Priča se...

stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.
..da sam juce dobro vecerao...obicavam da jedem do 18 sati...ali oko 21 sat...glad :roll: Tipicno ono sto vise jedes,vise ti se trazi....a bas se sistematski jelo puno, zadnje vreme.Sad podvucena crta,prezderavanju.:banovati:
:zag:
Priča se da pravilo " reci NE! hrani posle 18h" dovodi neke :flert: do toga da se probude oko 2h noću zdravo jako gladni i nema im sna dok malko ne opaju frižider il' ne popiju malo vodice... :lol:
... i da je moja slavljenica ekspert za prelivene palačinke sa sirom - sve i da hoću, bilo bi mi neprijatno da ih sutra ljubazno odbijem... :zkez: DakleM: crta od prekosutra - definitivno i neopozivo! :banovati::lol:
 
:zag:
Priča se da pravilo " reci NE! hrani posle 18h" dovodi neke :flert: do toga da se probude oko 2h noću zdravo jako gladni i nema im sna dok malko ne opaju frižider il' ne popiju malo vodice... :lol:
... i da je moja slavljenica ekspert za prelivene palačinke sa sirom - sve i da hoću, bilo bi mi neprijatno da ih sutra ljubazno odbijem... :zkez: DakleM: crta od prekosutra - definitivno i neopozivo! :banovati::lol:
"

Da je lako nije ;) ali za hranu imam "karakter" ali za cigaretu sam "nula"....ne moze sve da bude naj...naj.:lol:
 
da najviše volim slatke palačinke sa sirom,nije obavezno da budu zapečene..ali
nisu iste sa ovim sirom prečanskim,kao sa pravim slavonskim sirom.. :ne:
Priča se da najvolijem domaći punomasni sir samokis, pripremljen bez dodataka i bez podgrevanja...:zaljubljena: ..."al' kad nema Ćire - dobar je i Andrija"... :lol: ... i da, u suštini, volim sva jela sa sirom. :okok:
prica se da sam i ja imala bliski susret sa palacinkama :D
Priča se da je ova pesma u ex-YU bila letnji hit! :aha2:
:lol: :zag:
 
Relaterad bild


...za pricalice :zag:
 
stanje
Zatvorena za pisanje odgovora.

Back
Top