Pričamo, dakle postojimo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
значи мрзи ме сама да је перем и тачка... сутра ћу до фризера па нек се она ака :zcepanje:

мсм радим и у недељу да се знае :aha:

eto,razumeš me

ne shvataju muški to oko kose
samo mene mrzi sad kad sam kući da idem kod frizera svaki čas, a nekad mi je samo on prao kosu
 
стварно не разумем ликане које су фуул напирлитане по кућама :roll:
па дал сте женетине тачне у главу ... мсм питам се понекад
што оћел дође Жика поштар чојк сваке жене баш на товја врата... ма ман ме
волем кежуал варјанту :strika:
 
I kad sam kod filmova..

nikad neću shvatiti ono grljenje wc šolje..
ja moje kupatilo čistim lično i znam da je čisto,a opet nikad ne bi onako grlila šolju ..
i zanima me ko je to smislio i kakvu poruku to nosi..

oće da kažu da je kod njih to sve sterilno,šta..
američke budalaštine

Joooj bravooo... Da bre, mislim da u stvarnosti niko nigde tako ne povraća nad WC šoljom, osim ako nisi toliko bogat da imaš zasebno kupatilo sa WC šoljom samo za povraćanje.

Ili još nešto iz filmova, kada se naprasno pakuju i spakuju celi život u jedan osrednji kofer. Ili kada se bude skroz uredni kao da se nisu gužvali cele noći. I obuvenost, uvek su obuveni, u kući, na krevetu, svuda...
 
Joooj bravooo... Da bre, mislim da u stvarnosti niko nigde tako ne povraća nad WC šoljom, osim ako nisi toliko bogat da imaš zasebno kupatilo sa WC šoljom samo za povraćanje.

Ili još nešto iz filmova, kada se naprasno pakuju i spakuju celi život u jedan osrednji kofer. Ili kada se bude skroz uredni kao da se nisu gužvali cele noći. I obuvenost, uvek su obuveni, u kući, na krevetu, svuda...

pa te neke nebuloze me nerviraju ,ono razumem da je film al dajte malo realnosti bre..

bude se ujutru našminkane kosa rasuta po jastuku ko da je nacrtana
 
A malopre perem kosu i mislim kako ono u filmovima ženska poludi od tuge pa uzme makaze za striganje ovaca i ošiša se iz besa..A ujutru ustane sa frizurom ko za dodelu oskara..
Ja jednom probala...ošišala se skroz na kratko krojačkim makazama..
Svi vrišteći pobegli iz kuće ..

I ko koga tu zaebava
Istina, pokvareni su ti muskarci, nateraju zenu na razne gluposti.....dok gluposti ne postanu normalne....:)
 
eto,razumeš me

ne shvataju muški to oko kose
samo mene mrzi sad kad sam kući da idem kod frizera svaki čas, a nekad mi je samo on prao kosu

Zato se ja ošišala na kratko.
стварно не разумем ликане које су фуул напирлитане по кућама :roll:
па дал сте женетине тачне у главу ... мсм питам се понекад
што оћел дође Жика поштар чојк сваке жене баш на товја врата... ма ман ме
волем кежуал варјанту :strika:
pa te neke nebuloze me nerviraju ,ono razumem da je film al dajte malo realnosti bre..

bude se ujutru našminkane kosa rasuta po jastuku ko da je nacrtana

Ima takvih žena, pod ful opremom od ranog jutra.
Ni ja to ne razumem. Mislim ok mi je da budem sređena, ali kući totalno opuštena varijanta.
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top