Priča o bludnom sinu

robivek

Domaćin
Poruka
3.893
Rekla sam ti lepo da se ne raspitujem jer znam Bibliju.
Strpi se malo nisam corava.
Definisi malo,koliko je to vremena ?
...ako te dobro razumem,trenutno istrazujes Bibliju kako bi pronasla odgovora jer mi ne verujes da je tako kao sto ti ja kazem i argumentiram Bibliskim citatima ?
To mi deluje nesto u stilu " ja verujem da je to tako kako kazem ali trenutno nemam dokaza da bih to potvrdila"... :)

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Definisi malo,koliko je to vremena ?
...ako te dobro razumem,trenutno istrazujes Bibliju kako bi pronasla odgovora jer mi ne verujes da je tako kao sto ti ja kazem i argumentiram Bibliskim citatima ?
To mi deluje nesto u stilu " ja verujem da je to tako kako kazem ali trenutno nemam dokaza da bih to potvrdila"... :)
Ne istrazujem mrzi me.
Nisam ti ja kuce da me dresiras i naredjujes sta cu i kad cu.
da ne kazem zena

robivek

Domaćin
Poruka
3.893
Ne istrazujem mrzi me.
Nisam ti ja kuce da me dresiras i naredjujes sta cu i kad cu.
Odkud tebi ideja da kad te neko pita i trazi odgovora da on u stvari hoce da te trenira kao kuce il da te zeni ? :)
Da nisi i to saznala u toku tvog vrskog obrazovanja ?
Dakle dala si konkretnu teolosku tvrdnju sa konstantnim narativom da si odlican poznavaoc Biblije i da svaku teolosku tvrdnju koju ovde iznosis temeljis na Bibliju pa ja sam ti samo potrazio da nam to dokazes konkretnim Bibliskim tekstovima.
Sta ima tu nepristojno,neprikladno ili mozda bezobrazno pa da me toga radi ignorises ???
Da nije moizda to iz razloga sto si svesna da takvog Bibliskog teksta nema u citavoj Bibliji i da si konacno shvatila da su te neke strazarske kule definitivno preveslale "zednu preko vode" ???

aeternum

Elita
Banovan
Poruka
15.710
Odkud tebi ideja da kad te neko pita i trazi odgovora da on u stvari hoce da te trenira kao kuce il da te zeni ? :)
Da nisi i to saznala u toku tvog vrskog obrazovanja ?
Dakle dala si konkretnu teolosku tvrdnju sa konstantnim narativom da si odlican poznavaoc Biblije i da svaku teolosku tvrdnju koju ovde iznosis temeljis na Bibliju pa ja sam ti samo potrazio da nam to dokazes konkretnim Bibliskim tekstovima.
Sta ima tu nepristojno,neprikladno ili mozda bezobrazno pa da me toga radi ignorises ???
Nisam rekla da treba da me neko zeni vec da ti nisam zena niti kuce da mi tako naredjujes a ni ne svadja mi se.
Ne ignorisem te ako ti brzo ne odgovorim.
To sto ti ne razumes da u Bibliji sve ima je tvoj problem samo Bibliju koristim.

robivek

Domaćin
Poruka
3.893
Nisam rekla da treba da me neko zeni vec da ti nisam zena niti kuce da mi tako naredjujes a ni ne svadja mi se.
Hmmm,jes da mi srpski nije maternji jezik ali sam gotovo uveren da formulacije koje sam koristio u razgovoru s tobom nisu zapovedne recenice ( koregiraj me ako li gresim s konkretnim citatom).
I ovo nije svadja nego diskusija - dali si konkretnu tvrdnju i ja ti samo potrazio da to argumentiras Bibliskim citatima.
Gde je tu bilo kakva "objava ratnog stanja"???

Ne ignorisem te ako ti brzo ne odgovorim.
To sto ti ne razumes da u Bibliji sve ima je tvoj problem samo Bibliju koristim.
Odlicno,evo te opet...dakle molim te daj nam konacno citate iz te Biblije koju koju kazes da koristis i to je to...naravno,po meni postoji i opcija da nam priznas da je to sto si tvrdila bilo samo tvoje razmisljanje koje nije Biblisko i idemo dalje.
Dakle ?

Da biste mogli da kreirate nove teme, trajno koristite svoje ime i ne pogađate stalno slike - kliknite ovde da se registrujete.

Blokirali ste reklame
Dragi prijatelju, nemojte da blokirate reklame - isključite Ad Blocker na Forumu, jer će tako mesto vaših susreta na Krstarici ostati besplatno za korišćenje.