko ko nije iz I6 slozhio s tim!!! :lol:

Da, prochitao sam to :lol: Samo shto nisam pao sa stolice od smeha! E, da mi je neko prichao da ce ljudi shtrajkovati kad B.M. bude ishla u penziju... Ali ako, protestujte ako treba, i mi smo shtrajkovali kad nisu hteli da nas puste na exkurziju u IV razredu. I pobedili smo! ;)
 
@ikast: ocje da nam uvale mariu (shpanjolku za razrednu), ja znam da je ona tebi bila razredna, ali prema nama se u poslednje vreme ponasha kao poslednja stoka. znash kako nas je isprozivala i popljuvala! bruka! a nashe ocene zavise od njenog raspolozhenja. em, ona ne predaje italijanima, tako da mislim da zaista nije fer.... blah...:|
ocje li nebuloza u penziju? zna li ko?:lol:
@moon: najbolji smo, najbolji:razz:
 
Crazy_creature:
@ikast: ocje da nam uvale mariu (shpanjolku za razrednu), ja znam da je ona tebi bila razredna, ali prema nama se u poslednje vreme ponasha kao poslednja stoka. znash kako nas je isprozivala i popljuvala! bruka! a nashe ocene zavise od njenog raspolozhenja. em, ona ne predaje italijanima, tako da mislim da zaista nije fer.... blah...:|
ocje li nebuloza u penziju? zna li ko?:lol:

Eh... Ona je nama bila razredna iako nije predavala Rusima, i da, to zaista nije bilo fer, tako da su oni u III razredu dobili svoju razrednu. Bili smo jedino odeljenje sa dve razredne :lol:
Shta znam, mi smo bili prva generacija kojoj je ona bila razredna pa ni ona nije znala kako da se postavi u toj situaciji. Jeste da se ona borila za nas i sve to ali nije ostavljala utisak da joj je zaista stalo do nas (a mislim da jeste, nego nije znala kako to da pokazhe). Mozhda bi prema vama bila bolja sad kad ima to iskustvo, ali u svakom sluchaju kao razredni stareshina ona je potpuna suprotnost B.M. Pa ni na jednu exkurziju nije ishla sa nama, a vasha Vlajka cele godine samo o exkurzijama pricha!
Shto se njenog raspolozhenja tiche, ranije nije bila takva, ali negde od III-IV razreda je stvarno pochela da bljuje vatru kad joj nije dan. I nas je nekoliko puta taaaaaako isprozivala da je to bilo strashno.
Moj savet ti je da na shpanskom shto vishe uchestvujesh u diskusijama ma koliko teme dosadne bile (koja vam je knjiga? ako je Cumbre, teshko vama sledece godine), jer ako na chasu samo sedish i cutish, mozhe da te strashno zeza sa ocenom na kraju godine.
 
Znam, i nama odaje utisak da joj uopshte ne bi stalo do nas kad bi nam bila razredna, a Vlajka ocje da je ona zameni, zato shto je Maria Vlajki bila uchenica....
Ma strashno...
A radimo po onoj knjizi 'El Primer Plano", i za ocene je tako zezala sad da to nije normalno. Nama kojima je dala 5 rekla je da zasluzhujemo 4, onima kojima je dala 4 rekla da zasluzhuju 3... i tako, katastrofa. To je bilo proshlog chasa, znachi izdrkavala se maximalno. A danas je npr doshla, i sve extra, super, ko da nishta nije bilo...
Inache, ruku na srce, mislim da u shkoli ne postoji razredna koja se bori za svoje odeljenje kao Vlajka...
Shto se tiche exkurzija, mi i ne idemo na ovu preko shkole... Nego nas Vlajka vodi privatno u Prag, iako nam necje biti razredna, shto je upravo potvrdjeno....
Ma uzhas....
 

Back
Top