PRIČA U SLIKAMA

_Ata_

Iskusan
Poruka
6.344
Prebacujem slike sa aparata na računar, gledam ih i komentarišem da je mm slikao čitavu priču u slikama... i tako mi pade na pamet ideja za ovu temu. :D
Dakle, ne mora ih biti ovoliko, priča se može ispričati i sa dve slike, ako smo škljocnuli u pravom trenutku.
Slučajno ili namerno napravljena priča, komentari uz slike ili bez njih, slikano u jednom danu ili mesecima po malo... Ljudi ( samo, ako su nepoznati i/ili ne znaju da ih kačite ovde, molim vas cenzurišite im lica ), životinje, gradjevina koja "niče"... ma ideje su nepresušne i ima ih na svakom koraku... :ok: Pa ako tema zaživi dobro je :)

Moja bi se priča zvala - njeni prvi kolačići :lol: Nastala je spontano, jer je srećni tata slikao nas dve u kuhinji. Naravno, ovo je samo deo slika, on je škljocao nemilice :lol: Elem, ja sam uzela da mesim flekice za kupus, ona je prišla - šta to radiš, jel mogu i ja, ja joj dadoh malo testa i...

Pogledajte prilog 250441Pogledajte prilog 250442Pogledajte prilog 250443Pogledajte prilog 250444Pogledajte prilog 250445

( Khm, khm, šporet nije prljav, "samo je malo iskipelo po njemu"... :rumenko: )

Hajdemo sad, da vidimo vašu maštu, ulovljenih par trenutaka, režiranu priču... :ok:

Maturska ekskurzija, Budimpešta, datum nije bitan.

1.jpg
Stigli smo na granicu, nije slika granice, već slika bezbroj pikavaca. Opravdano. Čekali smo oko 5 sati da je pređemo.

2.jpg
Hotel u kom smo odseli. Okrugao je, i mnogo je zanimljiv raspored soba.

3.jpg
Lančani most, sagrađen 1849. godine, arhitekta je, po legendi, skočio sa njega i ubio se, kada mu je neki klinac od 5-6 godina rekao da lavovi koji ukrašavaju most nemaju jezike.

4.jpg
Sent Andrej, neko je ovde bio pre nas i ostavio grafit da svi znaju ko je i šta je.

5.jpg
Prodavnica igračaka u Sent Andreju, samo par nas je uočilo i bilo unutra. Kad se jednom uđe, teško se izlazi napolje.

Nastavak u sledećoj poruci...

6.jpg
Jeli smo langoš, koji je bio dosta skup (2.9 evra, ili oko 700 forinti). Bilo je više varijanti, drugarica i ja smo uzeli sa sirom i slaninom, ona je posula bosiljkom valjda, a ja sam posuo kao nekom pavlakom, kako oni kažu "sour cream".

7.jpg
Plovili smo brodom, i slušali "Na lepom plavom Dunavu".

8.jpg
Bili smo u Camponi, tržnom centru, i u tropikarijumu.

9.jpg
Na kraju smo prošli kroz tržni centar, umorili se samo tako, kupili nešto pred polazak za jelo, i zavalili se u lejzi begove, čekajući da krenemo nazad kući.

Beer...ovo je baš lepo...stiče se utisak da umeš da uživaš...a to je vrlina...

Sto bi rek´o jedan lik "Ti pajdo znas da zivis, bre" :hahaha:

Hvala...jos malo cu pa dosta od mene. Ugnjavih vas. Aj malo drugi neko...

Evo ga naslednik...dribla brale, zajebbao je Mesija i Ronalda djuture. :rotf: A voli auto vise od icega...neki dan dosao, pruza ruku, sav bitan i kaze "Tata, daj kuc, ocu vodim ato" (Tata, daj kljuc, hocu da vozim auto)....ja ostao bez reci. :eek: :hahaha:

IMG_9847.jpg

IMG_9843.jpg

IMG_9846.jpg

IMG_9836.jpg

Tunis, davne 2005. Lepo bilo, jahao sam i kamilu, ali nemam sad ovde sliku. Uglavnom, jelo se i pilo, dzadzio sam k´o Turcin dobar duvan sa ukusom narandze i jabuke, pio njihov caj, pozirao u grobarskoj majici ispred hotela i tako. :)

tunesien5.JPG

tunesien1.JPG

tunesien2.jpg

tunesien3_1.JPG

tunesien4.JPG

Ma briga te, aj ti samo nastavi, uživanje gledati tvoje fotke:)

Kad bude opet nekih slicica, kacicu. ;)

Da, bre ako te ne mrzi....i Atakualpa isto...i svi oni koji umeju to da kače...ja ne umem.

Kako bre ne umes? Ako imas slike na kompjuteru, onda odes ovde na simbol "Prilozi" koji se nalazi kod ovog "A" (gde mozes da menjas boju slova kojima pises)....znaci od tog "A" jos dva simbola na desno. Udjes u "Prilozi", onda nadjes slike, "aploudujes" ih i uneses u tekst...i to je to. Jebbi ga, valjda sam objasnio kako se radi. :mrgreen:

IMG_1217.jpg

Baš sam bio bolestan, i iz dosade sam gradio kule od domina. Ova je bila jedna od većih.

Fotografija4809.jpg

Sa letovanja iz Bele Crkve. Beše oko 5h ujutru, celo društvo nije spavalo, celu noć smo se zezali, pa smo ujutru namestili krug oko jezera i tražili kafu.

У наредним порукама покушаћу да вам сликама испричам и дочарам како смо провели летњи распуст

Највећи део распуста смо провели код бабе и деде тј код мојих родитеља.
тамо смо се шетали
DSCF01181.jpg

DSCF01471.jpg

DSCF0117.jpg

возили смо се у возићу

DSCF0133.jpg

DSCF01312.jpg

сликали са паткама

DSCF0121.jpg

били смо у играоници

DSCF0143.jpg

Poslednja izmena: