Quantcast

Pričamo, dakle postojimo!

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
221.972
Imate neki dobar film da preporucite?
Danas je dan za filmove i nizasta drugo...:lol:
Volim SF, fantaziju. Volim i horore ali nisam raspolozena za njih.
Nisam fan trilera i akcija, drame mogu da mi drze paznju a romanticni filmovi nikako, ne znam zasto..:lol:
zadnje sam gledala ovo i serija je odlicna ako volis istorijske serije snimane na originalnim lokacijama u ovom slucaju Firenci
https://forum.krstarica.com/threads...-vam-se-svidelo.190996/page-294#post-40606666

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
221.972
Tajna posebnih ključeva

Juče ste uspeli rešiti neki problem, ali evo danas je pred vama novi: vi nikako ne možete upotrebiti jučerašnje rešenje.
Ne možete sva vrata otvarati istim ključem. Isto tako i u psihičkom životu postoje različiti ključevi za različita vrata. Ako uvek želimo upotrebiti isti ključ, ostaćemo pred zatvorenim vratima.

Tri suštinska ključa su ljubav, mudrost i istina. Ljubav koja otvara srce, mudrost koja otvara razum i istina koja otvara volju. Kada treba riješiti neki problem, pokušajte sa različitim ključevima. Ako prvi ne otvori vrata, drugi hoće…

Mihail Ivanov

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.