prevara na Crnogorskom primorju u vezi ponude posla

zorasara

Zainteresovan član
Poruka
107
Javila sam po preporuci u Hotel OTRANT ulcinj,za posao sobarice.Dogovor je bio,placeni putni troskovi od Novog Sada do Ulcinja i nazad,tri obroka,kafa,pice smestaj,plata po dogovoru,nece biti mala..ali da dodjem 7 dana da vidim dali mi odgovara i ja njima.Stigla sam smestaj nije los ali treba jedno 4 sata da se sve ocisti,od tri obroka imala sam jedan ,pod izgovorom nema jos kuvara,veceru sam kupovala,kafu sam imala dva dana,posle su sklonili aparat.Vlasnici hotela momci oko 30 godina,stize i direktorica Hotela 28 godina,vrlo usmesni mladi ljudi,pitam se kosu im roditelji:D.od posla sobarice nista,ali zato ribas od 8,do 11 sati dnevne,sve posle farbanja,krecenja,renoviranja,nekih vila koje 20 godina nisu koriscenje.Odlucim da se vratim kuci posto nece niko da mi kaze kolika je plata.;)Lepo smo se razisli za 8 dana rada po svim vremenskim uslovima,kisa,vetar...dobila sam 100 ev....kada odbijem putne troskove koji su 70 ev..minimun 15 ev za vecere i kafu..znaci da sam osam dana radila za 15 ev..pa vi ideti da radite negde na Crnogorsko primorje..to je moje iskustvo.....:sad2:
 
svi lose prodju samo ne zalaze ovde i ne pricaju..i meni su davno ostali kratki soma i po ili vise..samo 1 je bio crnogorac bugari neki su drzali klub..pravac grcka i neki butik da radis

moje drugarice rodjeni brat je preko jedne agencije ovde naao posao u Grckoj, da radi kao konobar. Inace je decko zavrsio turisticki fakultet. Otisao je tamo, sva sreca da im nije dao pasos, stavili su ga u neki podrum da ljusti krompir i radi poslove vezane za hranu, placali mu dnevno 4e, i sva sreca da je poneo pare za svaki slucaj. Vratio se jedva, samo je krisom kupio kartu spakovao se i pobegao.To je bilo pre par godina.
 
moje drugarice rodjeni brat je preko jedne agencije ovde naao posao u Grckoj, da radi kao konobar. Inace je decko zavrsio turisticki fakultet. Otisao je tamo, sva sreca da im nije dao pasos, stavili su ga u neki podrum da ljusti krompir i radi poslove vezane za hranu, placali mu dnevno 4e, i sva sreca da je poneo pare za svaki slucaj. Vratio se jedva, samo je krisom kupio kartu spakovao se i pobegao.To je bilo pre par godina.

prosto ne verujem..svi placaju 4e sat cak i da je nasao neku agenciju za grcku..svima pricam da to ne postoji jer nisam cuo za neku..ozbiljne agencije moraju imati kriterijum i testirati sto strucnost sto jezik..a to za grcku nije potrebno jer su sve piljari
 

Back
Top