Prevara preko net-a???Da li je moguce????

G

Gost26

Gost
Dopisujem se sa jednom devojkom nekoliko meseci i odlicno nam je!!!Planirali smo da se vidimo i pokusamo.
Problem je nestao sto je moja zena procitala history i nastao je haos!Brak nam nije zadovoljavajuci,ali ne mogu da rizikujem zbog nepoznate devojke,jos uvek,iako nam je stvarno dobro.Ne znam sta da radim.Jel bio neko u slicnoj situaciji?To nije prevara,mada je svasta tamo pisalo i ima pravo moja zena kad se ljuti.
POmoc
 
ovisi o kojim se godinama radi.pretpostavljam 26.nisu svi brakovi uspesni olja,jel da?da jesu nebi se nakon 4-5 god rasturali.pogledaj statistiku.koliko se brakova sklopi ,a koliko razvede
.slazem se da treba pokusavati ga spasiti,ali ako neide,nema razloga ni da ga odrzis.jedan je zivot,a treba ga pametno za sebe i svoju porodicu proziveti.netreba biti egoista,ali ni u svoju stetu ici.
 
goran37:
ovisi o kojim se godinama radi.pretpostavljam 26.nisu svi brakovi uspesni olja,jel da?da jesu nebi se nakon 4-5 god rasturali.pogledaj statistiku.koliko se brakova sklopi ,a koliko razvede
.slazem se da treba pokusavati ga spasiti,ali ako neide,nema razloga ni da ga odrzis.jedan je zivot,a treba ga pametno za sebe i svoju porodicu proziveti.netreba biti egoista,ali ni u svoju stetu ici.
Jos ces da nagovoris coveka da se razvede.
Nije toliko strasno.
 
Chernobill:
goran37:
ovisi o kojim se godinama radi.pretpostavljam 26.nisu svi brakovi uspesni olja,jel da?da jesu nebi se nakon 4-5 god rasturali.pogledaj statistiku.koliko se brakova sklopi ,a koliko razvede
.slazem se da treba pokusavati ga spasiti,ali ako neide,nema razloga ni da ga odrzis.jedan je zivot,a treba ga pametno za sebe i svoju porodicu proziveti.netreba biti egoista,ali ni u svoju stetu ici.
Jos ces da nagovoris coveka da se razvede.
Nije toliko strasno.

ma ne bih ja njemu dao da se razvede, kad je bio tolko pametan kad se zenio e sad nek vidi sta je uradio ...... ne ne, nema bezanja :lol: ...
uzgred, misljenja sam, kad nesto radis radi do kraja. ko oce da se razvede i ko se razvede onda mu zabraniti da se ponovo zeni i ima porodicu jer ce je sigurno opet upropastiti ......

gomila je neodgovornih ljudi, a mnogo je zrtava ..... c c c
 
Ako mislis da i dalje ostanes u braku, ti lepo sedi i pricaj sa svojom zenom. Ako mozete da izgladite stvari, super, ako ne, kud koji mili moji. Druga stvar, ako zelis da ostanes i dalje u braku, a pored zene da imas i ljubavnicu, onda poslusaj chernobilla i brisi history i sve ostalo na osnovu cega bi ona mogla da te uhvati na delu. Oprezno sa tim, nije to decija igrarija
 
Gost26:
Dopisujem se sa jednom devojkom nekoliko meseci i odlicno nam je!!!Planirali smo da se vidimo i pokusamo.
Problem je nestao sto je moja zena procitala history i nastao je haos!Brak nam nije zadovoljavajuci,ali ne mogu da rizikujem zbog nepoznate devojke,jos uvek,iako nam je stvarno dobro.Ne znam sta da radim.Jel bio neko u slicnoj situaciji?To nije prevara,mada je svasta tamo pisalo i ima pravo moja zena kad se ljuti.
POmoc

Napadaj klinku a zena nek ti malo iskulira.dosta od mene.kratko ali pametno
 
jeasus:
Gost26:
Dopisujem se sa jednom devojkom nekoliko meseci i odlicno nam je!!!Planirali smo da se vidimo i pokusamo.
Problem je nestao sto je moja zena procitala history i nastao je haos!Brak nam nije zadovoljavajuci,ali ne mogu da rizikujem zbog nepoznate devojke,jos uvek,iako nam je stvarno dobro.Ne znam sta da radim.Jel bio neko u slicnoj situaciji?To nije prevara,mada je svasta tamo pisalo i ima pravo moja zena kad se ljuti.
POmoc

Napadaj klinku a zena nek ti malo iskulira.dosta od mene.kratko ali pametno
nije kratko a,nije ni ....
 
keeper,neznam koje si ti sorte,ali srednji vek je odavno iz nas,a i za decu je gore da odrastaju u haos ambijentu,postaju psihopate,pa narkosi,onda kriminalci i na kraju zavrse mrtvo gledajuci ravninu asfalta.ja imam iza sebe jedan propali brak (nazalost)bez dece,i isli smo dva meseca u bracno savetovaliste pa nije ni tada uspelo,ali sam tada tek shvatio sta je brak.ti mi kazi sta je za tebe bracna zajednica,pa cu ti ja odgovoriti.
 
Savetnica:
Ako mislis da i dalje ostanes u braku, ti lepo sedi i pricaj sa svojom zenom. Ako mozete da izgladite stvari, super, ako ne, kud koji mili moji. Druga stvar, ako zelis da ostanes i dalje u braku, a pored zene da imas i ljubavnicu, onda poslusaj chernobilla i brisi history i sve ostalo na osnovu cega bi ona mogla da te uhvati na delu. Oprezno sa tim, nije to decija igrarija


A jel pita neko ljubavnicu šta misli o svemu tome?????
 
goran37:
keeper,neznam koje si ti sorte,ali srednji vek je odavno iz nas,a i za decu je gore da odrastaju u haos ambijentu,postaju psihopate,pa narkosi,onda kriminalci i na kraju zavrse mrtvo gledajuci ravninu asfalta.ja imam iza sebe jedan propali brak (nazalost)bez dece,i isli smo dva meseca u bracno savetovaliste pa nije ni tada uspelo,ali sam tada tek shvatio sta je brak.ti mi kazi sta je za tebe bracna zajednica,pa cu ti ja odgovoriti.

hehe ..... ja ne znam sta je brachna zajednica i zato ne ulazim u brak :wink: ......
kad nauchim i shvatim i kad budem bio siguran u sta ulazim onda cu to uraditi ......
deca nece odrastati u haos ambijentu ako se haos sredi ili jos bolje ne dozvoli ..... a vidis, i deca su odgovornost. ne praviti decu ako neces moci da im obezbedis ambijent za odrastanje ......
naravno da je srednji vek daleko. a to sto je ovo moderno doba i doba demokratije i slobode ne znaci da svako moze da radi ono sta zeli i sta njemu odgovara, pa makar i preko ledja drugih. to se danas vrlo lepo, lako i slobodno radi, evo imam i ja caleta koji je malo prekasno shvatio da je brak zaje8ana stvar pa je resio da se opet zamomchi .....
c c c c ...... tako da dobro znam tu sortu ljudi koji ce sve sebi fino urediti pa makar se prelomilo preko njihovih rodjenih.

ne, neke stvari jednostavno nisu za neodgovorne.
 
Moj ti je savet brate da se manes coravog posla i dopisivanja na internetu. Nago ako ti je stalo i malo do braka bolje okreni novi list i stavi dobro prst na celo. Svi mi mozemo doci do stadijuma na kome si ti sada " razvesti se ili ne", ali gledaj malo bolje u buducnost. Ja sam bila u slicnoj situaciji ko ti sad samo sto nije bio brak u pitanju. I mogu ti reci da nije sve sto siza zlato. Ko po obicaju bilo je dobro neko vreme, i onda...Nije to to iako je izgledalo do savrsenstva da jeste. A nazad nisam mogla. Tato razmisli ali neigraj se sa vatrom nego trazi nacin da vratis negde utuljenu ljubav a poverenje se stice. Znas i sam.
 
Devojka preko neta? Slatke pricice koje pale mastu:pred nepoznatom osobom koju ne vidis oci u oci,mozes da das masti na volju, da se otvoris i izneses svoje najludje snove koje nikada ne bi izneo svojoj zeni iz straha od odbijanja i neprihvatanja. Na kraju krajeva i sam znas da je veliko pitanje koliko je susret sa tom devojkom neizvestan i rizican. Preljubu si pocinio sa njom (mislima) i zena ti se s pravom ljuti: nisi se njoj otvorio, planiras da to uradis sa drugom. Zamisli da tvoja supruga prilikom odnosa sa tobom masta da je umesto tebe tu neko drugi? Sada kada je "pukla tikva" idealna ti je sansa da pokusas da zajedno sa njom otvoreno popricas o vasem braku, o stvarima koje vas tiste i koje vas udaljavaju jedno od drugog. Cim te pale price o sexu (na nevidjeno) znaci da tu nesto skripi.Zasto ne bi sa svojom zenom, u terapeutske svrhe, pokusao tu varijantu koju si imao sa tom devojkom (ona kod kuce ti u nekom internet-kafeu, kontaktirali kao da se ne poznajete?). Mozda bi na taj nacin shvatili kolko se malo poznajete, koliko malo poznajete zelje druge strane, otkrijete gde ste i zbog cega poceli da gubite jedno drugo i na kraju kada shvatite sve to iskorigujete. (UH! Hocu li ikad moci sloziti normalne, kratke i jasne recenice? :roll: )
 
Savetnica:
Ako mislis da i dalje ostanes u braku, ti lepo sedi i pricaj sa svojom zenom. Ako mozete da izgladite stvari, super, ako ne, kud koji mili moji. Druga stvar, ako zelis da ostanes i dalje u braku, a pored zene da imas i ljubavnicu, onda poslusaj chernobilla i brisi history i sve ostalo na osnovu cega bi ona mogla da te uhvati na delu. Oprezno sa tim, nije to decija igrarija
Znas kako,ja imam 26 godina i ja je zovem zena,mada mi nismo formalno u braku,zivimo zajedno skoro dve godine,ali nismo nista potpisali.Ne znam ni sam sta da radim.Hocu da se vidim sa tom devojokom,zainteresovala me je,a opet rizikujem nesto sto..ne funkcionise bas vec neko vreme,samo mnogo se toga tu izmesalo,familija....uh.na mukama sam ljudi,nemojte toliko da osudjujete,uvek lako da budes pametan kad je neko drugi u pitanju
Pozdrav
 
Chernobill:
TiigricaNS:
E pa stvarno!
Svaka promena povremeno godi ali da ti zena tako nesto nadje i procita!!!???
Bas smo bili blagi.
Nisi nam dao sve informacije. Ako ti nije zena, a ako vam jos i ne ide (ako sam dobro razumeo) ne vidim u cemu je tu promlem.
Ma valjda sam kukavica.
Rano mi je da rizikujem zbog devojke sa neta,koja mi se inace mnogo svidja,ali..sad je ovo iskrslo i bas je sranje
 
gost26:
Savetnica:
Ako mislis da i dalje ostanes u braku, ti lepo sedi i pricaj sa svojom zenom. Ako mozete da izgladite stvari, super, ako ne, kud koji mili moji. Druga stvar, ako zelis da ostanes i dalje u braku, a pored zene da imas i ljubavnicu, onda poslusaj chernobilla i brisi history i sve ostalo na osnovu cega bi ona mogla da te uhvati na delu. Oprezno sa tim, nije to decija igrarija
Znas kako,ja imam 26 godina i ja je zovem zena,mada mi nismo formalno u braku,zivimo zajedno skoro dve godine,ali nismo nista potpisali.Ne znam ni sam sta da radim.Hocu da se vidim sa tom devojokom,zainteresovala me je,a opet rizikujem nesto sto..ne funkcionise bas vec neko vreme,samo mnogo se toga tu izmesalo,familija....uh.na mukama sam ljudi,nemojte toliko da osudjujete,uvek lako da budes pametan kad je neko drugi u pitanju
Pozdrav
Pa nisi mi jasan, ja te ne osudjujem , samo te ne kapiram najbolje. Nisi u braku, ne funkcionisete bas najbolje. Ti si nasao neku sa kojom ti bar izgleda da bi uspelo. Nesto mi tu smrdi. Jel ti to neka navika, pa ti se ne da da odes ili sta?
Mozda bi trebalo da se licno upoznas sa doticnom, pa ces da vidis. Mozda u prirodi i ne bi bilo tako sjajno kako ti se sad cini u ovom cyber svetu.
 
Alo , to sto spominjes internet kao pretpostavku o prevari je samo fiksacija.Internet je realna stvar i sluzi nam za uspostavljanje kontakta sa drugom osobom.Isto je kao i da koristis telefon i planiras vokalno sve to sto planiras pisajuci.Izuzetno ozbiljna stvar , ali neki non-stop spominju kao nesto paperjasto sto ne postoji i stalno izmislaju price kako je to samo tastatura i ekran .NIJE TACNO!Izuzetno mocan medijum koji nam omogucava da se iskazemo u potpunosti i mnogo prizemniji od bilo cega.Slike , glas, kamere , a pri tom ste sami u sobi i vasa masta nema ogranicenja.Rekao bih , ili se cuvajte toga ili ga koristite maksimalno ,ali ne pricajte price kako je to nesto sto je abnormalno, jer je NORMALNO i nesto sto nam donosi novo vreme.
Apsolutno je isto kao kad pises obicna pisma i kada ih saljes elektronski.Ova elektricna su jos opasnije jer su brza i multimedijalna , a samim tim i opipljivija.
Nemam nameru da diskutujem i debatujem na ovu temu, ja sam ovde samo izneo sta ja licno mislim o tome.

Pozdrav svima SL
 
gost26:
Ma valjda sam kukavica.
Rano mi je da rizikujem zbog devojke sa neta,koja mi se inace mnogo svidja,ali..sad je ovo iskrslo i bas je *

E pa ne samo da si kukavica, nego si i...
Znaci, prvo hoces da osiguras nesto sigurno (sa ovom devojkom sa neta), pa da onda raskrstis sa "zenom"? Tj. neces da raskidas sa njom dok ne vidis da li ce sa ovom novom biti sve u redu.. Nemoj da bi slucajno bio sam neko vreme...
Stvarno ste neki...
 

Back
Top