Pricamo, dakle postojimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
1984.
Ne Orvelova.:D Naša-jugoslovenska,Olimpijada u Sarajevu,sve mašine za čiščenje snega poslali tamo a kod nas sneg...orgoman...
Sećam se da sam saznao da su za pola godine na Igmanu sredili staze i žičaru...Kad sam pitao ko je u tom roku sve uradio-rekli:uglavnom JNA...
Sad nemaju vojnike-eno na mornarici ni zaposleni nemaju gde da parkiraju...Vojnici po ugovoru teže čiste...Možda su na bolovanju...z:mrgreen:
 
Ne mora da znači...možda budete bolji...:D

ma kude...serem se i u Murinja, i u Fergusona i u sve kad Hari:

1. Portsmaut iz drugu ligu uvede u prvu i njega sledece godine uvede u Evropu i uzne kup
2. Kad sa Tottenham koji je zadnji uvede u Ligu Sampiona i izgubi na penale od Man Utd u finale kupa
3. I kad se makar malo umesa u borbu za titulu sad...
TATKO :D
 
Sećam se da sam saznao da su za pola godine na Igmanu sredili staze i žičaru...Kad sam pitao ko je u tom roku sve uradio-rekli:uglavnom JNA...
Sad nemaju vojnike-eno na mornarici ni zaposleni nemaju gde da parkiraju...Vojnici po ugovoru teže čiste...Možda su na bolovanju...z:mrgreen:

Celu SFRJ izgradila je JNA i kad god su bile neke nepogode uskakala je narodu u pomoć
Posle im je ta armija koja ij je izgradila postala "agresorska"...šta ti je život...:(
 
eo meeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeeee
zebbb..tibitjuuu cmokiliiinaaac!!

danas sam se smrrrrzla ki vaška...bolele su me kosti od hladnoće..jutros išla taxijem do stanice...pa taxijem do Bg..a tamo se zahebala -ušla u pogrešan autobus..(bilo jaaaakoo ladno na stanici)..i otišla u centar...ebiga dok sam pronašla 41..pobelela sam sva...( 3 pajvana od murije nisu znali gde je stanica od 41 - a sve kod Politike :(..ebeš kretene)!!
 
402431_344431178923031_128005310565620_1135170_710494219_n.jpg
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top