Quantcast

Pričamo, dakle postojimo!

Boljarin

Buduća legenda
Poruka
28.402
U neko vreme sam se cudio prici zena da muskarci nece da dodju da se upoznaju uzivo,
medjutim, to je ipak jasno, ljudi prave sliku o sebi onako kako bi zeleli da ih vide, a posto nisu to
plase se realnosti, narocito laznog prikaza.

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
25.880
Jes, luda sam još i na vrata da ti donesem...ima sad ona brza pošta i dobiješ gaćkice očas posla...:lol:
Your loss.:thumbdown:

- - - - - - - - - -

U neko vreme sam se cudio prici zena da muskarci nece da dodju da se upoznaju uzivo,
medjutim, to je ipak jasno, ljudi prave sliku o sebi onako kako bi zeleli da ih vide, a posto nisu to
plase se realnosti, narocito laznog prikaza.
To mogu da shvatim samo ako tip ima 50, a prica da ima 30.

Sve ostalo svejedno i nema cega da se stidi. Imo 1000 evra ili 300 evra, skoro mu isto ako trazi devojku...
A uvek na dejtu moze da kaze da se folira na forumu da ga ne bi prozivali oni sa kojima se pokacio.

Zakljucak, kad okaci sliku, to je to. Sve ostalo nije ni bitno.

LBarbara

Buduća legenda
Moderator
Poruka
40.093
Your loss.:thumbdown:

- - - - - - - - - -

To mogu da shvatim samo ako tip ima 50, a prica da ima 30.

Sve ostalo svejedno i nema cega da se stidi. Imo 1000 evra ili 300 evra, skoro mu isto ako trazi devojku...
A uvek na dejtu moze da kaze da se folira na forumu da ga ne bi prozivali oni sa kojima se pokacio.

Zakljucak, kad okaci sliku, to je to. Sve ostalo nije ni bitno.
I ja mislim da je najčešće to razlog...ne samo što se muškaraca tiče već i kod žena..
Generalno gledano i ne mora da postoji razlog sve je to stvar lične odluke..

Smorisha

Buduća legenda
Poruka
25.880
I ja mislim da je najčešće to razlog...ne samo što se muškaraca tiče već i kod žena..
Generalno gledano i ne mora da postoji razlog sve je to stvar lične odluke..
Agreed.
Stanes malo pa razmislis sta sve moze da se slaze kada sa nekim komuniciras par meseci.
Godine su najmanje sto moze da se laze.
Taj koji je lagao na forumu moze da nastavi da laze i u RL. Mada to i nisu prave lazi vec vise foliranja sto bi rekao @Umri_muski.
Prava laz je biti sa devojkom koja ocekuje burmu, a momak ne zeli tako nesto.
Upravo je to fora sa tim forumasicama koje zele da se upoznaju, jer kres shema se lako nadje, a nesto drugo ide teze.
A momak sve i da je folirant nije lazov.
I tako dolazimo do toga da je potpuno nebitno da li on laze ili ne, kad oko bitnih stvari nece da laze.

A danas je sve skoro isto. Niko te ne moze kriviti ako nemas posao ili vezu za posao. A ako si pak uspesan to je lepo, ali to treba kriti i ne kupovati snoshkicu na to.
Bar ako hoces nesto ozbiljno.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.