prezervativi

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.230
da li vas je blam da ih kupujete ili ih uzimate sa ponosom?

ono...u kolica pored njih natrpate jos gomilu drugih stvari ili uzmete samo kutiju toga nasred korpe i onako sa osmehom prilazite kasi dok vas drugi gledaju sa misljenjem..ja cu danas hebati a vi gledajte :D
 
da li vas je blam da ih kupujete ili ih uzimate sa ponosom?

ono...u kolica pored njih natrpate jos gomilu drugih stvari ili uzmete samo kutiju toga nasred korpe i onako sa osmehom prilazite kasi dok vas drugi gledaju sa misljenjem..ja cu danas hebati a vi gledajte :D

ovde u perhrambenim prodavnicama su kurtoni nakasi tako da ne moras da ih setas i pravis se vazan :lol:
ne nije me blam
 
stomak do zuba mosh da imash samo ako si debela trudnjacha, pa onda i da razumem blam ...ovako ..wtf?
ako zanemarimo udaju kao specifichan nepotreban chin u zivotu zene .

Pa od tog nekog procenta zena koje su se udale trudne, vecina ih je bilo sa stomakom do zuba.
naravno govorim za neku siru okolinu a i cinjenicu da zivim pored crkve pa pratim desavanja htjela ne htjela.


A na kraju krajeva, bio bi me blam, da se udam trudna makar i mjesec dana, ako se udajem samo zbog trudnoce. A budimo realni, ko je planirao svadbu nije ostao trudan prije nje.
 
a zdravstvena bezbednost? ili ih korsitite samo zbog nezeljne trudnoce?
za to postoje i druge alternative.

nekad ostale alternative nisu adekvatne iz medicinskih razloga..
a sad si ushiljio temu .
lepo reci da li si ili nisi ikad pitao kasirku da li je kondom proporcionalno srazmeran kupcu koji stoji pred njom , ha?
 
da li vas je blam da ih kupujete ili ih uzimate sa ponosom?

ono...u kolica pored njih natrpate jos gomilu drugih stvari ili uzmete samo kutiju toga nasred korpe i onako sa osmehom prilazite kasi dok vas drugi gledaju sa misljenjem..ja cu danas hebati a vi gledajte :D

Pametna zena uvek ima par komada u tasni..:malav:
 
Pa od tog nekog procenta zena koje su se udale trudne, vecina ih je bilo sa stomakom do zuba.
naravno govorim za neku siru okolinu a i cinjenicu da zivim pored crkve pa pratim desavanja htjela ne htjela.


A na kraju krajeva, bio bi me blam, da se udam trudna makar i mjesec dana, ako se udajem samo zbog trudnoce. A budimo realni, ko je planirao svadbu nije ostao trudan prije nje.


joj !
zashto te predrasude da se udajesh zbog trudnoce ako si trudna? meni je takav stav potpuno nejasan...
drugo , shto mora svadba, moze samo venchanje...
trece , shtos mene tiche sve moze u smece :lol:
 
kasirke kazu da je obicno proporcionalan nosu koji kupac ima :)

si ti siguran da kasirke gledaju u nos? :lol:

- - - - - - - - - -

Pa ako si u monogamnoj vezi, gdje ste oboje zdravi, pilule su sasvim dovoljne i jako prakticne :)

nisu dovoljne my dear, zato shto nekim zenama ne odgovaraju... da ne duzim o tome koliko prave hormonski haos u organizmu ...veshtachka igranka ..
 

Back
Top