Preventivna prevara

tab503

Tabana po forumu
Administrator
Poruka
113.230
Nesto pisah na drugoj temi i pade mi na pamet.

Sta mislite o preventivnoj prevari?

Ono da se ne desi da jednog dana imate 80 i nesto i onda saznate kako vas je draga osoba prevarila dok ste bili mladi..

Ovako preventivno prevaris i ne osecas se kao veran majmun kad saznas tako nesto u starosti :D

mysterious-woman-cheating-on-her-partner.jpg
 
Poslednja izmena:
Нешто ми паде на памет. Како би сте ви реаговали да неким унутрашњим чулима осетите да вас партнер вара тј. да сумњате али немате доказ, а бес и фрустрација само куљају из вас. Како решити ту ситуацију. Стављам себе у тај положај иако немам брак или везу. Питам се да ли бих полудео од сумње и пребио је или бих отишао од ње.....или само слегао раменима и наставио даље.
 
Nesto pisah na drugoj temi i pade mi na pamet.

Sta mislite o preventivnoj prevari?

Ono da se ne desi da jednog dana imate 80 i nesto i onda saznate kako vas je draga osoba prevarila dok ste bili mladi..

Ovako preventivno prevaris i ne osecas se kao veran majmun kad saznas tako nesto u starosti :D

Sakrijem mu zubnu protezu i pampers gatjice
 
Нешто ми паде на памет. Како би сте ви реаговали да неким унутрашњим чулима осетите да вас партнер вара тј. да сумњате али немате доказ, а бес и фрустрација само куљају из вас. Како решити ту ситуацију. Стављам себе у тај положај иако немам брак или везу. Питам се да ли бих полудео од сумње и пребио је или бих отишао од ње.....или само слегао раменима и наставио даље.

Da znas sta je prava jubav NIKADA ne bi sumnjao u svoju ljubav.

ja sumnjam da mi je majka marsovac ali nemam dokaze sta cu sad? e takvo je recimo meni zazvucalo ovo tvoje pitanje
 
Нешто ми паде на памет. Како би сте ви реаговали да неким унутрашњим чулима осетите да вас партнер вара тј. да сумњате али немате доказ, а бес и фрустрација само куљају из вас. Како решити ту ситуацију. Стављам себе у тај положај иако немам брак или везу. Питам се да ли бих полудео од сумње и пребио је или бих отишао од ње.....или само слегао раменима и наставио даље.
Odvedem ga u garažu, ćuna u stegu, otkinem ručku....dobije onu malu pilu iz OTO-a i zapalim garažu. Vrlo jednostavno zapravo.
bravarska-stega-velika-stolna-slika-37635289.jpg
 
Nesto pisah na drugoj temi i pade mi na pamet.

Sta mislite o preventivnoj prevari?

Ono da se ne desi da jednog dana imate 80 i nesto i onda saznate kako vas je draga osoba prevarila dok ste bili mladi..

Ovako preventivno prevaris i ne osecas se kao veran majmun kad saznas tako nesto u starosti :D
Znao sam da si ti i mekflaj ista osoba
 

Back
Top