Prezime ?

Ja sam razmisljala o toj varijanti , da ako se IKAD budem udavala , zadrzim i svoje prezime, jer sam poslednja u lozi , pa da prezime " ne umre " , ali ako bi se moj buduci bunio , onako bas jako , verovatno ne bih.

Mada, bilo bi mi bas zao, jer je ono specificno , simbolicno i deo mene !
 
E pa stvarno je neverovatno da na svaku temu obavezno mora neko zensko da odgovori iako je pitanje postavljeno muskarcima. :lol: Slicna tema ima i na zenskom kutku btw.
 
nikako ne bih odreagovao,to je njen izbor

taj koji bi insistirao da mu supruga ima isto prezime kao i on a ne njena slobodna volja, bio bi JAKO isklomleksiran...
 
Pa sta onda ako sam odgovorila ?

Nisam primetila iz prilozenog da je to na " savremenom " strogo zabranjeno ?

Uostalom, mi kao te , koje preuzimamo prezime isto treba da kazemo svoje misljenje !
 
ma nigde ne pise,nego ce loop da popizdi kad vidi da ima samo jedan muski odgovor a nekoliko zenskih i onda cemo svi da popijemo ignore i tako to :lol:
vis da ne komentarise a na forumu je :lol:
 
E pa neva vidi se da ne znas kako stvari stoje :) Na muskom kutku je vec par puta izbila pobuna sto se zene uopste javljaju kad se pitanje postavlja muskarcima :) Doduse, imaju donekle i pravo.
 
ali samo donekle :lol: vids da ovaj savremeni muskarac stoji isprazan i dosadan i da skoro i nema aktivnih tema :shock:
milojko ne dolazi....niko ne dolazi...jos da zene ne smeju nista da kazu,mogli bi odma da ga skidaju sa liste podforuma :lol:
 
Ne moze, ovo je Balcan, gde se odlicno zna ko nosi brkove a svi znamo cemu brkovi sluze. Dakle, ako zeli i moze da nosi brkove vece od "muzijakovih", onda moze. U suprotnom svaki dogovor otpada... ;)
 
u spaniji deca nose prezimena a cesto i imena oba roditelja :shock:
zamisli neko te pita kako se zoves...a tebi ime kraja nema :shock:
ja sam za to da uzmu lepse prezime :mrgreen:
 
Da lepse... to je OK, samo kako napraviti dogovor koje je lepse?

btw Roditelje mog prijatelja zaustavi saobracajna policija u Italiji, proveri im "isprave" i pita ih:"Da li ste vi brat i sestra?" Zbog prezimena, narafski... ;)
 
nikodim:
Da lepse... to je OK, samo kako napraviti dogovor koje je lepse?

btw Roditelje mog prijatelja zaustavi saobracajna policija u Italiji, proveri im "isprave" i pita ih:"Da li ste vi brat i sestra?" Zbog prezimena, narafski... ;)
e i ja sam cula par takvih blamova iz italije :lol:
 
Banshee:
a cemu brkovi sluze? :?


Brkovi su na ovim prostorima vazda bili merilo muskosti, dakle onaj ko je nosio brkove u kuci imao je apsolutno pravo da raspolaze svim materijalnim i duhovnim vrednostima koje to domacinstvo poseduje. Sto bi znacilo da je onaj ko ima brkove glavni... boss, master... 8-)
 
pre bi imao brkatu (i bradatu da bude zanimljivije ) zenu nego sto bi joj dao da zadrzi i svoje? :shock: :lol:
mozes posle da je iznajmis cirkusu...ztrakcija...bradata zena :D
 

Back
Top