Quantcast

Pricamo, dakle postojimo

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

coviax1

Poznat
Banovan
Poruka
8.916
Kuj ga ima u kafanče be...
Nema gu nikoj...

E moj Perice...A ja čuo da duhovima ladnoća ić ne smeta-isti im:bilo +40 bilo -40
vi mrtvi ladni terate svoje...
A mi se ovde smrzli ko p...trska na vetru i nikom se ne izlazi napolje da baza...
Gledam iz taštinog stana na 11 spratu jedan pecaroš na izlivu kanalizacije u Dunav...
A napolju minus pingvin-dobro tamo kod kake je nešto toplije,ali brate...
Ja tvrdio da nema luđih pecaroša,već samo takvih,ali evo ovaj nas zajebo...Doduše,
jedan je jedini pa je možda i odlepio...
A i ti -bolje ne proveravaj to da li važi ili ne i za duhove-znaš da što si bliži apsolutnoj
nuli da prestaje molekularno kretanje...Zato mani zajebanciju-posle ja moram da kradem
sa nekog LjiSa duhovitu neku i vodim je kod Eša ili Makija na doobuku iz filofilozofije...z:mrgreen:
Ma,te su navikle-njima to ko dobar dan...Ali ipak ti čuvaj svoj čoše,a tu s LjiSa-baš ako budeš teo
-naćićemo ko da ti je dovede...:zstidljivko:

Poslednja izmena:

coviax1

Poznat
Banovan
Poruka
8.916
Narafski da ima...de si bre...:D
Otpadam danas kod taštingera-pobolela,a svi moji ošli na put...
Ja skuvo buraniju za ručak i sačetkao šurnjiju...
Baka nije mogla da nahvali moju klopu (a ja in lajn bio s šefom restorana mog gariše i on mi sve diktirao...z:mrgreen:)...Kaže baka,a ne čuje baš:"S kim ti to pričaš tu u kuhinji?"
"Ma,to ja sam sa sobom kad kuvam-preslišavam se..."z:)

Art Ista

Elita
Poruka
18.354
Otpadam danas kod taštingera-pobolela,a svi moji ošli na put...
Ja skuvo buraniju za ručak i sačetkao šurnjiju...
Baka nije mogla da nahvali moju klopu (a ja in lajn bio s šefom restorana mog gariše i on mi sve diktirao...z:mrgreen:)...Kaže baka,a ne čuje baš:"S kim ti to pričaš tu u kuhinji?"
"Ma,to ja sam sa sobom kad kuvam-preslišavam se..."z:)
Hahahahaha...dobro si se snaso...ali ce telefonski racun da bude veci neg da su ti doterali klopu iz restorana...:lol: :lol: :lol:

A i vidim da ti ne treba drustvo u kafancetu...lepo se izrazgovara sas Pericu...:zcepanje:
eto...a sto meni Perica nece da se javi kad dodjem ovde a nikog nema...:lol:

Poslednja izmena:
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.