Quantcast

Pričamo, dakle postojimo!

Dragoljub69

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.833
Dobro jutro oktobarsko...Gledam dole u parku dva hrasta po kojim se prosulo suce...Kao da gore...
Ljudsko oko je čudo prirode i ne samo ljudsko...
Ako je neki tvorac to sklepao-svaka mu čas na majstorstvu,a ako nije-neke čudne sile deluju u
Univerzumu-daleko smo još od znanja o njima...
Svejedno,živa bića su dokaz nečeg...ĆEGA? S ovim znanjima kad neko počne da lamata samo mu treba
reči;Ajde šetaj...:mrgreen:

Nina

Srebrna tastatura
Supermoderator
Poruka
218.216
Dobar dan...

aman, od jutro sam u spidu, pola grada sam opajala, pare potroslila
......sada sedih , skuvah kafu i evo..srcem je..:rotf: ne srcem vec pijem ..pijuckam..:kafaz:

posle cu da radim malo ...a plave masnice su mi bas slatke...:lol:

Dragoljub69

Buduća legenda
Banovan
Poruka
26.833
Lako je tebi kad ti svi zavide - penzioneru jedan ! ... :lol:
Vid stvarno...Uopšte mi to nekako kao da ne pripada meni...Podignem ja tu pemzijicu,ali bog me ubio ako znam kud mi odu i na šta te crkavice...
Znam da sam od prošle nakrcao bemzina...
Mada,ja bih od tog mogao i da živim,recimo na Dunavcu...Struja par ljadi,drva za đ kolko oš,ribe vataš i samo su pivkani ozbiljniji trošak!
Samo što sam ja navikao da šljakam i da londram,a i s drugarima ne samo po ovakvim kafanama,a to penzoši baš i ne mogu...Nekoliko ljadi
redovno...
Kad me sinovi najure i ne daju da više šljakam-prelazim u volonterer...

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.402
Mora da ti zavide, vecina nas nece ni docekati penziju.:)

A ima i onih kojima je ne treba ni dati, jer ne bi znali sta ce s tolikim vremenom.

Zato penziju treba davati izmedju 30 i 40 godina dok jos znas sta bi radio.:)

Aj dobro 30 i 50:)

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.