Quantcast

Pričamo, dakle postojimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Tol

Her Majesty
Poruka
30.763

akcenat je na sexu i zelji, a to je sve to, osoba gori u zelji....i na mom pokusaju da napravim osobu u vatri, ako cemo iskrewno :mrgreen: :lol: tjah da dodjem do toga da na kraju radim tako da ne postoje linije nego samo obrisi u vatri, a da se predmet (osoba) prepoznaje.

- - - - - - - - - -

sto ce da bude malo teze, posto sam pregledala gomilu tutorijala i vecinom nije to to, a to sto postoji i sto je dobro i meni se svidja, za to nema tutorijala.

jedva udjoh u kafanu od kočenja zbog ebenih youtruba..ne razumem što se mjuza toliko kači..kada to nikone otvara a postoji posebna tema za to :think:

nisam videla finale...
razmišljam..možda da si probala sa koronom ili samo telo sa koronom jer je to deo požude :think:

ranjeni Zoro

Elita
Poruka
21.566
Pa i ja imam viska ljubavi, i bas zato mi nije potrebno da me "tetosi" neko sa foruma, neko anoniman. U tome je stvar.

nemaš. Da imaš kao ja, radovala bi se, jer..sličan se sličnom raduje.

Ovako, jasno je da ti ljubav treba očajno, da zjapiš, zevaš, da si željna..ali i da se plašiš

klasičan stereotip naših, uglavnom, dozvoltemireći..emotivno retardiranih žena, koje na ljubav gledaju kao na trgovinu

kao na vagu.tante za tante

stiskaju, čuvaju, čekaju..drže svoju ljubav zapakovanu godinama, vekovima..nadajući se da će naići onaj jedan, vredan da se pred njega poklon odmota.

e pa džoka.

to ne ide tako.

the love you take is equal to the love..?

(slušaj i uči)

Platonida

Iskusan
Banovan
Poruka
6.718
nemaš. Da imaš kao ja, radovala bi se, jer..sličan se sličnom raduje.

Ovako, jasno je da ti ljubav treba očajno, da zjapiš, zevaš, da si željna..ali i da se plašiš

klasičan stereotip naših, uglavnom, dozvoltemireći..emotivno retardiranih žena, koje na ljubav gledaju kao na trgovinu

kao na vagu.tante za tante

stiskaju, čuvaju, čekaju..drže svoju ljubav zapakovanu godinama,
vekovima..nadajući se da će naići onaj jedan, vredan da se pred njega poklon odmota.

e pa džoka.

to ne ide tako.

the love you take is equal to the love..?

(slušaj i uči)

[

Covece, meni stvarno ne treba ljubav od tebe. Hvala na spotu, poslusala sam ga, tacna je konstatacija u njemu, ali mene ovakva vrsta nametanja "ljubavi" gusi.

Zaista imam priorotet u ljubavi tvoja mi konkretno nista ne znaci (sto opet ne znaci da ne volim da prozborim po koju pametnu ili saljivu rec).

Ako za toliko ne mozes da shvatis,zao mi je.

Na kraju, i kad bi se pravili da je ovo stvaran zivot, meni ne treba ljubav "nametnuta lasom".

Poslednja izmena:

Platonida

Iskusan
Banovan
Poruka
6.718
sve si pogrešno shvatila
Niko tebi ne nameće ništa

ti se samo naaziš u mom energetskom polju

dakle gde sam ja tu je ljubav

šta ti je činiti? aj sad...jen dva..

Pa vi's da zato begam iz kafane u poslednje vreme?

Ne zelim da budem u tvom "energetskom krugu", jer me on gusi.

Ne smatram da moram tebi na sve da odgovaram, o svemu da razgovaram, nego samo o ponecemu sto mi se ucini interesantnim.

Ako ti je to udarac za ego, ne moramo uopste da razgovaramo.

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.