Price iz radionice

Tale surovi

Zainteresovan član
Poruka
282
Sjajna serija sa Zoranom Radmilovicem u glavnoj ulozi.Prica o jednom automehanicaru koji je bio uvek raspolozen i spreman da pomogne musterijama i da se druzi sa njima, sve dok ga radnik ne izda, i on od tada pocinje da primenjuje metode kao njegov kolega preko puta.Takodje, u seriji su sjajne uloge ostvarili Bata Zivojinovic, Stevo Zigon, Mira Banjac, Milivoje Tomic i dr.Takodje, poslednje sto je radio Zdravko Sotra, a da ima veze s mozgom.
 
Sjajna serija sa Zoranom Radmilovicem u glavnoj ulozi.Prica o jednom automehanicaru koji je bio uvek raspolozen i spreman da pomogne musterijama i da se druzi sa njima, sve dok ga radnik ne izda, i on od tada pocinje da primenjuje metode kao njegov kolega preko puta.Takodje, u seriji su sjajne uloge ostvarili Bata Zivojinovic, Stevo Zigon, Mira Banjac, Milivoje Tomic i dr.Takodje, poslednje sto je radio Zdravko Sotra, a da ima veze s mozgom.

Meni je ta serija odvratna. Radnja je odvratna i tipska. Jednom recju zalosna. Dopalo mi se kako su glumili Milena Dravic, iako je ona odlicna glumica, Melita Bihalji (ali ona je samo tako nesto i glumila) i Jelica Sretenovic i gluma i lik. Ostali su bezveze, posebno Zoran Radmilovic, koji je svima omiljen ne znam ni sama zasto. To je njegov stil glume i to su uloge koje je dobijao. Odvratna serija sa ogranicenim humorom. Ne znam samo sta je ona budala (uvek je glumio neke budale i snilce) Mica Tomic postigao u toj seriji. Toliko bespotreban lik.
 
Poslednja izmena:
to joj je definitivno najbolja uloga...iskazala je za tih 47 sekundi sve sto glumica treba da ima...preznojim se kada vidim tu scenu kada trazi kilu svinjetine od bate...vrhunac kinematografije...za oskara,zlatnog lava,palmu,bizona,lovorov list i sta se sve vec ne deli...behljulji je oduvek bila bolja glumica od bihalji...

Zasto si tako podsmesljiv, pa ima ona i ulogu u onim grobarima "Maratoncima".
 
Sjajna serija sa Zoranom Radmilovicem u glavnoj ulozi.Prica o jednom automehanicaru koji je bio uvek raspolozen i spreman da pomogne musterijama i da se druzi sa njima, sve dok ga radnik ne izda, i on od tada pocinje da primenjuje metode kao njegov kolega preko puta.Takodje, u seriji su sjajne uloge ostvarili Bata Zivojinovic, Stevo Zigon, Mira Banjac, Milivoje Tomic i dr.Takodje, poslednje sto je radio Zdravko Sotra, a da ima veze s mozgom.

Serija je odlicna i volim da je gledam.
:ok:
Mada je meni, iako znam da se mnogi neće složiti, i Ivkova slava prilično dobro odrađena.

Ivkova slava je najveci smor od filma. Jednom sam ga pogledao (jedva sam izdrzao do kraja) i kad ga vidim na tv-u menjam kanal.
 
legendarna, ali koliko vidim, ne razume svako;)

Zato sto uopste ne shvataju tu vrstu neagresivnog humora..ovo danas sto se snima se svodi na psovke i kreveljenje..losu glumu izvikanih 'glumaca' u pravom smislu te reci..za te starije legende se ne moze reci da su glumili..kao da je scenario za njih pisan..danasnja komercijala je dovela do toga da gledamo 5 istih ispraznih faca kojima ne leze uloge i u kojima se ne primecuje razlika i napredak..nista novo nikad od njih
 
Zato sto uopste ne shvataju tu vrstu neagresivnog humora..ovo danas sto se snima se svodi na psovke i kreveljenje..losu glumu izvikanih 'glumaca' u pravom smislu te reci..za te starije legende se ne moze reci da su glumili..kao da je scenario za njih pisan..danasnja komercijala je dovela do toga da gledamo 5 istih ispraznih faca kojima ne leze uloge i u kojima se ne primecuje razlika i napredak..nista novo nikad od njih

Vala bas!
 
Serija je odlicna i volim da je gledam.
:ok:


Ivkova slava je najveci smor od filma. Jednom sam ga pogledao (jedva sam izdrzao do kraja) i kad ga vidim na tv-u menjam kanal.


Ja bih Ivkovu slavu zabranila, zali Boze sto je Anica Dobra glumila u tom filmu, pa to joj je mrlja u karijeri. Odvratan film, humor tragican. Onaj Zoran Cvijanovic samo secka dok prica, kao sto je kod Mileta Tranzicije seckao. Bez veze. Uzasan film.
 
Sjajna serija sa Zoranom Radmilovicem u glavnoj ulozi.Prica o jednom automehanicaru koji je bio uvek raspolozen i spreman da pomogne musterijama i da se druzi sa njima, sve dok ga radnik ne izda, i on od tada pocinje da primenjuje metode kao njegov kolega preko puta.Takodje, u seriji su sjajne uloge ostvarili Bata Zivojinovic, Stevo Zigon, Mira Banjac, Milivoje Tomic i dr.Takodje, poslednje sto je radio Zdravko Sotra, a da ima veze s mozgom.

Sjajna serija sa pravom malom galerijom veoma uverljivih likova.


Ali, ne bih se slozio za Sotru. Meni su recimo Pljacka treceg rajha i Ivkova slava prilicno losi filmovi, ali Zona Zamfirova mi je bolja. Izucavao sam i delo na faksu, mislim da je Sotra uradio dobar posao, posebno sto je prirodu filma kao drugog medijuma postovao do maksimuma.
Ali da zanemarim te nove,''komercijalne'' filmove, posle Prica iz radionice Sotra je radio sjajne filmove kao sto su ,,Idemo dalje'' i ,,Drzanje za vazduh'' pa onda ,,Braca po materi'' ... A i ,,Boju na Kosovu'' se moze zameriti samo tehnicka strana. Umetnicki, to je jedan od najboljih tekstova savremene drame sa sjajnim glumackim ostvarenjima.

Naravno, Vise od igre je vrhunac Sotrinog rada, mozda i vrhunac RTS-ovog serijskog programa.
 

Back
Top