Prevara u vezi

Pitanje za nase drage forumasice
^Osoba zenskog pola koja je u stabilnoj vezi ili braku ali zeli da prevari svog partnera, potrebna joj je akcija a pritom zeli da odrzi svoju vezu stabilnom^

Devojke tj dame kakav je vas stav ?

Veza u prevari je grozna stvar !
Ma to je toliko glupo,ko god ide karati ili se kara sa strane znaci da mu nije iskreno stalo! Eh to bi ti bilo to,s moje strane gledista. Al ja nikada ne bi oprostio to svojoj djevojci a siguran sam da ne bi ni ona meni :)

Ja sam protivnik prevara, ali ne uzimam sebi za pravo da drugima pridikujem ili sudim zbog toga...
So, ako to zelis, onda samo naprijed...
Ali, pripazi pritom da dobro sakrijes tragove, a ako druga strana ipak nekako sazna za to, ne priznaj ni za zivu glavu!

^Osoba zenskog pola koja je u stabilnoj vezi ili braku ali zeli da prevari svog partnera, potrebna joj je akcija a pritom zeli da odrzi svoju vezu stabilnom^

ne moze tu niko nista da kaze.
ta koja zeli nekoga sa strane sigurno zivi sa nekim koji je nije ispunio kao zenu, i to ne mislim samo fizicki vec pre emotivno.

Psihijatar njoj treba. Stabilna veza a hoće da pevari, treba joj akcija, a da veza ostane stabilna. :lol: Meni ovde ništa nije stabilno. :lol:
Prvo, kada je veza stabilna, onda ima i akcije. Ako fali akcije, onda je veza mrtva, a ne stabilna.
Ne možeš prevariti i zadržati mir u vezi. Čim ima potrebe za varanjem, nešto ne štima, a onda se sve samo razvije i sazna.
:lol: Užas.

Psihijatar njoj treba. Stabilna veza a hoće da pevari, treba joj akcija, a da veza ostane stabilna. :lol: Meni ovde ništa nije stabilno. :lol:
Prvo, kada je veza stabilna, onda ima i akcije. Ako fali akcije, onda je veza mrtva, a ne stabilna.
Ne možeš prevariti i zadržati mir u vezi. Čim ima potrebe za varanjem, nešto ne štima, a onda se sve samo razvije i sazna.
:lol: Užas.

bwawooooooo!!!!

Moj stav je jasan . Reci mu da ti treba malo akcije i nema prevare jer zna :ok:

Ako ti se javila potreba da to uradis ti ga vec varas u mislima pretpostavljam cesto:think: ,
znaci ako bez obzira sto smatras da imas nesto vredno kraj sebe ti zelis dodatnu "akciju" onda ti savetujem da mu jasno kazes sta zelis, tako ces ujedno da proveris stabilnost vase veze, jer u svakom slucaju trenutno stanje ne vodi nicemu osim u pre ili kasnije prevaru i raskid.

Mozda i on ima slicne zelje, a mozda kad mu kazes ti totalno izgubis zelju za akcijom i necim sto je zabranjeno :lol:;)

Back