Quantcast

Pričamo, dakle postojimo!

flaj

Domaćin
Poruka
3.165
Meni nije bila cilj sala, vec da pitam zasto se pise o Borki u proslom vremenu.

Jer koliko god se slagala ili ne slagala s nekim u necemu, ne zelim nikom nista lose da se dogodi...ne zelim i ne bih volela.

A ovde sam i ja provela ako ne godine, a ono mesece.
Ne šalim se, nedostaje mi Borka.
Nisam ni pomislila da prošlo vreme može da znači nešto drugo osim da se ne pojavljuje na Forumu.
I ne želim ni da pomislim.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
38.378
Ne šalim se, nedostaje mi Borka.
Nisam ni pomislila da prošlo vreme može da znači nešto drugo osim da se ne pojavljuje na Forumu.
I ne želim ni da pomislim.
Ok, izvini, namah sam posmislila da se salite/salis. A i ja sam vec dugo "izasla iz stosa" sta se sada ovde pise, pa pomislih "nije valjda da se sale?"..Izvini! :ok: :heart:

:hej: :zag: :ok:

:vatromet:

Poslednja izmena:

snouden

Poznat
Poruka
9.028
ovaj forum spada u jedan od najtolerantnijih. biti banovan ovde znači da si debelo zasvinjio... teška budala i primitivac.

ako nema mogućnosti razlikovanja odsutnih, udaljenih, onih koji dugo ne pišu i slično neka stoji "odsutan", "neaktivan", "nalog ugašen" ili sl.

inače lika dragoljua69 sam upamptio kao čoveka koji nikako ne zaslužuje ban. otuda reakcija.

čak i ako je neko trajno banovan opet ne mora budućim čitaocima biti predočen sud moderacije da je neko teška budala i primitivac.., možda su ipak pogrešili.

Poslednja izmena:

ИЛКЕ*

Poznat
Poruka
9.371
ovaj forum spada u jedan od najtolerantnijih. biti banovan ovde znači da si debelo zasvinjio... teška budala i primitivac.

ako nema mogućnosti razlikovanja odsutnih, udaljenih, onih koji dugo ne pišu i slično neka stoji "odsutan", "neaktivan", "nalog ugašen" ili sl.

inače lika dragoljua69 sam upamptio kao čoveka koji nikako ne zaslužuje ban. otuda reakcija.

čak i ako je neko trajno banovan opet ne mora budućim čitaocima biti predočen sud moderacije da je neko teška budala i primitivac.., možda su ipak pogrešili.
Ti mora da si skorašnji pa tako pišeš - misliš. Nemaš ti blage veze sa vezom koji idioti su ovde bili moderatori i kako su potezali za banom na svako slovo koje im se nije svidelo. :rtfm:

snouden

Poznat
Poruka
9.028
Ti mora da si skorašnji pa tako pišeš - misliš. Nemaš ti blage veze sa vezom koji idioti su ovde bili moderatori i kako su potezali za banom na svako slovo koje im se nije svidelo. :rtfm:
ja sam na forumu od 2013. daj navedi slučaj poznatog nicka koga u moderatori u tom periodu nepravedno banovali. ako treba i da otvorimo temu o tim slučajevima kad su zaslužni forumaši nepravedno i trajno suspendovani radom loše moderacije.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.