Prevara - Kada ona njega vara

Etičan na neki specifičan način da, za moral ne marim tj. etično mi je ako je transparentno i ako niko neće biti oštećen/povređen. Na'ebavao sam za sve i svašta u mladosti, kada neke nasleđene stvari odbaviš lakše se živi.

A i nisam hteo da mi tuđe zamisli budu stavljene u usta :per:
Lična moralnost je po meni princip i granica da stvari koje ne želiš sebi ne uradiš ni drugima niti poželiš nešto loše čak.
Jedino ako su ti baš veliki neprijatelji tu se isključuje moralnost bar donekle.

Moral je dakle granica ispod koje se ne ide. Moral i zakon su nekada bili jedno te isto.
Lični moral su dakle pravila i zakoni koje si ugradio sam sebi.

------------------------------------------------
Dakle hipotetički ako ne bi kidnapovao neku devojku ili dete i prodao ih u roblje pedofilima ili nekim sexualnim manijacima sve i da ti plate 5 miliona evra?!
A siguran si da te nikad neće uhvatiti...

- Ako ne bi nikad uradio tako nešto ti si moralna osoba. Jer imaš granicu koju nećeš preći...

Ovo sve naravno su moja filozofiranja...
Moralnost u svakodnevnom govoru se obično odnosi na nešto drugo.

Ako bi se našao u takvoj situaciji da saznaš da nekog tvog bliskog prijatelja vara supruga kako bi mu to saopštio ili bolje rečeno šta bi u toj situaciji uradio?

Situacija da ti blizak prijatelj saopšti da te supruga vara šta bi učinio?
Ја бих му се захвалио на тој информацији. Иначе....врло добром другу бих 'ладно рек'о да му се жена јеббава са другим и све детаље које знам.

Не знам, имао сам пар радова где су рибе "варале" мужеве самном, са причом да су пред разводом. Шта рећи, ако је њима лакше да се теше да су пред разводом и да је океј да спавају као нечије законите жене са другим ликовима, ко сам ја да судим. А да знам да ми је некога ортака риба варала на очи, знам једног, додуше љубакала се са другим ликом. Е сад, да ли сам испао смрад што сам био у фазону да прећутим и гледам своја посла, мислим да јесам. Али ко сам ја да стајем на пут нечијој срећи, али једино ми је савест мало чистији што су после пар месеци раскунили.

A koliko im treba emocija da legnu s nekim nista a
Meni su rekle da se doteruju za druge zene.
Nemam pojma. Evo jedno iskustvo. Jedna je legla više puta samnom, a danas je srećno udata za tog čoveka. Prosto je htela seks, posle joj se valjda svidelo pa smo ponovili više puta. Mislim, ja nisam bio baš emotivno upleten. A, što se nje tiče, nisam ni znao da je u ozbiljnoj vezi dok se jednom zamalo nije odala(momku). Srećom, sve je prošlo ok.

Nemam pojma. Evo jedno iskustvo. Jedna je legla više puta samnom, a danas je srećno udata za tog čoveka. Prosto je htela seks, posle joj se valjda svidelo pa smo ponovili više puta. Mislim, ja nisam bio baš emotivno upleten. A, što se nje tiče, nisam ni znao da je u ozbiljnoj vezi dok se jednom zamalo nije odala(momku). Srećom, sve je prošlo ok.
Ja nisam naletao na takve koje su samo programirane na sex bez emocija,a pitanje takodje, kako bi pre emocija mogla znati da ce joj biti bolji sex s kombinacijom nego s muzem

Naravno da se to ne priča, jer je to odnos izmedju njih dvoje, kao da mu kažeš "tvoja žena ima periku" . Medjutim, ako bi meni neko rekao da me žena vara, bilo bi kao da sam sam saznao i ćutao dok ne nadjem dokaz za da ili za ne, pa bi prema tome imao odnos prema bliskom prijatelju, tačnije. rekao bih mu da je pogrešio.

A ostale zasto su legale s tobom?

Naravno da se to ne priča, jer je to odnos izmedju njih dvoje, kao da mu kažeš "tvoja žena ima periku" . Medjutim, ako bi meni neko rekao da me žena vara, bilo bi kao da sam sam saznao i ćutao dok ne nadjem dokaz za da ili za ne, pa bi prema tome imao odnos prema bliskom prijatelju, tačnije. rekao bih mu da je pogrešio.
Zar to nije više odnosa? Najpre između samog para, onda između nje i ljubavnika, pa izmenju muža i prijatelja, kao i između prijatelja i žene? Tj. zamršenije je nego što izgleda

Ja nisam naletao na takve koje su samo programirane na sex bez emocija,a pitanje takodje, kako bi pre emocija mogla znati da ce joj biti bolji sex s kombinacijom nego s muzem
Ne znam da li je bilo bez emocija sa njene strane. Nije dugo trajalo. Možda mesec dana. Slučajno se i desilo. Žurka, malo alkohola... Drugi put sam saznao da je u ozbiljnoj vezi, živi sa momkom... Tu je zamalo otkrivena. Ali eto danas sve ok. Udata.

Back