Prezime ?

Pa da... novac kao jedan od bitnih faktora za opstanak jednog braka, mora da se zaradjuje na sve nacine. A brkove nije problem "podgajiti"... Muzic bi cak mogao biti i menadzer... ;)
 
He, he... nije valjda da zbog tog avatarcica nastaju problemi... I ja bih ga rado gledao (Rumba-rum... ili tako nesto), samo kada bih se dokopao neke epizodice, bas dugo ga nisam odgledao. ;)
 
shto se mene tiche mozhe da se preziva kako otje...no samo to trazhenje mora imati pametno pokritje...da mi neka kazhe e kao ja tju svoje jer kao tako mi se otje il neshto...to ne da prodje...mada mislim da se netju ni zheniti jer sve je to u sushtini jedna velka glupos...ne porodica nego samo venchanje...
 
U ala se oseca nesto.
TU SAMO PATKICA POMAZE.
f045.gif
 
AntunTun:
shto se mene tiche mozhe da se preziva kako otje...no samo to trazhenje mora imati pametno pokritje...da mi neka kazhe e kao ja tju svoje jer kao tako mi se otje il neshto...to ne da prodje...mada mislim da se netju ni zheniti jer sve je to u sushtini jedna velka glupos...ne porodica nego samo venchanje...
Chek... a koji to pametan razlog stoji iza toga da tvoja buduca zena (koju necesh imati) uzme tvoje prezime?
 
nikodim:
He, he... nije valjda da zbog tog avatarcica nastaju problemi... I ja bih ga rado gledao (Rumba-rum... ili tako nesto), samo kada bih se dokopao neke epizodice, bas dugo ga nisam odgledao. ;)
Zove se La Linea... Italijanski crtać, i ja ga obožavam, pa slučajno znam.

P.S. Izvinjavam se što sjebavam temu, ali ionako nije neka, i bila je već sto puta.
 
pa ja sam do sada chuo jedno...devojci je tjale skroz mator...i super je chova...bash dobar chovek koji je mladencima pomogao i materijalno i u smislu podrshke...razboleo se pre nego shto su se venchali...ima taj neki trip sa svojom lozom i pretcima...prilichno sirovo al chovek je prost (shto ne znachi da nije mnogo dobar chovek kog je mladozhenja strashno cenio i sve)...a ima josh dve tjerke obe u kanadi...ova josh ostala neudata...mladozhenja je znao trip da je chovek imao 2 brata i 2 sestre...jedan brat poginuo kao mlad...drugi se nije zhenio...da ne duzhim to prezime se ukida s njim...i eto on je zheleo da njegova tjerka nosi njegovo prezime...to nije pitao mladozhenju al je on znao...pitala ga je njegova budutje supruga i on je pristao...e to je jedan sluchaj koji ja znam...a ne sumnjam da bi imao josh neki neobichan al mogutj sluchaj...pa sam reko da u nekim uslovima mozhe biti opravdan...

vidi ovu dvojicu shto su...bash su...al shta ima veze...
 
CaLiMeRo:
Zove se La Linea... Italijanski crtać, i ja ga obožavam, pa slučajno znam.

P.S. Izvinjavam se što sjebavam temu, ali ionako nije neka, i bila je već sto puta.


Odlicno, hvala na informaciji, jako dugo ga nisam gledao, tako da pojma nemam kako se zove (tj. zaboravio sam). ;)
 
AntunTun:
pa ja sam do sada chuo jedno...devojci je tjale skroz mator...i super je chova...bash dobar chovek koji je mladencima pomogao i materijalno i u smislu podrshke...razboleo se pre nego shto su se venchali...ima taj neki trip sa svojom lozom i pretcima...prilichno sirovo al chovek je prost (shto ne znachi da nije mnogo dobar chovek kog je mladozhenja strashno cenio i sve)...a ima josh dve tjerke obe u kanadi...ova josh ostala neudata...mladozhenja je znao trip da je chovek imao 2 brata i 2 sestre...jedan brat poginuo kao mlad...drugi se nije zhenio...da ne duzhim to prezime se ukida s njim...i eto on je zheleo da njegova tjerka nosi njegovo prezime...to nije pitao mladozhenju al je on znao...pitala ga je njegova budutje supruga i on je pristao...e to je jedan sluchaj koji ja znam...a ne sumnjam da bi imao josh neki neobichan al mogutj sluchaj...pa sam reko da u nekim uslovima mozhe biti opravdan...

vidi ovu dvojicu shto su...bash su...al shta ima veze...


Covece kakva prica... posto poticem iz srednjevekovne partrijahalne porodice ovo je za mene prica decenije. Ima vec 10-ak min. kako ne mogu da se smirim, kako ne mogu suze da obuzdam... sta si mi to uradio, zlikovce.
I sta je bilo na kraju, mislim na prezime... "Pricaj covece, pricaj, sav se ozniji." :shock:
 
Covece kakva prica... posto poticem iz srednjevekovne partrijahalne porodice ovo je za mene prica decenije. Ima vec 10-ak min. kako ne mogu da se smirim, kako ne mogu suze da obuzdam... sta si mi to uradio, zlikovce.
I sta je bilo na kraju, mislim na prezime... "Pricaj covece, pricaj, sav se ozniji."


ne vidim zashto je tuzhan?...potichesh iz srednjevekovne porodice?...kapiram da si teo neshto da sugerishesh al ne vidim shta...mislish glup razlog ti ne bi proguto sve to?...il si samo teo da ukazhesh na moje shta?...mislish da pricha nije istinita?...ne kazhem da jeste ja sam chuo negde od nekog...koji je vama ljudima?...ne kapiram...eto mene gde pishem o nechemu i eto nekih retarda koji se navrzu...to za ova dva pavijana...al shta sad ti otjesh?...ne kapiram zaista ne...piaf je pito koji razlog...ok ja sam naveo neki primer koji mi je pao na pamet...mozhda ima neshto tipa izgubila je brata negde nekad pa kao da zadrzhi...mislim otqd znam shta mozhe da se dogodi...na kraju krajeva i yebe mi se kako tje da se preziva...a evo sada tebe koji tu kao neshto pishesh...i evo mene josh ludjeg jer odgovaram na tvoje neshto...
 
@Antun

Opusti se... nema tu nikakve "cimalice"....
Da li je istinita ili ne... zar je to i bitno... Mada, kakvih sve razmisljanja sretoh po ovoj nasoj zemljici ne bi me cudilo ni da je istina. Nije li to klasicna balkanska primitivstina, bas ono sto nas cini "srednjevekovno zatucanim"? Uopsteno... ne vidim zbog cega bi prezime bilo toliko bitno, osiim u gore navedenom slucaju. Dakle, nema potrebe da se zamaras oko gluposti. ;)
 

Back
Top