Pričamo, dakle postojimo!

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

U mom životu vladala je zima-a ljudi koje sam upoznala na putu su bili moje jedino leto.
Noću sam tonula u san, zamišljajući sebe kako se smejem, plešem i plačem sa njima.
Tri godine za redom provedene na beskonačnoj svetskoj turneji, a moja sećanja na njiih su bila jedina stvar
koja me je održavala u životu, i moja jedina,istinska srećna vremena.
Bila sam pevačica, ne baš popularna, nekada je moj san bio da postanem prelepa pesnikinja- ali na osnovu
nesretnih spletova okolnosti, videla sam kako su se ti snovi isprekidali i podelili kao milioni blistavih
zvezda na noćnom nebu, kao želje koje sam iznova i iznova zamišljala, slomljena.
Ali, nisam se mnogo brinula oko toga, jer sam znala da je potrebno dobiti sve ono što si oduvek želeo/la,
a onda to sve izgubiti,jer tako se spoznaje prava sloboda.
Kada su ljudi koje sam nekada poznavala saznali sta sam radila, kako sam živela-pitali su me zašto.
Ali, nema koristi od razgovorai sa ljudima koji imaju dom, oni nemaju pojma kako je to kada tražiš sigurnost
u drugim ljudima, da ti dom bude svako mesto na koje spustiš glavu.
Oduvek sam bila neobična devojčica, moja majka mi je rekla da imam kameleonovu dušu.
Bez moralnog kompasa koji pokazuje prema severu, bez fiksne ličnosti.
Samo unutršnja neodlučnost koja je široka i koleba kao okean. I kada bih rekla da nisam planirala
da ovo ispadne ovako, lagala bih- jer ja sam rodjena da budem druga žena.
Koja nikome nije pripadala, koja je svima pripadala, koja nije imala ništa, a želela sve, sa vatrom
za svako iskustvo i opsesijom za slobodom, koja me je prestrašivala do tačke o kojoj čak nisam
ni smela govoriti- te me gurnula do krajnje tačke ludila koja me je i zaslepljivala i iscrpljivala.
Svake večeri sam se molila da ću pronaći svoje ljude, a konačno i jesam, na otvorenom putu.
Mi nemamo ništa da izgubimo, ništa da dobijemo, ni za čim više ne čeznemo- osim da naše živote
pretvorimo u jedno umetničko delo...
 
Poslednja izmena:
Evo sredila sam se 😊
Ima neka tema na ljisu o crvenom vešu novogodišnjem..
E pa ja sam obukla crvenu haljinu 😁
Valjda se računa 🤔
I baš sam slatka al moraćete da mi verujete na reč :malav:

E sad možemo da počnemo..
Živeli!

IMG_20201231_200132.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top