Quantcast

Pričamo, dakle postojimo!

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
32.954
Meni nije bila cilj sala, vec da pitam zasto se pise o Borki u proslom vremenu.

Jer koliko god se slagala ili ne slagala s nekim u necemu, ne zelim nikom nista lose da se dogodi...ne zelim i ne bih volela.

A ovde sam i ja provela ako ne godine, a ono mesece.

Kerkyra

Buduća legenda
Poruka
32.954
Inace evo kako je izgledao Grenland u junu...dok mi ovde "bistrimo" svoje brige i (glupe) sale, svet menja svoj izgled. Umesto po snegu i ledu, saonice idu po vodi i to se nece menajti ni iduce godine, ni one tamo ni zadugo ako se "veliki" ne uzmu u pamet a sva je prilika da nece.
Grenland, danas.jpg

Pozdrav i zdravo!

flaj

Ističe se
Poruka
2.976
Meni nije bila cilj sala, vec da pitam zasto se pise o Borki u proslom vremenu.

Jer koliko god se slagala ili ne slagala s nekim u necemu, ne zelim nikom nista lose da se dogodi...ne zelim i ne bih volela.

A ovde sam i ja provela ako ne godine, a ono mesece.
Ne šalim se, nedostaje mi Borka.
Nisam ni pomislila da prošlo vreme može da znači nešto drugo osim da se ne pojavljuje na Forumu.
I ne želim ni da pomislim.

snouden

Poznat
Poruka
7.667
ovaj forum spada u jedan od najtolerantnijih. biti banovan ovde znači da si debelo zasvinjio... teška budala i primitivac.

ako nema mogućnosti razlikovanja odsutnih, udaljenih, onih koji dugo ne pišu i slično neka stoji "odsutan", "neaktivan", "nalog ugašen" ili sl.

inače lika dragoljua69 sam upamptio kao čoveka koji nikako ne zaslužuje ban. otuda reakcija.

čak i ako je neko trajno banovan opet ne mora budućim čitaocima biti predočen sud moderacije da je neko teška budala i primitivac.., možda su ipak pogrešili.

Poslednja izmena:

ИЛКЕ*

Iskusan
Poruka
6.275
ovaj forum spada u jedan od najtolerantnijih. biti banovan ovde znači da si debelo zasvinjio... teška budala i primitivac.

ako nema mogućnosti razlikovanja odsutnih, udaljenih, onih koji dugo ne pišu i slično neka stoji "odsutan", "neaktivan", "nalog ugašen" ili sl.

inače lika dragoljua69 sam upamptio kao čoveka koji nikako ne zaslužuje ban. otuda reakcija.

čak i ako je neko trajno banovan opet ne mora budućim čitaocima biti predočen sud moderacije da je neko teška budala i primitivac.., možda su ipak pogrešili.
Ti mora da si skorašnji pa tako pišeš - misliš. Nemaš ti blage veze sa vezom koji idioti su ovde bili moderatori i kako su potezali za banom na svako slovo koje im se nije svidelo. :rtfm: