Quantcast

Pričamo, dakle postojimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

uzaludan sum

Obećava
Poruka
56
Sto se mene tice, moze, ja se cudim da danima nikog novog nema u ovoj kafani a tako se nekako "nadju" bas kad dodju i "stari" da bi ih kritikovali.

Ja sam isuvise navikla na staro drustvo da bih menjala navike. I ne bez razloga. :)

Pozdrav. :cao:

...ali zato nocima ce nas biti :)
a kritike sto se tice.moze je sa moje strane biti,hehe jedino oko ovog malo problematicnog muzickog ukusa doticne kafane ;)
masem i ja :cao:
/i da,nikako nista bez razloga.../

Чарли Стоун

Domaćin
Banovan
Poruka
4.399
Kvantitet i kvalitet su dva različita pojma..
Hajde Barbi nemoj da lupaš molim te. Ovo što vi sada ovde radite prevazilezi sve granice neukusa. Tebi nije kvalitet kada ti se uputi neka kritika? Jel to misliš? Ili kvalitetnim predočavaš ovo nesmisleno postavljanje muzičkih klipova koje niko ne sluša a samo guše kafanu i srozavaju njen ugled? Ala ti umeš da razočaraš svojim komentarom to je za priču. :sad2:

U svakom slučaju, bolja je kvalitetna svadja i kvalitetna kritika od ovoga što se ovde sada vidi. Iz kritike treba i neka pouka da se izvuče. :dash:

Poslednja izmena od moderatora:

Чарли Стоун

Domaćin
Banovan
Poruka
4.399
Izvoli, kvalitetno me iskritikuj...
Iskritikovao vas je onaj za koga si rekla da se bez njega može. Treba li i ja da te iskritikujem pa da izjaviš isto? :manikir:

1. Pristrasna si
2. Lako se uvrediš pa potegneš karton
3. Ne poštuješ Pravilnik na koga se pozivaš kad deliš kazne
4. Izvrgavaš činjenice
5. Izlažeš korisnike ismevanju.
6. Namećeš svoje mišljenje
7. Imaš "ljubimce" koje ne kažnjavaš
8. Imaš spisak korisnika kojima deliš opomene i banove

(7. i 8. su a i b tačke 1. )
9. Brišeš kvalitetnu kritiku i ne uvažavaš je.

:hvala:

fisherman1

Veoma poznat
Banovan
Poruka
13.585
Hajde Barbi nemoj da lupaš molim te. Ovo što vi sada ovde radite prevazilezi sve granice neukusa. Tebi nije kvalitet kada ti se uputi neka kritika? Jel to misliš? Ili kvalitetnim predočavaš ovo nesmisleno postavljanje muzičkih klipova koje niko ne sluša a samo guše kafanu i srozavaju njen ugled? Ala ti umeš da razočaraš svojim komentarom to je za priču. :sad2:

U svakom slučaju, bolja je kvalitetna svadja i kvalitetna kritika od ovoga što se ovde sada vidi. Iz kritike treba i neka pouka da se izvuče. :dash:

Pa kad visiš u kafani-uređuj je malo...
Daj neka pravila istakni tipa:"Čast svakom-pedala za priču u kafani -nikom"
"Psovke u kafani -dozvoljene i poželjne...(obogaćivanje jezika:mrgreen:)"
"Klonovi imaju prednost...u svakom pogledu..."
"Moderatori u kafani samo gosti..."
"reputacije u kafani nepristojno deliti..." itd...
Radi nešto Ilke-za šta te plaćamo...:mrgreen:

Чарли Стоун

Domaćin
Banovan
Poruka
4.399
Pa kad visiš u kafani-uređuj je malo...
Daj neka pravila istakni tipa:"Čast svakom-pedala za priču u kafani -nikom"
"Psovke u kafani -dozvoljene i poželjne...(obogaćivanje jezika:mrgreen:)"
"Klonovi imaju prednost...u svakom pogledu..."
"Moderatori u kafani samo gosti..."
"reputacije u kafani nepristojno deliti..." itd...
Radi nešto Ilke-za šta te plaćamo...:mrgreen:
Svojevremeno kada sam uredjivao ovu kafanu padali su trajni banovi na angro. Pecarošu, pojam klonova je relativan. Ako ti jednom, dva puta, tri puta i ko zna koliko puta trajno banuju profil šta je onda klon a šta osnovni profil? Moderatori ovde a i supermoderatori imaju običaj da "trajno banuju klona postojećeg korisnika" a taj "postojeći korisnik ima već trajni ban. Voleo bih da mi onda neko definiše pojam klona.:rtfm:

:dontunderstand:

Inače, prozvan sam da iskritikujem. Pod tim podrazumevam negativnu kritiku. Prozvan sam od dotičnog moderatora da njega lično iskritikujem.

Sve ostalo što mislim je neka druga tema. Nevaspitani korisnici, bezrazložna miniranja tema i hiljade drugih stvari koje mi korisnici radimo ne bi li se "osvetili" ili nekome smestili.

A ti se ne javljaj, klonu. Kako ti ono beše osnovni nik? :manikir:

.
.
.
.:rotf:

Poslednja izmena od moderatora:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.