Kafana Pricamo, dakle postojimo...

Steinadler

Poznat
Moderator
Poruka
7.258
323044863_2376299845855431_187053658711879003_n.jpg

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
47.072
Dresure ima, može li autodresura?
Princip 100x replay laži ima smisla, nego prva asocijacija mi je bila nešto kao autosugestija, mantra, ili afirmacija iz domena psiholoških tehnika. U igri laži, imamo jedan zanimljiv opozit koji se radja i postaje stvaran, placebo efekat.
Placebo efekat ili laz kao lek...
Naravno da je moguce i naravno da uspesna laz oporavlja bolesnu misao...
Ja sam sebe milion puta ubedila da je istina upravo ono u sta zelim da verujem...:lol:

A

Ajnštaj

Gost
Grešna, da. Kada bi se sklonila i prepustila boljem od sebe, Štajnadleru recimo,
on bi upotrebio muda da pokrene saobraćaj.
Ti ovde koristiš ovlašćenja da usporiš, zaustaviš, sprečiš saobraćaj.

Nedavno sam tražio knjigovođu,
prvi mi je taksativno nabrojao šta sve ne smem, šta je zabranjeno i na šta moram da pazim,
drugi mi je nabrojao šta smem i šta mogu da radim.
Odabrao sam drugog i nisam pogrešio.

Ti ne bi primetila razliku.

LBarbara

La Femme
Moderator
Poruka
47.072
Grešna, da. Kada bi se sklonila i prepustila boljem od sebe, Štajnadleru recimo,
on bi upotrebio muda da pokrene saobraćaj.
Ti ovde koristiš ovlašćenja da usporiš, zaustaviš, sprečiš saobraćaj.

Nedavno sam tražio knjigovođu,
prvi mi je taksativno nabrojao šta sve ne smem, šta je zabranjeno i na šta moram da pazim,
drugi mi je nabrojao šta smem i šta mogu da radim.
Odabrao sam drugog i nisam pogrešio.

Ti ne bi primetila razliku.

..pa eto, poslusala sam te i dozvolila da radis ono sto umes..jesi srecan sad? :lol:

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.